Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

αύριο θα παραγγείλω


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
89 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   ainerone

ainerone

    iPH Addict

  • 740 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/01/2012 - 21:41

επειδή εγώ είμαι μαθητής και έχω σχόλιο αυτά μπορούν να έρθουν σπίτι ???? και να το αφήσουν το δέμα στην πόρτα κάπου στο γραμματοκιβώτιο να το πάρο εγώ ??? ουτωσί άλλωστε θα πληρώσω με paypal ??? το θέμα είναι ότι μόλις φτάσουν σπίτι θα πρέπει να πληρώσω και αλλα χρήματα ??? η είναι μονο τα 8 euro

Μονο αυτα ειναι φιλε μου το θεμα ομως ειναι οτι δεν τα αφηνουν σπιτι.Στο ατομο βασικα που ειναι το paypal acc σε αυτο το ατομο θα ερθει.Αλλα σου ειπα με αυτους τους 2 τροπους παραλαμβανεις απο οσες αγορες τουλαχιστον εχω κανει εγω.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   silver82

silver82

    iPH Enthousiast

  • 523 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 25/01/2012 - 21:42

Μονο αυτα ειναι φιλε μου το θεμα ομως ειναι οτι δεν τα αφηνουν σπιτι.Στο ατομο βασικα που ειναι το paypal acc σε αυτο το ατομο θα ερθει.Αλλα σου ειπα με αυτους τους 2 τροπους παραλαμβανεις απο οσες αγορες τουλαχιστον εχω κανει εγω.

εμένα πάντως που ήρθε κάτι απο το ebay σήμερα το βρήκα στην σκάλα...

#18   holsss

holsss

    iPH Contributor

  • 921 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 25/01/2012 - 21:44





για τσέκαρε και αυτή !

φιλε η θήκη που έβαλες στο post μου είναι όλα τα λεφτά σοβαρά μονο που εγώ έχω 3gs αν εξής καμια παρόμοια από το ebay για 3gs stile link

#19   watChlaR

watChlaR

    iPH Member

  • 222 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/01/2012 - 21:45

επειδή εγώ είμαι μαθητής και έχω σχόλιο αυτά μπορούν να έρθουν σπίτι ???? και να το αφήσουν το δέμα στην πόρτα κάπου στο γραμματοκιβώτιο να το πάρο εγώ ??? ουτωσί άλλωστε θα πληρώσω με paypal ??? το θέμα είναι ότι μόλις φτάσουν σπίτι θα πρέπει να πληρώσω και αλλα χρήματα ??? η είναι μονο τα 8 euro


παλήκαρε δεν θα χρεωθείς κάτι επιπλέον .Όσα σου κοστολογήσουν οταν κάνεις την καταγκελία . Όσο για το άλλο στα σχόλεια βάλε να προηγηθεί τηλέφωνο για κανονισμό παράδοσης

#20   holsss

holsss

    iPH Contributor

  • 921 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 25/01/2012 - 21:46

Πάρε μια απο Ελλάδα να τη δείς κιόλας, γιατί απο ebay εκτός του οτι θα τη παραλάβεις σε 20 μέρες στη καλύτερη, μπορεί να είναι χάλια απο κοντά αλλά και σαν εφαρμογή.
Επίσης οι μεμβράνες είναι δύσκολο να είναι καλές. Είχα πάρει και απλά ήτανε χάλια!

κάτσε ρε si φιλε συγγνώμη δηλαδή η αμερικανοι έχουν όλες τις βλακείες και εμείς έχουμε τα καλά τα πράγματα δεν το καταλαβαίνω αυτό και γιατί όλοι περνούν από ebay κορόιδα είναι άντε μην λέμε και ότι θέλουμε τώρα και στο κάτω κάτω σε 7 μέρες έρχονται όχι σε 20 το courier αναφέρει πως σε 4 με 5 εργάσιμες μέρες φτάνουν

Τελευταία επεξεργασία από: holsss, 25/01/2012 - 21:46


#21   holsss

holsss

    iPH Contributor

  • 921 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 25/01/2012 - 21:47

Whatcher δες λίγο το πιο πάνω comment μου

#22   holsss

holsss

    iPH Contributor

  • 921 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 25/01/2012 - 22:03

Τελικά θα μπορέσουν να το αφήσουν στο σπίτι ???? το δέμα

και κανεις να μου προτείνει και καμια άλλη θήκη εκτος από αυτήν για 3GS εντυπωσιακή και ωραία ??
Και κανένα screen protector πολλή καλο

#23   ainerone

ainerone

    iPH Addict

  • 740 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/01/2012 - 22:05

Τελικά θα μπορέσουν να το αφήσουν στο σπίτι ???? το δέμα

και κανεις να μου προτείνει και καμια άλλη θήκη εκτος από αυτήν για 3GS εντυπωσιακή και ωραία ??
Και κανένα screen protector πολλή καλο

Κανεις δεν μπορει να το γνωριζει αυτο!Στην τελικη μπορεις να στειλεις και καποιον αλλον να την παραλαβει ειδαλλως παρε μια απο εδω και τελειωσε το θεμα ;)

#24   holsss

holsss

    iPH Contributor

  • 921 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 25/01/2012 - 22:06

ναι αλλα πως μπορώ να ρωτήσω αν γίνετε αυτό και όχι θέλω από το ebay και θέλω να μου πείτε επίσης και τις πρότασης σας

#25   ainerone

ainerone

    iPH Addict

  • 740 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/01/2012 - 22:07

ναι αλλα πως μπορώ να ρωτήσω αν γίνετε αυτό και όχι θέλω από το ebay και θέλω να μου πείτε επίσης και τις πρότασης σας

Οταν ειναι δεμα και ειναι σε καποιο ονομα δεν μπορουν να το αφησουν οπου να ναι.Αν ειναι ετσι να παιρνουμε και iphone και να το παρατανε στην εισοδο του σπιτιου μας.Για σκεψου το ετσι.

#26   watChlaR

watChlaR

    iPH Member

  • 222 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/01/2012 - 22:11

ναι αλλα πως μπορώ να ρωτήσω αν γίνετε αυτό και όχι θέλω από το ebay και θέλω να μου πείτε επίσης και τις πρότασης σας

ρε παλικαρε δεν ειδες τι σου έγραψα ? στα σχολια γράψε να προηγηθει τηλέφωνο πριν την παράδοση

#27   giorgarasGRE

giorgarasGRE

    iPH Addict

  • 629 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/01/2012 - 22:15

βλέπεις φιλε μου ??? έκανα κάποιο λάθος εγώ ??? δεν έβγαιναν πάνω από 10 euro ούτε καν 10

Καταρχήν μην νομίζεις πως η ισοτιμία που θα σου χρεώσει το paypal είναι η πραγματική ισοτιμία όπως διαμορφώνεται κάθε χρονική στιγμή και δημοσιοποιείται στο διαδύκτιο!Κρατάει προμήθεια το paypal και την κρατάει μέσω ενός καπέλου στην ισοτιμία.Πχ τώρα το δολλάριο έναντι ευρώ είναι κάπου στα 0,77 ενώ το Paypal θα σε χρεώσει με 0,79 ή 0,80 οπότε κάθε δολλάριο θα σου χρεωθεί τελικά λίγο πιο ακριβά απότι το υπολογίζεις με βάση την ισοτιμια που βλέπεις αν πατήσεις στο google currency exchanges.Τι έκανες με τα άλλα που είχαμε πει για την ακύρωση?Ολα καλα?

#28   holsss

holsss

    iPH Contributor

  • 921 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 25/01/2012 - 22:16

Καταρχήν μην νομίζεις πως η ισοτιμία που θα σου χρεώσει το paypal είναι η πραγματική ισοτιμία όπως διαμορφώνεται κάθε χρονική στιγμή και δημοσιοποιείται στο διαδύκτιο!Κρατάει προμήθεια το paypal και την κρατάει μέσω ενός καπέλου στην ισοτιμία.Πχ τώρα το δολλάριο έναντι ευρώ είναι κάπου στα 0,77 ενώ το Paypal θα σε χρεώσει με 0,79 ή 0,80 οπότε κάθε δολλάριο θα σου χρεωθεί τελικά λίγο πιο ακριβά απότι το υπολογίζεις με βάση την ισοτιμια που βλέπεις αν πατήσεις στο google currency exchanges.Τι έκανες με τα άλλα που είχαμε πει για την ακύρωση?Ολα καλα?


φιλε Watcher περιμένω ακόμα να μου απάντησης αν εξής καμια άλλη πρόταση σε τέτοιου στιλ θήκη που μου έδειξες για 3gs ????
και που είναι τα σχόλια δεν σε καταλαβαίνω είμαι νέος στο ebay

Τελευταία επεξεργασία από: holsss, 25/01/2012 - 22:18


#29   holsss

holsss

    iPH Contributor

  • 921 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 25/01/2012 - 22:18

ναι ολλα ειναι οκ . το μονο πρόβλημα μου είναι αν θα τα αφήσουν στο γραμματοκιβώτιο τα δέματα γιατί εγώ έχω πρωινές σχόλιο εκτος αν φτάσουν σάββατο που είμαι σπίτι

#30   giorgarasGRE

giorgarasGRE

    iPH Addict

  • 629 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/01/2012 - 22:18

ναι αλλα πως μπορώ να ρωτήσω αν γίνετε αυτό και όχι θέλω από το ebay και θέλω να μου πείτε επίσης και τις πρότασης σας

Όσον αφορά αυτο το θέμα screen protectors και θήκη δεν ειναι πολύ χοντρά σαν πακέτα.Ένα φακελάκι είναι σαν επιστολή.Οπότε αν έχεις κουτί θα στο ρίξει εκεί.Αν πάλι δεν καταφέρει να βρεί κάποιο κουτί ούτε κάποιον στο σπίτι να το παραλάβει θα αφήσει ειδοποιητική επιστολή να πας να το πάρεις απο το ταχυδρομείο.Αν είναι βλάκας και το αφήσει χυμα κάπου και το τσιμπησει κανείς άλλος κλάφτα Χαράλαμπε.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες