Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* - - - - 1 ψήφοι

Διαθεσιμοτητα Iphone4s


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
157 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   Thanasiskok

Thanasiskok

    iPH Addict

  • 609 μηνύματα
  • Twitter:@thanasiskok
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:thanasiskok

Δημοσίευση 11/01/2012 - 02:20

Γειά σας και από εμένα! Παιδιά μιας και μου χαλασε το 3G μου πήγα να παραγγείλω το 4s! Ήταν 28 Δεκεμβρίου και εκτός οτι με έβαλαν σε λίστα αναμονής μου είπαν οτι έχουν εξαντληθει τα αποθέματα και οτι τους έχουν ειδοποιήσει οτι θα έχουν νέα παραλαβή απο τις 4 Ιανουαρίου και μετά! Ακόμα δεν έχω ακούσει κανένα νέο!! Πάντως πήγα σε 2 καταστήματα της περιοχής μου (Ένα Cosmote και ένα Γερμανό) και τελικά το παράγγειλα από γερμανό γιατί είχε μικρότερη λίστα αναμονής και μου είπαν οτι παίζει και προτεραιότητα σε καταστήματα και το πότε έγινε η παραγγελία! Βλέπω να μου έρχεται Φεβρουάριο η συσκευή! Μιλάω για Λευκό 16άρι! Σε ένα γνωστό μου του έκαναν 4 βδομάδες για το ίδιο μοντέλο πριν 1 μηνα και κάτι! Άντε να δούμε!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   allos

allos

    iPH newbie

  • 53 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/01/2012 - 02:51

Γειά σας και από εμένα! Παιδιά μιας και μου χαλασε το 3G μου πήγα να παραγγείλω το 4s! Ήταν 28 Δεκεμβρίου και εκτός οτι με έβαλαν σε λίστα αναμονής μου είπαν οτι έχουν εξαντληθει τα αποθέματα και οτι τους έχουν ειδοποιήσει οτι θα έχουν νέα παραλαβή απο τις 4 Ιανουαρίου και μετά! Ακόμα δεν έχω ακούσει κανένα νέο!! Πάντως πήγα σε 2 καταστήματα της περιοχής μου (Ένα Cosmote και ένα Γερμανό) και τελικά το παράγγειλα από γερμανό γιατί είχε μικρότερη λίστα αναμονής και μου είπαν οτι παίζει και προτεραιότητα σε καταστήματα και το πότε έγινε η παραγγελία! Βλέπω να μου έρχεται Φεβρουάριο η συσκευή! Μιλάω για Λευκό 16άρι! Σε ένα γνωστό μου του έκαναν 4 βδομάδες για το ίδιο μοντέλο πριν 1 μηνα και κάτι! Άντε να δούμε!


καλή επιτυχία :P. Απ' ότι ξέρω δίνουν γενικώς προτεραιότητα σε νέους συνδρομητές. Τουλάχιστον εμένα απ' το πλαίσιο έτσι μ' παν :/

#33   Thanasiskok

Thanasiskok

    iPH Addict

  • 609 μηνύματα
  • Twitter:@thanasiskok
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:thanasiskok

Δημοσίευση 11/01/2012 - 03:16

καλή επιτυχία :P. Απ' ότι ξέρω δίνουν γενικώς προτεραιότητα σε νέους συνδρομητές. Τουλάχιστον εμένα απ' το πλαίσιο έτσι μ' παν :/


Ευχαριστώ πολύ :P!! Αν και πλέον δεν με πειράζει πότε θα μου έρθει γιατί ζω στο εξωτερικό και είναι λίγο δυσκολο να μου το στείλουν! Οπότε σίγουρα προς το πάσχα θα το έχω που θα ξανακατέβω ελλάδα! Ας αργήσει λοιπόν και πάνω απο ένα μήνα να έρθει!

#34   djvzam

djvzam

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/01/2012 - 16:07

re paidia pote erxetai sthn ellada to iphone 4s telika?????? Akoma to perimenw!!!!!!!edw kai ena mhna.....
:excl:

#35   Rocket

Rocket

    iPH Contributor

  • 1.085 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 11/01/2012 - 16:14

re paidia pote erxetai sthn ellada to iphone 4s telika?????? Akoma to perimenw!!!!!!!edw kai ena mhna.....
:excl:



εχει ερθει απο νοεμβρη!

απλα υπαρχει μεγαλη ελλειψη και αυτη την εβδομαδα φερνουν την δευτερη παρτιδα

 SIA -  MIDNIGHT DECISIONS   :wub:


#36   fwteinisk

fwteinisk

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 11/01/2012 - 16:20

paidia 3erei kaneis poso prepei na fortisw to iphone gia prwth fora kai an prepei na to anoi3w afou fortisei h kai prin?

#37   djvzam

djvzam

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/01/2012 - 16:21

εχει ερθει απο νοεμβρη!

απλα υπαρχει μεγαλη ελλειψη και αυτη την εβδομαδα φερνουν την δευτερη παρτιδα



to kserw oti exei erthei rockettt to iphone 4s..... :lol: apla rwthsa an exoume hmeromhnia paradoshs gia thn deuterh partida
;)

#38   parhss

parhss

    iPH Contributor

  • 1.663 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:paridion

Δημοσίευση 11/01/2012 - 17:12

paidia 3erei kaneis poso prepei na fortisw to iphone gia prwth fora kai an prepei na to anoi3w afou fortisei h kai prin?

μολις το βγαλεις απο το κουτι το κρατας μεχρι να ξεφορτισει τελειως και μετα κανεις τη 1 φορτιση

#39   Rocket

Rocket

    iPH Contributor

  • 1.085 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 11/01/2012 - 17:15

to kserw oti exei erthei rockettt to iphone 4s..... :lol: apla rwthsa an exoume hmeromhnia paradoshs gia thn deuterh partida
;)


ηταν για 5 γεναρη και τους ειπανε μετα για 12 δηλαδη αυριο οποτε παρασκευη τα μαγαζια θα εχουν κινητακια με μηλο

 SIA -  MIDNIGHT DECISIONS   :wub:


#40   doomis

doomis

    iPH User

  • 163 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 11/01/2012 - 18:16

ηταν για 5 γεναρη και τους ειπανε μετα για 12 δηλαδη αυριο οποτε παρασκευη τα μαγαζια θα εχουν κινητακια με μηλο


εγω πhρα σε 10 μαγαζια και δεν εχουν ιδεα ποτε θα φερουν.ποιος σου ειπε για 12 ?

#41   Rocket

Rocket

    iPH Contributor

  • 1.085 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 12/01/2012 - 13:11

εγω πhρα σε 10 μαγαζια και δεν εχουν ιδεα ποτε θα φερουν.ποιος σου ειπε για 12 ?



απο τα κεντρικα της vodafone

 SIA -  MIDNIGHT DECISIONS   :wub:


#42   parhss

parhss

    iPH Contributor

  • 1.663 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:paridion

Δημοσίευση 12/01/2012 - 16:11

και μενα μ ειχαν πει για αυτη βδομαδα κ πηρα κ ειπαν για την αλλην απο vodafone

#43   Dimitrisvar

Dimitrisvar

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/01/2012 - 16:37

Παιδιά και εγώ το περιμένω εδώ και ένα μήνα από wind μας κοροιδεύουν μου φαίνεται σε όλους μας λένε απο εβδομάδα σε εβδομάδα μας πάνε.

#44   Ponjo

Ponjo

    iPH Contributor

  • 932 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/01/2012 - 12:34

ρε παιδια εχω παραγγειλει iphone 4s απο κοτσοβολο στησ 21 δεκεμβριου αλλα ακομη τιποτα...πηγα ρωτησα χτες κ μου ειπαν δεν ξερουμε ποτε....Ξερει κανεις απο εσας τιποτα????ακουσατε κατι μηπως...????

#45   Dimitrisvar

Dimitrisvar

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/01/2012 - 14:55

Kαι εγω φιλε εω και ενα μηνα περιμενω αλλα τιποτα κανεις δεν ξερει ποτε θα παραλαβουν iphone 4s απο εβδομαδα σε εβδομαδα μας πανε.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες