Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Απόψεις: Είναι κακό να σε λένε Apple FanBoy?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
91 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   georgoud

georgoud

    iPH User

  • 161 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:georgoud

Δημοσίευση 14/01/2012 - 17:49

Φυσικα και ειναι υποτιμητικο να σε λένε apple fanboy και γενικότερα fan...Όποιος θεωρεί οτι ειναι τιμητικό μάλλον βρίσκεται σε αλλο διαπλανητικο συστημα ...Εγω λέω καλυτερα να πουμε για το allou fan park..(και οχι για το allou fun park).Kαλα το θέμα αυτο το σκεφτηκατε πολυ.."αντε καλο καψιμο"!!!


Δλδ φίλε μου αν δεν κάνω λάθος εσύ που έβαλες στο Device σου i όλα τι είσαι? ???

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   georgoud

georgoud

    iPH User

  • 161 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:georgoud

Δημοσίευση 14/01/2012 - 17:50

εγω παραλίγο Dr... :( (δε βαριέσαι)

Αυτό εδώ ειναι FAN Boy!!


:lol: :lol: :lol:

#33   SOTKOTMAC

SOTKOTMAC

    iPH Elite Poster

  • 1.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:SOTKOT21

Δημοσίευση 14/01/2012 - 17:50

μου θυμίζεις κατι φίλους που έχω και βάζουν αυτοκολλητα με το μηλο στα αυτοκινητα τους ..οτι ναναι...

εγώ δεν θα έβαζα με τίποτα αλλά τεσπα αφού δεν το θεωρείς σωστό δικαίωμα σου δικαίωμα μου όμως να διαφωνήσω μαζί σου χωρίς ειρωνίες :) επίσης εγώ στηρίζω την άποψη μου με επιχειρήματα ενώ εσύ όχι

For those of us climbing to the top of the food chain, there can be no mercy. There is but one rule: Hunt or be hunted. 


#34   SOTKOTMAC

SOTKOTMAC

    iPH Elite Poster

  • 1.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:SOTKOT21

Δημοσίευση 14/01/2012 - 17:51

Δλδ φίλε μου αν δεν κάνω λάθος εσύ που έβαλες στο Device σου i όλα τι είσαι? ???

είναι άλλο αυτό.. αρε ελλαδάρα...

For those of us climbing to the top of the food chain, there can be no mercy. There is but one rule: Hunt or be hunted. 


#35   nickolaou

nickolaou

    iPH Contributor

  • 1.100 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 14/01/2012 - 17:51

Απλά δε σ αρεσει να το ακούς (για το οποιοδήποτε θεμα οχι μονο για Apple), κι ας ειναι αλήθεια. Γιατί ειναι αλήθεια για ολους, απλά μερικοί εχουν την κοινή λογική να καταλαβαίνουν οτι απλά ειναι προσωπική προτίμηση κι οχι απαραιτητα το σωστό και το καλυτερο

Συμφωνω ...Οσο για το σωστο και το λάθος που λες δεν υπάρχει τι ειναι σωστο και τι λάθος, απλα η άποψη που επικρατεί...

#36   panosfx

panosfx

    iPH User

  • 196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/01/2012 - 17:51

Εγω δηλωνω gadgetακιας.Δεν παιζει να λατρεψω καμια εταιρεια κινητης.Ουτε το iphone λατρευω.Λατρευω τα smartphones γενικα.Ολα μου αρεσουν,ολα εχουν κατι καλο να δειξουν.Αργα ή γρηγορα θα φυγω απο την Apple για να δοκιμασω κατι αλλο.
Ειναι η τριτη μου αποπειρα με iphone κι ομως δεν κολλησα οπως λεει η ατακα.

#37   nickolaou

nickolaou

    iPH Contributor

  • 1.100 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 14/01/2012 - 17:55

εγώ δεν θα έβαζα με τίποτα αλλά τεσπα αφού δεν το θεωρείς σωστό δικαίωμα σου δικαίωμα μου όμως να διαφωνήσω μαζί σου χωρίς ειρωνίες :) επίσης εγώ στηρίζω την άποψη μου με επιχειρήματα ενώ εσύ όχι

δικαίωμα σου ειναι κανεις οτι θέλεις και δεν ειρωνεύομαι..Επίσης ειναι αρνητικός όρος ο fan και αν δεν το καταλαβαίνεις δεν φταίω εγω.

#38   georgoud

georgoud

    iPH User

  • 161 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:georgoud

Δημοσίευση 14/01/2012 - 17:59

είναι άλλο αυτό.. αρε ελλαδάρα...


δλδ τι είναι? κάποιος δηλώνει πως δεν είναι φαν αλλά γραφεί i όλα δεν μου κολλάει, τεσπά μπορεί να κάνω λάθος, ήμουν πολλά χρόνια στο Αγγλία φαίνεται...

#39   nickolaou

nickolaou

    iPH Contributor

  • 1.100 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 14/01/2012 - 17:59

Δλδ φίλε μου αν δεν κάνω λάθος εσύ που έβαλες στο Device σου i όλα τι είσαι? ???

φίλε μου ειμαι κατοχος iphone 4s και ipad 2 .Αν δω στο αμεσο μελλον οτι δεν με καλυπτει η apple θα πάω στο android (η σε αλλη εταιρεια)γιατι πολυ απλα δεν είμαι apple fanboy και κολλημενος με την apple.Aυτα

#40   Godlike

Godlike

    iPH newbie

  • 40 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/01/2012 - 18:00

Πολύ εριστικός ο φίλος νικολάου και δεν καταλαβαίνω τον λόγο.. Όποιος κολλάει αυτοκόλλητο apple κάπου οπουδήποτε είναι διανοητικά καθυστερημένος? Το fan σαν λέξη σημαίνει θαυμαστής. Εσύ δεν έχεις θαυμάσει κάτι στην ζωή σου?

#41   georgoud

georgoud

    iPH User

  • 161 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:georgoud

Δημοσίευση 14/01/2012 - 18:02

φίλε μου ειμαι κατοχος iphone 4s και ipad 2 .Αν δω στο αμεσο μελλον οτι δεν με καλυπτει η apple θα πάω στο android (η σε αλλη εταιρεια)γιατι πολυ απλα δεν είμαι apple fanboy και κολλημενος με την apple.Aυτα


Σεβαστή η άποψη σου φίλε μου!

#42   SOTKOTMAC

SOTKOTMAC

    iPH Elite Poster

  • 1.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:SOTKOT21

Δημοσίευση 14/01/2012 - 18:03

δικαίωμα σου ειναι κανεις οτι θέλεις και δεν ειρωνεύομαι..Επίσης ειναι αρνητικός όρος ο fan και αν δεν το καταλαβαίνεις δεν φταίω εγω.

όπως το βλέπεις εσύ ο όρος φαν είναι κακός. πχ δες στο facebook και σε άλλα networking places και πες μου όσοθ δηλωνουν fan ενός ανθρώπυ ή μιας εταιρίας είναι στενόμυαλοι ε?

For those of us climbing to the top of the food chain, there can be no mercy. There is but one rule: Hunt or be hunted. 


#43   SOTKOTMAC

SOTKOTMAC

    iPH Elite Poster

  • 1.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:SOTKOT21

Δημοσίευση 14/01/2012 - 18:04

δλδ τι είναι? κάποιος δηλώνει πως δεν είναι φαν αλλά γραφεί i όλα δεν μου κολλάει, τεσπά μπορεί να κάνω λάθος, ήμουν πολλά χρόνια στο Αγγλία φαίνεται...

συμφωνώ μαζί σου απλά δηλώνω την λογική του φίλου νκολάου που είναι απολύτως σεβαστή ;)

Τελευταία επεξεργασία από: SOTKOTMAC, 14/01/2012 - 18:05

For those of us climbing to the top of the food chain, there can be no mercy. There is but one rule: Hunt or be hunted. 


#44   georgoud

georgoud

    iPH User

  • 161 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:georgoud

Δημοσίευση 14/01/2012 - 18:05

Παιδιά μην το κάνουμε προσωπικό θέμα ο καθένας λέει την άποψη του και αυτό που τον εκφράζει περισσότερο....

#45   georgoud

georgoud

    iPH User

  • 161 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:georgoud

Δημοσίευση 14/01/2012 - 18:05

συμφωνώ μαζί σου απλά δηλώνω την λογική του φίλου νκολάου που είναι απολύτως σεβαστή ;)

;)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες