Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Ηχογράφηση κλήσεων


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
51 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   eddiedimitris

eddiedimitris

    iPH Enthousiast

  • 490 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 28/06/2012 - 08:26

Μια τετοια εφαρμογη μου λειπει απιστευτα.Ειχα αντιστοιχη σε διαφορα symbian κινητα μου στο παρελθον και με βολευε παρα πολυ.Σε καθε κληση ξεκινουσε αυτοματα η ηχογραφηση χωρις μπιπ και διαφορες τετοιες μπουρδες και στο τελος της κλησης με ρωτουσε αν θελω να την αποθηκευσω.
Βιωνουμε μια εποχη που το ψεμα και η κοροιδια καθε ειδους ειναι στο απογειο.Ειδικα στη δουλεια με βολευε γιατι πολλες φορες με βγαζαν τρελλο και εφτανα να μην ειμαι και γω σιγουρος για τον εαυτο μου.Ποτε δεν χρησιμοποιησα καποια ηχογραφηση για να την πω σε καποιον αλλα και μονο για τον εαυτο μου ενιωθα καλα να ξερω οτι εγω ειμαι ενταξει.
Προσωπικα δεν θα με πειραζε να με ηχογραφει ο οποιοσδηποτε και χωρις να μου το εχει πει.Ειμαι υπευθυνος για οτι λεω και για τα σωστα και για τα λαθη.Τα λαμογια καθε ειδους πιστευω εχουν προβλημα παρα ο οποιοσδηποτε υπευθυνος ανθρωπος.
Οσον αφορα τους νομους ειλικρινα τους γραφω....Με νομους ξεπουλανε τη χωρα μου και γενικα μεσω νομων εχουν γινει τα μεγαλυτερα εγκληματα.Προτιμω να δινω βαση στην ηθικη και οχι στους νομους!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   alej

alej

    iPH Elite Poster

  • 3.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:ALEJSALONICA

Δημοσίευση 02/07/2012 - 02:04

Πρέπει να υπάρχει λύση μέσω εξωτερικού εξαρτήματος ανάμεσα π.χ. στο κινητό και τα ακουστικά - να παρεμβαίνει ηχογραφόντας -, αν δεν υπάρχει, ορίστε σαν δίνω ιδέες... πλάκα - πλάκα στο kickstarter θα τα έσπαγε!!!

Τελευταία επεξεργασία από: alej, 02/07/2012 - 02:05


#48   man8os

man8os

    iPH Member

  • 270 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:iMac 21.5 , macbook 12

Δημοσίευση 22/05/2014 - 12:02

Επειδη με ενδιαφέρει ενα προγραμμα καταγραφής κλήσεων, υπάρχει τελικά κάποιο να δουλεύει σε 5αρι;

#49   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.560 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 22/05/2014 - 12:07

Μόνο με JB. Audio Recorder απο Cydia.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#50   man8os

man8os

    iPH Member

  • 270 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:iMac 21.5 , macbook 12

Δημοσίευση 22/05/2014 - 12:13

Ευχαριστώ Νίκο , για 5αρι 7.1.1 εχει jb? εχω χάσει επεισόδια

#51   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.560 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 22/05/2014 - 12:15

Τίποτα για την ώρα και λογικά δε θα δούμε κάτι σύντομα.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#52   crisk

crisk

    iPH Enthousiast

  • 453 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/05/2014 - 12:34

Παιδιά μεγάλη ΠΡΟΣΟΧΗ! Η καταγραφή της συνομιλίας είναι σοβαρότητατο αδίκημα που επισύρει βαριές ποινές που φτάνουν μέχρι και κάθειρξη!!! Το πρόβληαμ δημιουργείται από την στιγμή που ο συνομιλητής μας μάθει ότι τον καταγράψαμε χωρίς την θέλησή του! Αντίθετα, αν του γνωστοποιήσουμε ότι στην συνέχεια της κουβέντας μας, θα καταγράφουμε ο,τι ειπωθεί μεταξύ μας και ο συνομιλητής μας, δεν φέρει αντίρρηση, αυτό δεν είναι αδίκημα! Μεγάλη προσοχή συνεπώς! Ακόμη και οταν καταγράψουμε κάποιον, δεν μπορούμε κατ αρχήν να κάνουμε χρήση της καταγραφής γιατι θα βρεθούμε φυλακή! Αν δεν μας πάρει είδηση κανείς, τοτε "δεν υπάρχει πρόβλημα" Ειναι όπως αν κλέψουμε και δεν μας βρούν, τότε δεν πάμε φυλακή, αν μας βρουν όμως.... Προσοχή λοιπόν!

Ναι, είδαμε και τον... Τριανταφυλλόπουλο που 'χει καταγράψει σε audio/video ΟΛΟ τον πληθυσμό της Ελλάδος (λολ), πως & πόσο έχει φάει τιμωρία!






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες