Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* - - - - 1 ψήφοι

Διαθεσιμοτητα Iphone4s


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
157 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   spyipad

spyipad

    iPH Member

  • 229 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus

Δημοσίευση 13/01/2012 - 14:58

Εγω τι να πω που περιμένω Απο τις 19 Νοέμβρη

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   JCK

JCK

    iPH newbie

  • 17 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 13/01/2012 - 17:00

Εγω τι να πω που περιμένω Απο τις 19 Νοέμβρη

εγω παιδια πηρα απο wind 2 4s.( 1 μαυρο και ενα λευκο). το πρωτο την μερα που πηγα στο καταστημα(12 δεκεμβριου) και το αλλο μου το εφεραν σε 15 μερες. μαλλον θα ημουν τυχερος τελικα...

#48   costis1985

costis1985

    iPH newbie

  • 32 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/01/2012 - 14:17

Καλησπέρα
Η τελευταία πληροφόρηση απο cosmote είναι ότι θα έχουν παραλαβές αρχές φεβρουαρίου.
Και δυστυχώς μου το είπαν και σε καταστημα cosmote και στο γερμανό.

#49   Dimitrisvar

Dimitrisvar

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/01/2012 - 14:35

Αρχες φεβρουαρίου καταλαβα αντε καλο πασχα,εγω το βλεπω πασχα να τα εχουμε στα χερια μας, μας κοροιδευουν απο εβδομαδα σε εβδομαδα μας πανε και απο μηνα σε μηνα.
ετσι οπως παει θα βγει το iphone 5 και εμεις ακομα θα περιμενουμε το iphone 4s να παραλαβουμε.

Τελευταία επεξεργασία από: Dimitrisvar, 14/01/2012 - 14:36


#50   agnostos13

agnostos13

    iPH Contributor

  • 1.823 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 14/01/2012 - 21:02

Άπο vodafone μου είπαν ´οτι τα καταστήματα θα έχουν απο βδομάδα(τρίτη και μετά)


#51   NiKlaus

NiKlaus

    iPH Contributor

  • 1.406 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 14/01/2012 - 21:13

τοσο έλλειψη εχουν??!
οσες φορες πηγα στο καταστημα cosmote εδω στην πολη μου, να ρωτησω πριν το αγορασω,(απο τις 28 Νοεμβρη εως τελος Δεκεμβρη) παντα μου ελεγαν εχουν και τα 2 χρωματα σε 16 και 32..
εκτος και αν εδω που ειμαι δεν αγοραζει κανεις iphone..!λολ..!

#52   Godlike

Godlike

    iPH newbie

  • 40 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/01/2012 - 21:41

Κοζάνη υπάρχει και στην Wind και Πτολεμαΐδα στον Γερμανό.

#53   Thanasiskok

Thanasiskok

    iPH Addict

  • 609 μηνύματα
  • Twitter:@thanasiskok
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:thanasiskok

Δημοσίευση 14/01/2012 - 22:02

Παιδιά υπάρχει μεγάλο πρόβλημα έλλειψης και ζήτησης! Υπάρχουν λίστες αναμονής σε περιοχές που δεν το περιμένεις! Τι να πω χαμός! Εγώ ακόμα περιμένω για 3η βδομάδα! Εμένα μου έλεγαν ότι η νέα παρτίδα θα έρθει στις 4-5 Ιανουαρίου! Και μετά αυτό έγινε 13 αλλά ακόμα δεν έχει έρθει τπτ! Μάλλον σε κανένα 15ήμερο θα ξεκολλήσει το όλο θέμα!! Άντε να δούμε!

#54   djmanosv

djmanosv

    iPH Addict

  • 615 μηνύματα
  • Twitter:@m_vogiatzis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G
  • GameCenter:djmanosv

Δημοσίευση 15/01/2012 - 04:51

Πάντως αγγλία ακόμα και σήμερα με reservation το πέρνεις απο τα apple store (δε πουλάνε αβέρτα),
ή με online παραγγελία και αποστολή στο σπίτι (που δε ξέρω πόσο καιρό κάνει...)

#55   parhss

parhss

    iPH Contributor

  • 1.663 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:paridion

Δημοσίευση 15/01/2012 - 04:59

τοσο ακριβο κινητο και παρακαλαμε να το παρουμε ελεος και δεν ειναι διαθεσιμο κιολας και σε λιγο δε θα εχουμε να φαμε :( το μονο πιστευω ατου ακομα των εταιρειων ελεω κρισης που πλουτιζουν....με συμβολαια και συσκευες

#56   justelene

justelene

    iPH newbie

  • 90 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/01/2012 - 16:45

Paidia eixame kanena neo apo iphone kai diathesimotites?Epikoinwnise kaneis me magazia?

#57   costis1985

costis1985

    iPH newbie

  • 32 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/01/2012 - 17:11

Ναι. Το κεντρικό της Cosmote στην κηφησίας μου είπε σήμερα ότι έχει έλειψη η apple και αδυνατεί να τους προμηθεύσει. Περιμένουν παραλαβές αρχές φλεβάρη.

#58   allos

allos

    iPH newbie

  • 53 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/01/2012 - 17:36

Παίδες η Βονταφον οντως εκανε παραλαβες 12 του μήνα. Όχι απλά έκανε αλλά εγώ πήρα ένα που είχα παραγγείλει και αλλο ένα ενώ δεν το είχα καν παραγγείλει (και τα 2 64αρια). Και μάλιστα σ'αυτο που δεν είχα παραγγείλει και έκανα κράτηση στις 12 για τις 13 μου κράτησε ενα 64αρι και ενα 32αρι μεχρι τις 13 μεχρι ν αποφασισω τελικα ποιο θα πάρω! Το εν λογω κατάστημα ηταν στο κεντρο στο πολυτεχνειο κοντα, στην Στουρναρας, στουρναρη, καπως ετσι.

Μαλιστα σήμερα μας έκαναν και ενα απ τα 2 αντικατασταση σε βονταφον(που σημαινει οτι ειχαν αποθεμα στο καταστημα βουλιαγμενης. Και ξερω οτι ειχαν αποθεμα τουλαχιστον ενα 32αρι μαυρο ακομη αφου στην αρχη νομιζαν οτι εχω 32αρι και πηγαν να μου φερουν αλλα πηγαν μετα κ εφεραν το 64αρι)

Ωστοσο, οσο ημουν εκει, ηρθαν 2 πελατες και ρωτησαν αν υπαρχει αποθεμα και τους ειπαν οχι (δεν καταλαβαινω γιατι)

Επισης για την αντικατασταση να αναφερω οτι ηταν εκει ο περιφερειαρχης και ημουν τυχερος γτ μου ελεγαν οτι βαση πολιτικης δεν κανουν αντικατασταση λογω απλ και γινεται η διαδικασια με arvato. Παρολ αυτα είδε το κιτρινισμα ο περιφερειαρχης και μου ανοιξε ενα καινουριο (ηταν εξυπηρετικοτατος) αλλά το καινουριο που μου δωσε ηταν επίσης λιγο κιτρινωπο. Το καλό όμως είναι οτι ξεφορτωθηκα μια γρατζουνια που υπηρχε απ' οταν το ανοιξα (ναι, δεν την εκανα εγω, οσο περιεργο κι αν ακουγεται), η οποια γρατζουνια σχηματιζε ενα κεφαλαιο Ν και μου ΕΣΠΑΓΕ τα νευρα και μονο το να γνωριζω την υπαρξη της, ακομη και οταν δεν την εβλεπα!...

#59   torter10

torter10

    iPH Contributor

  • 1.404 μηνύματα
  • Twitter:@torter11
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 16/01/2012 - 17:50

Δηλαδή από ότι καταλαβαίνω είμαι ο μόνος τυχερός εδώ πέρα! Πήρα στις 18/12 4αρι 16αρι μαύρο ... το τελεύταιο της WIND στο Καρλόβασι της Σάμου ( πολύ μικρό κατάστημα σε μικρό μερος ! )

#60   n4speed

n4speed

    iPH User

  • 143 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/01/2012 - 17:54

Εγώ όταν το πήρα(μέσα νοέμβρη) πήρα τηλέφωνο στα κεντρικά της κοσμοτέ ρώτησα σε ποιά καταστήματα το έχουν και μετά πήρα τηλέφωνο σε αυτά ( σε αυτά που με βόλευε).
Στο Mall μου είπε ο υπάλληλος οτι θα έφερναν την άλλη μέρα άλλα ξαναπήρα την επόμενη και μου είπαν πως δεν ήξεραν.Πήρα στο καπάκι golden hall και είχαν,τους είπα να μου το κρατήσουν και πήγα την επόμενη μέρα και το πήρα.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες