Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* - - - - 1 ψήφοι

Διαθεσιμοτητα Iphone4s


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
157 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#151   Thanasiskok

Thanasiskok

    iPH Addict

  • 609 μηνύματα
  • Twitter:@thanasiskok
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:thanasiskok

Δημοσίευση 08/03/2012 - 22:50

Παιδιά επιτέλους μετά από 2,5 μήνες αναμονή σήμερα μου ανακοίνωσαν ότι το iPhone μου 4S Λευκό 16GB ήρθε!!!! ΕΠΙΤΈΛΟΥΣ !!!! Αλλά στα χέρια μου θα το πάρω γύρω στις 4 Απριλίου που επιστρέφω Ελλάδα! Μέχρι τότε δεν θα έχει ανοιχτεί η συσκευασία (αλλά μου είπαν ότι δεν θα ισχύει και αυτό το ότι μπορώ να το γυρίσω πίσω και να μου δώσουν καινούργιο άμα υπάρξει πρόβλημα!) Τέλος πάντων εγώ για θέματα 4S θα συμμετέχω και θα σας "πρήζω" από τον Απρίλιο και μετά!!!!Όπως επίσης δεν σκέφτομαι αρχικά για Jailbrak! Αλλά αν μπορείτε πείτε μου κάτι για την συσκευή τι να προσέξω τι να κάνω ή σε πιο part του forum να απευθυνθώ!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#152   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 08/03/2012 - 22:55

Παιδιά επιτέλους μετά από 2,5 μήνες αναμονή σήμερα μου ανακοίνωσαν ότι το iPhone μου 4S Λευκό 16GB ήρθε!!!! ΕΠΙΤΈΛΟΥΣ !!!! Αλλά στα χέρια μου θα το πάρω γύρω στις 4 Απριλίου που επιστρέφω Ελλάδα! Μέχρι τότε δεν θα έχει ανοιχτεί η συσκευασία (αλλά μου είπαν ότι δεν θα ισχύει και αυτό το ότι μπορώ να το γυρίσω πίσω και να μου δώσουν καινούργιο άμα υπάρξει πρόβλημα!) Τέλος πάντων εγώ για θέματα 4S θα συμμετέχω και θα σας "πρήζω" από τον Απρίλιο και μετά!!!!Όπως επίσης δεν σκέφτομαι αρχικά για Jailbrak! Αλλά αν μπορείτε πείτε μου κάτι για την συσκευή τι να προσέξω τι να κάνω ή σε πιο part του forum να απευθυνθώ!!

Να διαβασεις τους οδηγους για νεους χρηστες
Whatsapp doc?

#153   Thanasiskok

Thanasiskok

    iPH Addict

  • 609 μηνύματα
  • Twitter:@thanasiskok
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:thanasiskok

Δημοσίευση 08/03/2012 - 23:02

Να διαβασεις τους οδηγους για νεους χρηστες

Ευχαριστώ πολύ απλά ρωτούσα αν υπήρχε κάποια ενότητα που να έχει πιο εξειδικευμένα πράγματα πάνω στο 4S και λίγο πιο σύνθετα γιατί είχα iPhone από το 2007 μόνο φέτος, από το φθινόπωρο δεν είχα γιατί μου χάλασε!!

#154   Thanasiskok

Thanasiskok

    iPH Addict

  • 609 μηνύματα
  • Twitter:@thanasiskok
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:thanasiskok

Δημοσίευση 08/03/2012 - 23:06

καλησπερα
πο θα βρω ετοιμοπαραδοτο iphone 4s 64αρι λευκω με επιδοτηση vodafone.παιρνω τηλεφωνα δεν υπαρχει πουθενα :(
στο πλαισιο υπαρχει μονο ενα iphone 4s 64αρι λευκω και αφτο ινε της cosmote.


Πήγαινε καλύτερα σε καταστήματα και ψάξε, από το τηλέφωνο δεν ξέρω! Πάντως τα 64 δεν νομίζω να είχαν μεγάλο πρόβλημα τουλάχιστον τότε που το παρήγγειλα εγώ!! Και με επιδότηση τα αργούν λίγο περισσότερο από τις κανονικές αγορές!! Σύμφωνα με την πρόσφατη μου εμπειρία!!:P!! Καλό ψάξιμο και κουράγιο!! Μια βδομάδα λογικά θα το περιμένεις σίγουρα! Εκτός αν του τρίξεις τα δόντια λίγο!! Εγώ δεν ήμουν Ελλάδα γι αυτό ίσως να μου το άργησαν τόσο!!

#155   igogos

igogos

    iPH Contributor

  • 1.044 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/03/2012 - 23:49

Παιδιά και εγώ και 3-4 φίλοι/ες στη Θεσσαλονίκη πήραμε τα (Cosmote) κινητά μας απευθείας από κεντρικά καταστήματα του ΟΤΕ χωρίς αναμονές και καθυστερήσεις εδώ και πάνω από 1 μήνα. Την ίδια στιγμή που σε άλλα καταστήματα μας λέγανε πως δεν είναι διαθέσιμα στον συγκεκριμένο πάροχο και περιμένουμε κτλ κτλ.

Καλύτερη ήταν η κατάσταση σε ΠΛΑΙΣΙΟ αλλά για Vodafone για Cosmote δεν είχε διαθέσιμα...

Ελπίζω να βοήθησα για Θεσ/νίκη τουλάχιστον :)

#156   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 09/03/2012 - 09:10

Ευχαριστώ πολύ απλά ρωτούσα αν υπήρχε κάποια ενότητα που να έχει πιο εξειδικευμένα πράγματα πάνω στο 4S και λίγο πιο σύνθετα γιατί είχα iPhone από το 2007 μόνο φέτος, από το φθινόπωρο δεν είχα γιατί μου χάλασε!!


Δεν έχει τίποτα μεγάλες διαφορές, αφού είχες iphone. Το ίδιο πράγμα είναι πάνω κάτω, το μόνο που αλλάζει είναι αν είχες ios 4 πριν, η 5 έχει κάποια καινούρια features, διάβασε απο τη σελίδα της Apple ή απο την κεντρική σελίδα του iphonehellas το ios 5 άρθρο.
Whatsapp doc?

#157   Alexemp

Alexemp

    iPH Member

  • 342 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:Mpliki

Δημοσίευση 09/03/2012 - 15:04

Το 4s θα έρχεται με 5.1. άραγε πλέον;

#158   tsak4

tsak4

    iPH Member

  • 332 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:tsak4

Δημοσίευση 14/03/2012 - 13:20

Το 4s θα έρχεται με 5.1. άραγε πλέον;


Οι καινούριες παρτίδες λογικά ναι.. αλλά υπάρχουν ακόμα κομμάτια με 5.0.1 ( την παρασκευή 9/3 που το πήρα εγώ ήταν με 5.0.1 )




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 6

0 μέλη, 6 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες