Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

Μονομερής αύξηση Cosmote και σπάσιμο συμβολαίου


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
780 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#676   NiKlaus

NiKlaus

    iPH Contributor

  • 1.406 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 27/01/2012 - 19:48

μονο να συμπληρωσω οτι ειδα σε αλλο φορουμ οτι τα iphone πωλουνται 174 ευρω στις εταιρείες...ΑΡΑ:
1) H cosmote δεν εχασε τπτ απο εμας που διακόψαμε γιατι το πληρωσαμε ο καθενας μας απο 269 ευρω και πανω η και κατω.
2) πηραν και τα παγια τους και τα σχετικα και απο εμας και απο αυτους που το πηραν δωρεαν με μεγαλο προγραμμα!..

Εξαλου ποσοι το πηραν χαμπαρι?
αντε να ειμασταν 200-300 απο εδω, και αντε αλλοι 200 απο το adsl και αντε μερικοι ακομα ψαγμένοι.. = ''Ε...και..'' θα λεει η cosmote! :lol:

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#677   DooMDiveR

DooMDiveR

    iPH Elite Poster

  • 2.313 μηνύματα
  • Twitter:@Doomdiver
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:DooMDiveR

Δημοσίευση 27/01/2012 - 19:51

μονο να συμπληρωσω οτι ειδα σε αλλο φορουμ οτι τα iphone πωλουνται 174 ευρω στις εταιρείες...ΑΡΑ:
1) H cosmote δεν εχασε τπτ απο εμας που διακόψαμε γιατι το πληρωσαμε ο καθενας μας απο 269 ευρω και πανω η και κατω.
2) πηραν και τα παγια τους και τα σχετικα και απο εμας και απο αυτους που το πηραν δωρεαν με μεγαλο προγραμμα!..

Εξαλου ποσοι το πηραν χαμπαρι?
αντε να ειμασταν 200-300 απο εδω, και αντε αλλοι 200 απο το adsl και αντε μερικοι ακομα ψαγμένοι.. = ''Ε...και..'' θα λεει η cosmote! :lol:

φαντάσου να μην ήταν τα foroum... εκεί να δεις τι θα έλεγε η cosmote ! εγώ μόνο τουλάχιστον ενημέρωσα 10 άτομα στην δουλειά και το έκαναν!!

#678   Precious78

Precious78

    iPH newbie

  • 53 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/01/2012 - 19:52

μονο να συμπληρωσω οτι ειδα σε αλλο φορουμ οτι τα iphone πωλουνται 174 ευρω στις εταιρείες...ΑΡΑ:
1) H cosmote δεν εχασε τπτ απο εμας που διακόψαμε γιατι το πληρωσαμε ο καθενας μας απο 269 ευρω και πανω η και κατω.
2) πηραν και τα παγια τους και τα σχετικα και απο εμας και απο αυτους που το πηραν δωρεαν με μεγαλο προγραμμα!..

Εξαλου ποσοι το πηραν χαμπαρι?
αντε να ειμασταν 200-300 απο εδω, και αντε αλλοι 200 απο το adsl και αντε μερικοι ακομα ψαγμένοι.. = ''Ε...και..'' θα λεει η cosmote! :lol:


Σωστός.H Cosmote μπορεί να μην έχασε,αλλά δεν χάσαμε και εμείς.Τώρα είμαστε 500 πάνω κάτω ας πούμε,αλλά την επόμενη φορά αν είμαστε όμως πιο οργανωμένοι μέσω internet και πιο αλληλέγγυοι και το διαδώσουμε περισσότερο στόμα σε στόμα μήπως μπορούμε να καταφέρουμε ακόμα περισσότερα στο μέλλον ?? Αλληλεγγύη παιδιά χρειάζεται και να μην είμαστε αδιάφοροι σε όλους τους τομείς,αυτό είναι το νόημα για μένα!

#679   NiKlaus

NiKlaus

    iPH Contributor

  • 1.406 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 27/01/2012 - 19:55

Σωστός.H Cosmote μπορεί να μην έχασε,αλλά δεν χάσαμε και εμείς.Τώρα είμαστε 500 πάνω κάτω ας πούμε,αλλά την επόμενη φορά αν είμαστε όμως πιο οργανωμένοι μέσω internet και πιο αλληλέγγυοι και το διαδώσουμε περισσότερο στόμα σε στόμα μήπως μπορούμε να καταφέρουμε ακόμα περισσότερα στο μέλλον ?? Αλληλεγγύη παιδιά χρειάζεται και να μην είμαστε αδιάφοροι σε όλους τους τομείς,αυτό είναι το νόημα για μένα!


την επομενη φορα η cosmote πιστευω δεν θα ειναι τοσο γενναιόδωρη να το κανει ΑΖΗΜΙΩΣ..Θα βαλει και το επιστροφη επιδοτησης όπως εκανε η wind!

#680   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/01/2012 - 19:57

Καλά όσοι δεν δικαιούνται διακοπή έχουν ΣΚΑΣΕΙ από το κακό τους. Bad luck guys?

Εξ' άλλου μιας και είστε οπαδοί της Cosmote θα το έχετε μάθει καλά! "κανείς δε μένει στα λιγότερα, όταν μπορεί να έχει περισσότερα!". Ή για να το μεταφράσουμε: "σιγά μη μπορούσατε να πάρετε iPhone τζάμπα και δεν το κάνατε"!!! ΛΟΛ

Ομορφάντρες μου!!! ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ! Πληρώνετε ένα χρόνο τα πανάκριβα (σε αυτά που αντιστοιχούν) πάγια των Καρτέλ της επικοινωνίας μας!

Ε ψιτ! Δε πειράζει! Θα σας βάλω και ΣΟΣ για να γλιστράει!

Το παρακάτω το έκανα τώρα. Αφιερωμένο!


Αναρτημένη εικόνα


Τελευταία επεξεργασία από: Researcher, 27/01/2012 - 20:01


#681   Evangelia

Evangelia

    iPH Enthousiast

  • 548 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 27/01/2012 - 19:57

Άντε παιδια πάντα τέτοια :lol: Και εγω το είπα σε φίλους κ έκαναν κάτι χαρουλες :P
Τελικα λήγει σήμερα ή πήρε παράταση;;; ???

#682   DooMDiveR

DooMDiveR

    iPH Elite Poster

  • 2.313 μηνύματα
  • Twitter:@Doomdiver
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:DooMDiveR

Δημοσίευση 27/01/2012 - 19:59

νομίζω έληξε χτες

#683   caliber

caliber

    iPH User

  • 104 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus

Δημοσίευση 27/01/2012 - 19:59

η ζήλια σας δη έχει όριο μονο αυτό μπορώ να πω ούτε έναν δεν θα πιστέψω αν μου πει ότι όχι δεν θα το έκανα αυτό για να γλιτώσω μονο k μονο τα τόσα λεφτά που θα δώσω k να μου μινη k το κινητό... είστε όλοι απαράδεκτη... αν μου δοθεί η ευκαιρία θα το ξανακάνω k θα πάρο k 10 τηλεφωνα αν μπορώ κιόλας... σας χάλασε δηλαδή που κάποιος γλίτωσε τόσα λεφτά k εσείς μείνατε να πληρώνεται k υποστεριζετε k την κοσμοτέ τώρα... αν είναι δυνατόν .... πείτε ένα καλορίζικο σ όλους αυτούς που τν γλίτωσαν k παρακαλάτε να γίνει k στην εταιρία σας κάνα τέτοιο σκηνικό k να σας δω τι θα κάνετε μετά...
συγγνώμη κιόλας για τον τρόπο μου που σας τα είπα.....

#684   DooMDiveR

DooMDiveR

    iPH Elite Poster

  • 2.313 μηνύματα
  • Twitter:@Doomdiver
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:DooMDiveR

Δημοσίευση 27/01/2012 - 20:00

η ζήλια σας δη έχει όριο μονο αυτό μπορώ να πω ούτε έναν δεν θα πιστέψω αν μου πει ότι όχι δεν θα το έκανα αυτό για να γλιτώσω μονο k μονο τα τόσα λεφτά που θα δώσω k να μου μινη k το κινητό... είστε όλοι απαράδεκτη... αν μου δοθεί η ευκαιρία θα το ξανακάνω k θα πάρο k 10 τηλεφωνα αν μπορώ κιόλας... σας χάλασε δηλαδή που κάποιος γλίτωσε τόσα λεφτά k εσείς μείνατε να πληρώνεται k υποστεριζετε k την κοσμοτέ τώρα... αν είναι δυνατόν .... πείτε ένα καλορίζικο σ όλους αυτούς που τν γλίτωσαν k παρακαλάτε να γίνει k στην εταιρία σας κάνα τέτοιο σκηνικό k να σας δω τι θα κάνετε μετά...
συγγνώμη κιόλας για τον τρόπο μου που σας τα είπα.....

Πες ταααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#685   Precious78

Precious78

    iPH newbie

  • 53 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/01/2012 - 20:00

την επομενη φορα η cosmote πιστευω δεν θα ειναι τοσο γενναιόδωρη να το κανει ΑΖΗΜΙΩΣ..Θα βαλει και το επιστροφη επιδοτησης όπως εκανε η wind!


Συμφωνώ και πάλι ! Και άμα βάλουμε οι 500 ένα-δύο δικηγόρους ?? Και άμα το πούμε σ ένα φίλο μας ο καθένας και είμαστε 1000 ??

#686   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/01/2012 - 20:03

η ζήλια σας δη έχει όριο μονο αυτό μπορώ να πω ούτε έναν δεν θα πιστέψω αν μου πει ότι όχι δεν θα το έκανα αυτό για να γλιτώσω μονο k μονο τα τόσα λεφτά που θα δώσω k να μου μινη k το κινητό... είστε όλοι απαράδεκτη... αν μου δοθεί η ευκαιρία θα το ξανακάνω k θα πάρο k 10 τηλεφωνα αν μπορώ κιόλας... σας χάλασε δηλαδή που κάποιος γλίτωσε τόσα λεφτά k εσείς μείνατε να πληρώνεται k υποστεριζετε k την κοσμοτέ τώρα... αν είναι δυνατόν .... πείτε ένα καλορίζικο σ όλους αυτούς που τν γλίτωσαν k παρακαλάτε να γίνει k στην εταιρία σας κάνα τέτοιο σκηνικό k να σας δω τι θα κάνετε μετά...
συγγνώμη κιόλας για τον τρόπο μου που σας τα είπα.....



Εδώ είσαι

Καλά όσοι δεν δικαιούνται διακοπή έχουν ΣΚΑΣΕΙ από το κακό τους. Bad luck guys?

Εξ' άλλου μιας και είστε οπαδοί της Cosmote θα το έχετε μάθει καλά! "κανείς δε μένει στα λιγότερα, όταν μπορεί να έχει περισσότερα!". Ή για να το μεταφράσουμε: "σιγά μη μπορούσατε να πάρετε iPhone τζάμπα και δεν το κάνατε"!!! ΛΟΛ

Ομορφάντρες μου!!! ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ! Πληρώνετε ένα χρόνο τα πανάκριβα (σε αυτά που αντιστοιχούν) πάγια των Καρτέλ της επικοινωνίας μας!

Ε ψιτ! Δε πειράζει! Θα σας βάλω και ΣΟΣ για να γλιστράει!

Το παρακάτω το έκανα τώρα. Αφιερωμένο!


Αναρτημένη εικόνα



#687   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/01/2012 - 20:04

Τώρα είδα πως αναρτήθηκε στην προηγούμενη! Καλά 6 ποστς μαζί κάνατε βρε θηρία! :blush:

Σόρρυ για το double post mods!

#688   Evangelia

Evangelia

    iPH Enthousiast

  • 548 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 27/01/2012 - 20:08

Ειδικά υπερ της cosmote δεν πρέπει να είναι κανένας!!! Εγω πάντως τρέχοντας θα πήγαινα εάν είχα κάτι ανάλογο αλλα έχω καρτοκινητο σε αλλη εταιρια!!! Της έμεινε ο ομορφαντρας κ η σως -αν κ νομίζω τωρα θα της χρειαστεί :lol: :lol:

Τελευταία επεξεργασία από: Evangelia, 27/01/2012 - 20:10


#689   gregog7

gregog7

    iPH Enthousiast

  • 433 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 27/01/2012 - 20:12

Τώρα μόλις ξεμπέρδεψα κι εγώ,5 λεπτά υπόθεση και είναι μέχρι το τέλος του μήνα,έτσι μου είπαν από
την εξυπηρετηση πελατών.

#690   NiKlaus

NiKlaus

    iPH Contributor

  • 1.406 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 27/01/2012 - 20:15

εγινε cosmocarta την επομενη μερα κιολας εντος 24ωρου,
- εβαλα καρτουλα 20 ευρω για αρχη - πηρα και 2,5 ωρες δωρεαν προς ολα τα δικτυα, -εβαλα δωρεαν και 2 αριθμους να μιλαω με 1 λεπτο το λεπτο, εβαλα και με 7 ευρω απο τα 20 το ιντερνετ για τα μαιλ μου και την δουλεια, εμεινα με 13 ευρω, και ειμαι ΚΑΛΑ! :lol:

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 8

0 μέλη, 7 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Bing (1)