Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

Μονομερής αύξηση Cosmote και σπάσιμο συμβολαίου


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
780 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#331   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 24/01/2012 - 01:01

Η vodafone ειναι πιο σκληρο καρυδι σε αυτο... Οπως θα δες λεει και εξαιρειται τυχον επιδοτηση συσκευεις.. Θελει γερο παιχνιδι ;)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#332   duck

duck

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 24/01/2012 - 01:14

εγω με το καλο με το που ξημερωσει τηλεφωνακι για ακυρωση.. κ για καποιον που βαριεται να διαβασει οοολες αυτες τις σελιδες η συγκεκριμενη κινηση ακυρωσης συμφερει ολους οσους μεχρι τελος του χρονου εκαναν συνδεση η ανανεωση συμβολαιου σε καποιο μεγαλο παγιο η σε μεγαλης διαρκειας σε μηνεσ συμβολαιο με σκοπο να επωφεληθουν απο μεγαλη εκπτωση της συσκευης.. δεσμευμενοι μεχρι κ 24 μηνες οπως εγω.. τοτε λοιπον ειναι μια καλη ευκαιρια ακυρωσης κ γυρισμου σε καρτα.. η αν θελετε ξανα κανετε μετα απο ενα μηνα συμβολαιο παλι για ενα χρονο αυτη την φορα.. κ παγιο πχ 20 η 25 ευρω.. αν φυσικα δεν μιλατε πολυ.. :lol: :lol:

#333   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 24/01/2012 - 01:19

Η vodafone ειναι πιο σκληρο καρυδι σε αυτο... Οπως θα δες λεει και εξαιρειται τυχον επιδοτηση συσκευεις.. Θελει γερο παιχνιδι ;)

Μπααα σκύλος που γαβγίζει λέει...

Να δεις τι καλά που με παρακάλαγαν όταν πριν μία εβδομάδα έκανα αίτηση φορητότητας στον Cosmote για να μου ανεβάσουν την επιδότηση...

Και τελικά με πλήρωσαν και έμεινα...

Τώρα ότι και να γράφουν εφόσον από ότι αποδεικνύεται δεν στέκει νομικά (αλλιώς θα το έβαζε και η Cosmote), μάλλον πρόκειται για την γνωστή μέθοδο ΑΠ (Άμα Πιάσει) που εφαρμόζουν οι εταιρείες προκειμένου ο πελάτης να μην μπαίνει στη διαδικασία φοβούμενος μήπως μπλέξει.

Να ξέρετε ένα πράγμα. Όταν σας μυρίζει λαμογιά από πλευράς των εταιρειών, να πετάτε τη λέξη ΕΕΤΤ. Εκεί να δεις πως κάνουν κωλοτούμπα κατευθείαν!

#334   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 24/01/2012 - 01:25

Μπααα σκύλος που γαβγίζει λέει...

Να δεις τι καλά που με παρακάλαγαν όταν πριν μία εβδομάδα έκανα αίτηση φορητότητας στον Cosmote για να μου ανεβάσουν την επιδότηση...

Και τελικά με πλήρωσαν και έμεινα...

Τώρα ότι και να γράφουν εφόσον από ότι αποδεικνύεται δεν στέκει νομικά (αλλιώς θα το έβαζε και η Cosmote), μάλλον πρόκειται για την γνωστή μέθοδο ΑΠ (Άμα Πιάσει) που εφαρμόζουν οι εταιρείες προκειμένου ο πελάτης να μην μπαίνει στη διαδικασία φοβούμενος μήπως μπλέξει.

Να ξέρετε ένα πράγμα. Όταν σας μυρίζει λαμογιά από πλευράς των εταιρειών, να πετάτε τη λέξη ΕΕΤΤ. Εκεί να δεις πως κάνουν κωλοτούμπα κατευθείαν!

Φυσικα ετσι ειναι.. Εγω περσι προλαβα και το κανα στη voda.. Απλα λεω οτι δεν ειναι και σαν την κοσμοτε που δεν βγαζει κουβεντα :)

Τελευταία επεξεργασία από: Alex0077, 24/01/2012 - 01:25


#335   watChlaR

watChlaR

    iPH Member

  • 222 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/01/2012 - 01:48

alex και εγώ θα ρίξω απηλές αυριο ..Θα το παλέψω μπας και κερδήσω τίποτα . Και ο gioder είναι στην ίδια φάση με μένα και κέρδησε μια μείωση στο πάγιο τις τάξης του 10 τις 100

#336   DooMDiveR

DooMDiveR

    iPH Elite Poster

  • 2.313 μηνύματα
  • Twitter:@Doomdiver
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:DooMDiveR

Δημοσίευση 24/01/2012 - 01:52

Παιδιά να ενημερώσω πως ένας φίλος μόλις μου είπε ότι σήμερα έκανε και αυτός ακύρωση ενώ είχε υπογράψει την ίδια μέρα που βγήκε η ανακοίνωση, βέβαια τους εσουρε τα εξ αμάξης αλλά τα κατάφερε! άρα αν είστε εκεί κοντά στις μέρες εκτός προθεσμίας δεν έχετε να χάσετε τίποτα!!!

#337   watChlaR

watChlaR

    iPH Member

  • 222 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/01/2012 - 01:56

Παιδιά να ενημερώσω πως ένας φίλος μόλις μου είπε ότι σήμερα έκανε και αυτός ακύρωση ενώ είχε υπογράψει την ίδια μέρα που βγήκε η ανακοίνωση, βέβαια τους εσουρε τα εξ αμάξης αλλά τα κατάφερε! άρα αν είστε εκεί κοντά στις μέρες εκτός προθεσμίας δεν έχετε να χάσετε τίποτα!!!


εγώ ειμαι εκτός αλλα αύριο θα δώσω αγώνα . πολλα λευτα ειναι γιατί και οι καιροί χαλεποί .

#338   DooMDiveR

DooMDiveR

    iPH Elite Poster

  • 2.313 μηνύματα
  • Twitter:@Doomdiver
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:DooMDiveR

Δημοσίευση 24/01/2012 - 02:02

εγώ ειμαι εκτός αλλα αύριο θα δώσω αγώνα . πολλα λευτα ειναι γιατί και οι καιροί χαλεποί .

καλή τύχη!!!

#339   watChlaR

watChlaR

    iPH Member

  • 222 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/01/2012 - 02:05

καλή τύχη!!!


σε ευχαριστώ πολύ αν και όλοι με έχουν προιδεάσει αρνητικά αλλα εγώ είμαι θετικός , θα φανεί αύριο :)

#340   tleo

tleo

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/01/2012 - 02:05

Και από μένα ένα μπράβο στον Retired για το topic!!

#341   kosttis

kosttis

    iPH newbie

  • 15 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/01/2012 - 10:26

Μπράβο παιδιά και από εμένα για την ενημερωσή μας!
Μόλις έλαβα κωδικό ακύρωσης και οδηγίες για να τις μεταφέρω στο κατάστημα σε περίπτωση που δεν τους έχει ξανατύχει.....!
Πάει το συμβόλαιο....έμεινε και το τηλεφωνάκι :)
το συμβόλαίο μου υπεγράφη τον Σεπτέμβριο 2010. Πήγανε να μου πουν για την επιδότηση, αλλά τους διέκοψα λέγοντας πως είμαι δικηγόρος, πως γνωρίζω τη κατάσταση και πως δεν μπορούν να μου την ζητήσουν πίσω. Αμέσως μετά μου είπε η κοπέλα πως την διέκοψα και πως αυτό θα μου έλεγε και εκείνη! Πιθανόν....δεν ξέρω ;)

#342   nellos

nellos

    iPH Addict

  • 625 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 24/01/2012 - 11:45

Εγω το σκεφτομαι εχω 2 γραμμες απεριοριστα 25. Αλλα να τις κοψω και να ξανακανω συνδεση μετα τον μηνα για να κερδισω 2 50αρες επιδοτισεις; Η βοντα δινει παραπανω;

#343   navajo

navajo

    iPH newbie

  • 77 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/01/2012 - 11:46

Μπράβο παιδιά και από εμένα για την ενημερωσή μας!
Μόλις έλαβα κωδικό ακύρωσης και οδηγίες για να τις μεταφέρω στο κατάστημα σε περίπτωση που δεν τους έχει ξανατύχει.....!
Πάει το συμβόλαιο....έμεινε και το τηλεφωνάκι :)
το συμβόλαίο μου υπεγράφη τον Σεπτέμβριο 2010. Πήγανε να μου πουν για την επιδότηση, αλλά τους διέκοψα λέγοντας πως είμαι δικηγόρος, πως γνωρίζω τη κατάσταση και πως δεν μπορούν να μου την ζητήσουν πίσω. Αμέσως μετά μου είπε η κοπέλα πως την διέκοψα και πως αυτό θα μου έλεγε και εκείνη! Πιθανόν....δεν ξέρω ;)

Εννοειτε οτι ειχε καλη προθεση το συζητας;;;λοοοολ εμεναμου ειπε κανονικα πρεπει να πληρωσω ενα ποσο η αν θα θελω να το κανω αζημιως και της λεω προφανως αζημιως χαχα

#344   aquadigio

aquadigio

    iPH Enthousiast

  • 392 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 24/01/2012 - 12:10

Καλησπερα παιδια... Για 2 συνδεσεις Vodafone unlimited 50 15/01/2012 ισχυει αυτο;
Tι επικαλουμαι; Δεν πληρωνω κατι;

Ευχαριστω!

#345   DooMDiveR

DooMDiveR

    iPH Elite Poster

  • 2.313 μηνύματα
  • Twitter:@Doomdiver
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:DooMDiveR

Δημοσίευση 24/01/2012 - 12:14

Καλησπερα παιδια... Για 2 συνδεσεις Vodafone unlimited 50 15/01/2012 ισχυει αυτο;
Tι επικαλουμαι; Δεν πληρωνω κατι;

Ευχαριστω!


... Μονομερής αύξηση Cosmote και σπάσιμο συμβολαίου

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 8

0 μέλη, 8 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες