Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

Μονομερής αύξηση Cosmote και σπάσιμο συμβολαίου


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
780 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#616   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 26/01/2012 - 14:50

Αύριο είναι η τελευταία μέρα μην ξεχνάτε.. όποιος ξέμεινε.. ας συντομεύει :)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#617   aquadigio

aquadigio

    iPH Enthousiast

  • 392 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 26/01/2012 - 14:51

παιδια εγω χτες εκανα διακοπη και μου ακυρωσαν το συμβολεο ποθ ειχα αλλους 22 μινες να πληρωνω απο 85 εθρω και εξοδα κινητης αλλα 12 γυρω στο κατοσταρικο!!!μου ζιτησαν συγνωμη και εκανα νεα συνδεση με νεο νουμερο και πηρα ενα ipad2 32gb!!!και εκπτωση στο ιδιο παγιο αλλα δινω πλεον 70 απο 100....ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!!


Σωστοςςςς... Σε ζηλευω(με τη καλη εννοια) και περιμενω τη Vodafone... ;)

#618   mankap

mankap

    iPH User

  • 139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 26/01/2012 - 14:52

Ναι λογικό είναι

Τι να πω. Ελπιζω τοτε μεχρι αυριο να εχω τηλεφωνο.

#619   fitsou

fitsou

    iPH User

  • 562 μηνύματα
  • Twitter:@Fitsou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad mini +4G
  • GameCenter:Fitsou GR

Δημοσίευση 26/01/2012 - 18:07

Αύριο είναι η τελευταία μέρα μην ξεχνάτε.. όποιος ξέμεινε.. ας συντομεύει :)


χωρις να παρω κανενα στο λαιμο μου νομιζω οτι εχει παρει παταταση μεχρι της 6 του μηνα!!!

#620   tleo

tleo

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/01/2012 - 20:43

χωρις να παρω κανενα στο λαιμο μου νομιζω οτι εχει παρει παταταση μεχρι της 6 του μηνα!!!


Κι εμένα έτσι μου είπαν στο τηλέφωνο αλλά......ποιός ξέρει???
Εγώ το έκανα εχθές πάντως για να είμαι σίγουρος. ;)

#621   alej

alej

    iPH Elite Poster

  • 3.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:ALEJSALONICA

Δημοσίευση 26/01/2012 - 20:53

παιδια εγω χτες εκανα διακοπη και μου ακυρωσαν το συμβολεο ποθ ειχα αλλους 22 μινες να πληρωνω απο 85 εθρω και εξοδα κινητης αλλα 12 γυρω στο κατοσταρικο!!!μου ζιτησαν συγνωμη και εκανα νεα συνδεση με νεο νουμερο και πηρα ενα ipad2 32gb!!!και εκπτωση στο ιδιο παγιο αλλα δινω πλεον 70 απο 100....ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!!


Για αυτούς που λένε ότι μπορεί να σου ζητήσουν εγγύηση...

#622   navajo

navajo

    iPH newbie

  • 77 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/01/2012 - 22:46

παιδια εγω χτες εκανα διακοπη και μου ακυρωσαν το συμβολεο ποθ ειχα αλλους 22 μινες να πληρωνω απο 85 εθρω και εξοδα κινητης αλλα 12 γυρω στο κατοσταρικο!!!μου ζιτησαν συγνωμη και εκανα νεα συνδεση με νεο νουμερο και πηρα ενα ipad2 32gb!!!και εκπτωση στο ιδιο παγιο αλλα δινω πλεον 70 απο 100....ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!!

ρε φιλε εκανες παλι στην κοσμοτε συνδεση???δεν πρεπει να περασει ενας μηνας???

#623   spimar7

spimar7

    iPH newbie

  • 41 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/01/2012 - 22:58

ρε φιλε εκανες παλι στην κοσμοτε συνδεση???δεν πρεπει να περασει ενας μηνας???

Έκανε νέα σύνδεση με νέο νούμερο

#624   navajo

navajo

    iPH newbie

  • 77 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/01/2012 - 08:43

A ok τοτε νταξει

#625   sedde

sedde

    iPH newbie

  • 29 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/01/2012 - 09:24

Παραθετω απο συμβολαιο WIND :

Σε περιπτωση που ο συνδρομητης καταγγειλει την παρουσα προ της παροδου της αρχικης ελαχιστης διαρκειας , θα καταβαλλει στην εταιρια περαν των χρεωσεων χρησης και τα παγια τελη μεχρι ληξεως του χρονου της ελαχιστης χρεωσης.
Το ιδιο ισχυει και στην περιπτωση χρησης του ποσου της επιδοτησης, η μερους αυτου με ολους τους στην παρουσα ενδεικνυομενους τροπους.

Το συγκεκριμενο ειναι το συμβολαιο μου στις 11/6/2011.

Τωρα αν η cosmote δεν εχει τετοια καλυψη τι να πω, στην Wind δεν γινεται 100%

#626   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 27/01/2012 - 09:47

Παραθετω απο συμβολαιο WIND :

Σε περιπτωση που ο συνδρομητης καταγγειλει την παρουσα προ της παροδου της αρχικης ελαχιστης διαρκειας , θα καταβαλλει στην εταιρια περαν των χρεωσεων χρησης και τα παγια τελη μεχρι ληξεως του χρονου της ελαχιστης χρεωσης.
Το ιδιο ισχυει και στην περιπτωση χρησης του ποσου της επιδοτησης, η μερους αυτου με ολους τους στην παρουσα ενδεικνυομενους τροπους.

Το συγκεκριμενο ειναι το συμβολαιο μου στις 11/6/2011.

Τωρα αν η cosmote δεν εχει τετοια καλυψη τι να πω, στην Wind δεν γινεται 100%

Συμφωνω με οτι γραφεις και το ιδιο ακριβως ισχυει και με την cosmote απλα δεν σηκωθηκαμε ενα ωραιο πρωινο και ειπαμε τι θα κανουμε σημερα? και λεμε δεν παμε να κοψουμε το συμβολαιο στην cosmote :lol: απλα ειναι τελειως διαφορετικο απ αυτο που γραφεις,εμεις μπορεσαμε και κοψαμε το συμβολαιο επειδη η εταιρεια ανεβασε της χρεωσης,και ετσι κοψαμε το συμβολαιο ΑΖΗΜΙΩΣ...!!!

#627   sedde

sedde

    iPH newbie

  • 29 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/01/2012 - 10:45

Συμφωνω με οτι γραφεις και το ιδιο ακριβως ισχυει και με την cosmote απλα δεν σηκωθηκαμε ενα ωραιο πρωινο και ειπαμε τι θα κανουμε σημερα? και λεμε δεν παμε να κοψουμε το συμβολαιο στην cosmote :lol: απλα ειναι τελειως διαφορετικο απ αυτο που γραφεις,εμεις μπορεσαμε και κοψαμε το συμβολαιο επειδη η εταιρεια ανεβασε της χρεωσης,και ετσι κοψαμε το συμβολαιο ΑΖΗΜΙΩΣ...!!!




Ειναι ακριβως αυτο που λεω φιλε μου, μιλαει για καταγγελια συμβασης. Εγω ειμαι σιγουρος οτι οι εταιριες κινητης θα κινηθουν δικαστικα μετα απο αυτο.

#628   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 27/01/2012 - 11:14

Ειναι ακριβως αυτο που λεω φιλε μου, μιλαει για καταγγελια συμβασης. Εγω ειμαι σιγουρος οτι οι εταιριες κινητης θα κινηθουν δικαστικα μετα απο αυτο.

Ας πανε και στον αρειο παγο μακαρι να παρουμε και αποζημειωση μεγαλυτερη,εμεις υπογραψαμε καποιο συμβολαιο με καποιες χρεωσεις δεν μπορει η καθε εταιρεια να αλλαξει χρεωσεις απ αυτες που υπεγραψες ειναι παρανομο,και στην τελικη φιλε μου οταν πηραμε τηλεφωνο στην εξυπηρετηση πελατων γιατι μας ζητησανε ΣΥΓΝΩΜΗ... αλλιως θα μας λεγανε κοιταξτε κυριε καντε διακοπη και η εταιρεια θα κινηθει δικαστικα αμα ειναι ετσι οπως το λες....!!!!εγω παντως ειμαι διατεθιμενος και ορεξατος να παμε δικαστικος εκει να δεις τη ζημια θα φαει η καθε εταιρεια...!!!

#629   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 27/01/2012 - 11:21

Συμφωνω με οτι γραφεις και το ιδιο ακριβως ισχυει και με την cosmote απλα δεν σηκωθηκαμε ενα ωραιο πρωινο και ειπαμε τι θα κανουμε σημερα? και λεμε δεν παμε να κοψουμε το συμβολαιο στην cosmote :lol: απλα ειναι τελειως διαφορετικο απ αυτο που γραφεις,εμεις μπορεσαμε και κοψαμε το συμβολαιο επειδη η εταιρεια ανεβασε της χρεωσης,και ετσι κοψαμε το συμβολαιο ΑΖΗΜΙΩΣ...!!!



Αυτό ακριβώς κάνατε όμως :lol:

Σηκωθήκατε μια ωραία πρωία, διαβάσατε εδω μέσα ότι μπορείτε να την φέρετε στην Κοσμοτέ λόγω 15 δευτερολέπτων και εξαφανιστήκατε όλοι να κάνετε καταγγελία συμβολαίου και να αλλάξετε συνδέσεις ώστε ή να αποφύγετε τα συμβόλαια τα τερατοειδή πουχατε κάνει για να παρετε το 4s ή να πάρετε κι άλλη επιδότηση (βλέπε φίλος με ipad2).

Ακριβώς αυτό όμως, ας τα λέμε κι οπως είναι :lol:

(Γιατί κανέναν μέχρι πρότεινος δεν είχε χαλάσει το 15 δευτερόλεπτα αλλαγή, απο τους χιλιάδες χρήστες, άντε να το είδαν 2)

Τελευταία επεξεργασία από: iMarilina, 27/01/2012 - 11:22

Whatsapp doc?

#630   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 27/01/2012 - 11:25

Αυτό ακριβώς κάνατε όμως :lol:

Σηκωθήκατε μια ωραία πρωία, διαβάσατε εδω μέσα ότι μπορείτε να την φέρετε στην Κοσμοτέ λόγω 15 δευτερολέπτων και εξαφανιστήκατε όλοι να κάνετε καταγγελία συμβολαίου και να αλλάξετε συνδέσεις ώστε ή να αποφύγετε τα συμβόλαια τα τερατοειδή πουχατε κάνει για να παρετε το 4s ή να πάρετε κι άλλη επιδότηση (βλέπε φίλος με ipad2).

Ακριβώς αυτό όμως, ας τα λέμε κι οπως είναι :lol:

(Γιατί κανέναν μέχρι πρότεινος δεν είχε χαλάσει το 15 δευτερόλεπτα αλλαγή, απο τους χιλιάδες χρήστες, άντε να το είδαν 2)

Εγω προσωπικα τερατοειδη συμβολαιο δεν ειχα για να παρω το 4s...και ουτε το εκανα να παρω και αλλη επιδοτηση!!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 12

0 μέλη, 12 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες