Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Λεω να πουλησω το iphone


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
123 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   eliac7

eliac7

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:eliac7

Δημοσίευση 05/02/2012 - 15:46

ακου εκει 14-15 iphone 4-4s-ipad εμεις στην ηλικια σας βγαίναμε στην γειτονια για μπαλα και για άλλα πολλά παιχνιδια το πολυ πολυ να ειχαμε κανα game boy

πολλες φορες μας το εχουν πει οσοι ξερουν τι εχουμε :P αλανες κλπ. Αλλαξαν οι εποχες

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   goumasgr

goumasgr

    iPH Member

  • 255 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:goumasgr

Δημοσίευση 05/02/2012 - 15:46

Σε περιοριζει το iphone; Κατσε, κατσε, σε περιοριζει; θελεις να στελενεις φωτογραφιες και τραγουδια σε αλλους και δεν μπορεις με μμς, imessage, whatsapp και mail και εχεις κολλησει στην τεχνολογια bluetooth; Ρε φιλε μας δουλευεις; Αυτα ειναι τα καινουργια "bluetooth". Διαμοιραζομασταν αρχεια πρωτα με τις υπερυθρες, μετα με το bluetooth και περασαμε στο......wait for it...INTERNET!!!!!
Αυτο για το flash το κατανοω, αλλα εμενα προσωπικα ποτε δεν με εχει εμποδισει απο το να κανω την δουλεια μου.
Αλλα οχι ρε φιλαρακι να μας λες οτι σε περιοριζει ενα iphone επειδη δεν μπορεις να στειλεις φωτος με bluetooth στους φιλους σου που βρισκονται διπλα σου. Ελεος!

#33   alexakisd

alexakisd

    iPH Contributor

  • 1.184 μηνύματα
  • Twitter:@alexakisdim
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:alexakisd@gmail.com

Δημοσίευση 05/02/2012 - 15:52

Τρώω καρμπονάρα αυτή τη στιγμή και τα μακαρόνια μου έχουν βγει από την μύτη από τα γέλια...
Πως καταφέρνουμε ένα άσχετο ποστ σε άσχετο τόπικ να το κάνουμε πουτ@ν@ κάθε φορά είναι απίστευτο

send from my Archos A70S android tablet using Tapatalk

#34   eliac7

eliac7

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:eliac7

Δημοσίευση 05/02/2012 - 15:54

Τρώω καρμπονάρα αυτή τη στιγμή και τα μακαρόνια μου έχουν βγει από την μύτη από τα γέλια...
Πως καταφέρνουμε ένα άσχετο ποστ σε άσχετο τόπικ να το κάνουμε πουτ@ν@ κάθε φορά είναι απίστευτο

send from my Archos A70S android tablet using Tapatalk

1) καλη ορεξη
2) Chuck Norris :P


Σταλθηκε απο το κινητο που εχει Siri και καταλαβαινει οτι του φανη του λωλοστεφανη! :P

#35   katya

katya

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 05/02/2012 - 15:55

Όχι σοβαρά τώρα παιδιά 14,15 κτλ τι τα θέλετε τα τόσο ακριβά smartphone? Γιατί εγώ μέχρι τα 17 έπαιρνα τα απομεινάρια του πατέρα μου και ήμουν και ευχαριστημένη. :P Και τότε υπήρχαν ακόμα κουμπιά. Ένα smartphone απλό έχει περίπου 200 ευρώ και τα κάνει όλα,ούτε θα το κλαις αν σου πέσει στο ποδόσφαιρο, ή στη θάλασσα και όταν το βαρεθείς το αλλάζεις. Δε μπορώ να καταλάβω γιατί το κάνουν αυτό οι γονείς και τα κακομαθαίνουν με τηλέφωνα των 700 ευρώ... Καλά είπαν τα παιδιά,οι γονείς φταίνε. Και αν θες να κάνεις εργασίες κτλ τα κάνεις στον υπολογιστή που υπάρχει τουλάχιστον ένας σε κάθε σπίτι και τα κάνει όλα. Δεν έχετε και τόσο τρελές εργασίες πια,αλλά και αυτοί που έχουν εκεί τα κάνουν. Το point μου είναι ότι ένα παιδί δε χρειάζεται να έχει κάτι που του είναι ουσιαστικά άχρηστο.

#36   peneloped4s

peneloped4s

    iPH User

  • 161 μηνύματα
  • Twitter:@Peny_Peny_Peny
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:penelope_d7

Δημοσίευση 05/02/2012 - 15:56

1. Ειμαι στην ηλικια σου (15) και εχω iPhone 3G απο πεμπτη δημοτικου εχουν περασει παρα πολλα κινητα απο τα χερια μου.!
2. Εχω το iPhone 4s και γενικα οποιο iPhone και αν ειχα το αξιοπιουσα πληρως .! Επισης εχω και iPad Και iPod το iPhone με βοηθησε πολυ στις εργασιες μου που ειχα για το σχολειο επισης εχω παντα τα mail Μου παντου και ειναι και σαν μια μικρη παιχνιδομηχανη Μην το πουλησεις θα κανεις βλακια να πας σε android.!

Edit: Εχω και xperia x 10 mini και δεν εχει καμια σχεση μεταξυ τους.!


απλα θυμηθηκα οτι στη πεμπτη δημοτικου ειχα αυτο:

Συνημμένο αρχείο  siemens_c25.jpg   41,51KB   7 λήψεις

κινητααααααρα!λολ

#37   eliac7

eliac7

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:eliac7

Δημοσίευση 05/02/2012 - 15:57

Όχι σοβαρά τώρα παιδιά 14,15 κτλ τι τα θέλετε τα τόσο ακριβά smartphone? Γιατί εγώ μέχρι τα 17 έπαιρνα τα απομεινάρια του πατέρα μου και ήμουν και ευχαριστημένη. :P Και τότε υπήρχαν ακόμα κουμπιά. Ένα smartphone απλό έχει περίπου 200 ευρώ και τα κάνει όλα,ούτε θα το κλαις αν σου πέσει στο ποδόσφαιρο, ή στη θάλασσα και όταν το βαρεθείς το αλλάζεις. Δε μπορώ να καταλάβω γιατί το κάνουν αυτό οι γονείς και τα κακομαθαίνουν με τηλέφωνα των 700 ευρώ... Καλά είπαν τα παιδιά,οι γονείς φταίνε. Και αν θες να κάνεις εργασίες κτλ τα κάνεις στον υπολογιστή που υπάρχει τουλάχιστον ένας σε κάθε σπίτι και τα κάνει όλα. Δεν έχετε και τόσο τρελές εργασίες πια,αλλά και αυτοί που έχουν εκεί τα κάνουν. Το point μου είναι ότι ένα παιδί δε χρειάζεται να έχει κάτι που του είναι ουσιαστικά άχρηστο.

αν και 15 θα συμφωνησω, αλλα αυτο με ευχαριστουσε.. No comment



Σταλθηκε απο το κινητο που εχει Siri και καταλαβαινει οτι του φανη του λωλοστεφανη! :P

#38   katya

katya

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 05/02/2012 - 16:02

Αυτό είναι το θέμα ότι αγοράζουμε πράγματα επειδή μας ευχαριστούν και όχι επειδή τα χρειαζόμαστε και τώρα που στενεύουν τα πράγματα πάει.

#39   eliac7

eliac7

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:eliac7

Δημοσίευση 05/02/2012 - 16:04

Αυτό είναι το θέμα ότι αγοράζουμε πράγματα επειδή μας ευχαριστούν και όχι επειδή τα χρειαζόμαστε και τώρα που στενεύουν τα πράγματα πάει.

αν και το πηρα αυτη την εποχη γιατι ερχονται πιο δυσκολες και δεν θα μπορουμε να εχουμε αυτα τα gadgetακια


Σταλθηκε απο το κινητο που εχει Siri και καταλαβαινει οτι του φανη του λωλοστεφανη! :P

#40   nikolasp87

nikolasp87

    iPH newbie

  • 70 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 05/02/2012 - 16:15

απλα θυμηθηκα οτι στη πεμπτη δημοτικου ειχα αυτο:

Συνημμένο αρχείο  siemens_c25.jpg   41,51KB   7 λήψεις

κινητααααααρα!λολ


Το πρώτο μου κινητό ήταν αυτό..! :rolleyes:

#41   kostas13patra

kostas13patra

    iPH Member

  • 204 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/02/2012 - 16:20

Ειμαι 27,εχω το 3g εδω και σχεδον 3 χρονια.
Πως γινετε 14-15 χρονων,να εχουν το 4s?????????
Θελω και εγω......


Sent from my iPhone using Tapatalk

#42   taigetos

taigetos

    iPH Contributor

  • 1.271 μηνύματα
  • Twitter:@niko_grigo
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 05/02/2012 - 16:22

απλα θυμηθηκα οτι στη πεμπτη δημοτικου ειχα αυτο:

Συνημμένο αρχείο  siemens_c25.jpg   41,51KB   7 λήψεις

κινητααααααρα!λολ


Κινητάρα δεν λές τίποτα!
Ξύπνησες αναμνήσεις τώρα...

#43   nikolasp

nikolasp

    iPH User

  • 107 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/02/2012 - 16:34

Φιλαράκι έχω iPad 2 και iPhone 3G και iPod touch 4g και είμαι 16 χρόνων .θα αγοράσω όταν βγει το iPhone 5g .Σου λέω να το πούλησεις και να περιμένεις για το iPhone 5.

#44   harisk10

harisk10

    iPH Member

  • 234 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:alex kour

Δημοσίευση 05/02/2012 - 18:32

επειδη εχουν βγει λιγο off topic να σου πω οτι εγω το iphone 4 το πουλησα εδω στο forum και πηρα galaxy s2...μακραν καλυτερο απτο 4σσαρακι ...ακριβως γιαυτα που ειπες αρχηκα και + τις 4,3ιντσες...

#45   eliac7

eliac7

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:eliac7

Δημοσίευση 05/02/2012 - 19:14

επειδη εχουν βγει λιγο off topic να σου πω οτι εγω το iphone 4 το πουλησα εδω στο forum και πηρα galaxy s2...μακραν καλυτερο απτο 4σσαρακι ...ακριβως γιαυτα που ειπες αρχηκα και + τις 4,3ιντσες...


Και μολις πηρες 45 νουμερο παντοφλα..


Σταλθηκε απο το κινητο που εχει Siri και καταλαβαινει οτι του φανη του λωλοστεφανη! :P

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες