Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

SwitchEasy Capsule Rebel - Υπάρχει σε Ελληνικό μαγαζί;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   em1111

em1111

    iPH Member

  • 267 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/11/2008 - 00:00

Ρε παιδιά ξέρετε που θα βρούμε αυτήν την θήκη για το iPhone 3G? Κανένα ελληνικό μαγαζί που να το προμηθεύει?

SwitchEasy Capsule Rebel

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   teo_le

teo_le

    iPH newbie

  • 69 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/11/2008 - 11:16

Καλημέρα! Έψαχνα και εγώ κάποια θήκη της εν λόγω εταιρίας (το δεύτερο μοντέλο που βγάζει σε αυτό το στυλ) και δεν την βρήκα στην Ελλάδα. Έκανα την παραγγελία στο επίσημο site, πλήρωσα με τη χρεωστική μου κάρτα (+ 3-4 ευρώ έξοδα...) και σε 4 εργάσιμες ήταν σπίτι μου.
Και ένα mini review που ίσως να σε ενδιαφέρει... Η θήκη είναι αρκετά καλής ποιότητας, δεν κάνει εύκολα γρατζουνιές και έχει καλή εφαρμογή. Ο όγκος που δίνει στο iPhone μπορεί να μην είναι αμελητέος αλλά δεν το κάνει και τεράστιο (να σημειωθεί εδώ ότι την έβαλα από την πρώτη κιόλας στιγμή οπότε δεν ξέρω πως θα μου φαινόταν αν είχα συνηθίσει το iPhone χωρίς θήκη...). Η αίσθησή της γενικά είναι καλή και φαίνεται ανθεκτική σε χτυπήματα κλπ. Οι μεμβράνες όμως δεν με ικανοποίησαν καθόλου. Αν και σωστά κομμένες οι δικές μου έκαναν γρατζουνιές όταν προσπάθησα να τις στρώσω με το "ειδικό" πλαστικό που έχουν στο πακέτο... Δεν τις τοποθέτησα λοιπόν...
Αυτά τα ολίγα, ελπίζω να βοήθησα λίγο ;)

#3   em1111

em1111

    iPH Member

  • 267 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/11/2008 - 21:03

Δηλαδή είναι καλή η θήκη αλλα η screen protector δεν είναι καλή από τι κατάλαβα ευχαριστώ πολύ!!!!!!




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες