Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

Real Racing 3


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
452 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#91   gous

gous

    iPH User

  • 170 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:goustis

Δημοσίευση 03/03/2013 - 20:04

Ρε mike ειναι σπάσιμο όμως να πρεπει να κυνηγαω κάποιους παίχτες απ την στιγμη που το παιχνίδι υποτίθεται οτι παίζεται online. Δλδ ταυτόχρονα με εμένα όταν παίζει και κάποιος άλλος και με εχει αντίπαλο αυτόν το βγάζει πιο μπροστά απο μένα. Ετσι τουλάχιστον φαίνεται οτι γινεται. Αλλα μπορει να κάνω και λάθος.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#92   108

108

    iPH Contributor

  • 1.260 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 03/03/2013 - 20:23

Ρε mike ειναι σπάσιμο όμως να πρεπει να κυνηγαω κάποιους παίχτες απ την στιγμη που το παιχνίδι υποτίθεται οτι παίζεται online. Δλδ ταυτόχρονα με εμένα όταν παίζει και κάποιος άλλος και με εχει αντίπαλο αυτόν το βγάζει πιο μπροστά απο μένα. Ετσι τουλάχιστον φαίνεται οτι γινεται. Αλλα μπορει να κάνω και λάθος.


δεν παίζεις online με άλλους, απλά είναι οι χρόνοι των άλλων που έπαιξαν πριν από εσένα.

#93   gous

gous

    iPH User

  • 170 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:goustis

Δημοσίευση 03/03/2013 - 21:57

Οι. Κατάλαβα. Σε ευχαριστω

#94   karajim80

karajim80

    iPH Enthousiast

  • 466 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 03/03/2013 - 23:21

Ναι!! Το κατέβασα και από το app store και χάθηκαν όλα

Ευχαριστώ φίλε μου

#95   monotis

monotis

    iPH Contributor

  • 1.164 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 04/03/2013 - 01:57

Ti "πατεντα" κι αυτη να στο "δινουν" τσαμπα και να πληρωνεις μετα..........?
Σιγουρα αποσκοπει σε μια σκοπιμοτητα στην οποια λογικα προσδοκουν πολλα περισσοτερα euros απο 3-4-5 , του να το αγορασεις απο την αρχη.
Απλα σου λεει 10 euro πχ(ισως και περισσοτερα) λιγοι αποβλακωμενοι θα τα δωσουν μπαμ για ενα game.
Θα τους τα παρω λαου λαου μετα κ πανω στη κ@υλα και δεν θα τους φανει κ καθολου ετσι......

(Ευτηχως που δεν ειμαι παιχνιδιαρης και θα παρουν τον πουλ-- απο μενα οι κουτο-πονηριες τους....)

#96   h8breed

h8breed

    iPH Addict

  • 660 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 04/03/2013 - 02:02

Ξερει κανεις τι πρεπει να κανω για να παιζω απο το ipad και απο to iphone με ενα προφιλ?

#97   manu

manu

    iPH Enthousiast

  • 473 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max

Δημοσίευση 04/03/2013 - 02:10

παιδια με το multiplayer τι παιζει στο rr3? δεν εχω καταλαβει..

#98   lula

lula

    iPH Member

  • 269 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 04/03/2013 - 08:45

Tο multiplayer είναι μάλλον ο τρόπος για να σου τα παίρνουν εφόσον παίζεις απέναντι στους καλύτερους απ όλο τον κόσμο οι οποίοι βάζουν το χέρι στην τσέπη και αναβαθμίζουν οπότε αν δεν κάνεις και εσύ το ίδιο τα πράγματα δυσκολεύουν δραματικά το πιο περίεργο είναι ότι ενεργοποιείται αυτόματα αρκεί να είσαι online έτσι οι επιδώσεις στην πίστα ανεβαίνουν διαρκώς και τα χρήματα μαζεύονται πολύ πιο δύσκολα. Παίζοντας το παιχνίδι ofline στο Iphone όλα ήταν οκ αλλά όταν το ξεκίνησα στο Ipad 4 (ΓΓ. τα γραφικά εκεί είναι από άλλο πλανήτη) βίωσα αυτό που περιέγραψα δηλαδή σε πίστες που στο Iphne έπαιρνα άνετα την 1 θέση έβγαινα 4η 5η με το ζόρι - κατά τη γνώμη μου αν κάποιος θέλει να προχωρήσει αρκετά πρέπει να ξεκινήσει offline για να πάρει τα καλά αυτοκίνητα και upgrades - Έτσι κατάλαβα αν κάπου έχω λάθος παρακαλώ όποιον γνωρίζει τι ακριβώς συμβαίνει να μας πει και εμάς μπας και καταλάβουμε :)

#99   Astrovilos

Astrovilos

    iPH newbie

  • 17 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/03/2013 - 09:24

Καλημέρα,

Εγώ παίζω το παιχνίδι από iphone 4 και είμαι online συνέχεια από το ξεκίνημα. Δεν το έχω παίξει για τρελές ώρες αλλά έχω παίξει αρκετά. Σαν οδηγός έχω φτάσει στο επίπεδο 9 και μέχρι τώρα μου φαίνεται σχετικά εύκολο. Μόνο οι αγώνες endurance με δυσκολεύουν. Έχω το focus rs και μόλις αγόρασα και δεύτερο αυτοκίνητο, μια bmw m1 coupe. Μέχρι στιγμής δεν έχω πληρώσει για τπτ και δεν νομίζω να χρειαστεί να το κάνω. Απλά κάθε φορά που κάνω service περιμένω να περάσει ο απαιτούμενος χρόνος. Δεν έχω χαλάσει ούτε ένα νόμισμα από αυτά τα εικονικά που κερδίζεις που και που για να κάνω ένα service άμεσα.

Σε τελική ανάλυση νομίζω πως το παιχνίδι είναι το καλύτερο racing game για iphone και το γεγονός ΄ότι είναι τσάμπα το κάνει τέλειο!

#100   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.699 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 04/03/2013 - 09:31

Tο multiplayer είναι μάλλον ο τρόπος για να σου τα παίρνουν εφόσον παίζεις απέναντι στους καλύτερους απ όλο τον κόσμο οι οποίοι βάζουν το χέρι στην τσέπη και αναβαθμίζουν οπότε αν δεν κάνεις και εσύ το ίδιο τα πράγματα δυσκολεύουν δραματικά το πιο περίεργο είναι ότι ενεργοποιείται αυτόματα αρκεί να είσαι online έτσι οι επιδώσεις στην πίστα ανεβαίνουν διαρκώς και τα χρήματα μαζεύονται πολύ πιο δύσκολα. Παίζοντας το παιχνίδι ofline στο Iphone όλα ήταν οκ αλλά όταν το ξεκίνησα στο Ipad 4 (ΓΓ. τα γραφικά εκεί είναι από άλλο πλανήτη) βίωσα αυτό που περιέγραψα δηλαδή σε πίστες που στο Iphne έπαιρνα άνετα την 1 θέση έβγαινα 4η 5η με το ζόρι - κατά τη γνώμη μου αν κάποιος θέλει να προχωρήσει αρκετά πρέπει να ξεκινήσει offline για να πάρει τα καλά αυτοκίνητα και upgrades - Έτσι κατάλαβα αν κάπου έχω λάθος παρακαλώ όποιον γνωρίζει τι ακριβώς συμβαίνει να μας πει και εμάς μπας και καταλάβουμε :)


Κάτι τέτοιο έχω καταλάβει και εγώ γιατί όταν άρχισα το παιχνίδι δεν ήμουν συνδεδεμένος ούτε σε GameCenter ούτε FB και μου φαινόταν πιο εύκολο απο όταν έκανα σύνδεση και μετά. Αποτέλεσμα να ξαναβγώ.

Απο ικανότητες παιχνιδιού είμαι στο 22 επίπεδο και έχω ήδη 4 αυτοκίνητα. Δεν το έχω χακάρει αν και να πω την αλήθεια ήμουν στο τσακ.

#101   manu

manu

    iPH Enthousiast

  • 473 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max

Δημοσίευση 04/03/2013 - 10:41

ρωταω απλα γιατι στο rr2 ειχε multiplayer mode να παιξεις εναντια σε οποιον φιλο σου θες! κι οχι με αυτον τον τροπο..ουσιαστικα εδω μεταφερονται οι χρονοι των φιλων στο παιχνιδι.. χακαρισμα που ειπατε πως γινεται? και τι κερδιζεις? χρηματα λογικα ε?

#102   gesvts

gesvts

    iPH Contributor

  • 1.046 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 04/03/2013 - 10:54

Έχει στο YouTube hack που ξεκλειδώνει τα πάντα με όλες τις αναβαθμίσεις επάνω και απεριόριστα χρήματα. Το έκανα και με ένα κόλπο που γράφουν στην περιγραφή του βίντεο δεν χάνεις και τα saves ( γιατί τα έχανε). Χάνει όμως όλο το ενδιαφέρον το παιχνίδι με αυτόν τον τρόπο και δεν έχει ενδιαφέρον.

#103   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.699 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 04/03/2013 - 11:27

Έχει στο YouTube hack που ξεκλειδώνει τα πάντα με όλες τις αναβαθμίσεις επάνω και απεριόριστα χρήματα. Το έκανα και με ένα κόλπο που γράφουν στην περιγραφή του βίντεο δεν χάνεις και τα saves ( γιατί τα έχανε). Χάνει όμως όλο το ενδιαφέρον το παιχνίδι με αυτόν τον τρόπο και δεν έχει ενδιαφέρον.


Ο λόγος που δεν έκανα το hack.

#104   mikexs

mikexs

    iPH Master

  • 5.698 μηνύματα
  • Twitter:@mikexst
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 04/03/2013 - 12:14

... μια bmw m1 coupe.


Με τη M1 μπορεις ανετα να βγαινεις πρωτος, να κανεις τους καλυτερους χρονους, σε ολους τους αγωνες της πρωτης κατηγοριας. Και χωρις να χρειαστει να την αναβαθμισεις.
Εκτος απο τους αγωνες οπου μπορεις να εχεις μονο συγκεκριμενο αυτοκινητο, πχ ο ενας που ειναι μονο με Nissan Silvia κτλ.

Απο ικανότητες παιχνιδιού είμαι στο 22 επίπεδο και έχω ήδη 4 αυτοκίνητα.


Έχεις λιώσει, έτσι;
Το μονο που χανεις οταν παιζεις offline ειναι νομιζω τα extra χρηματα που θα επαιρνες αν εχεις κανει καλυτερο χρονο, θεση κτλ απο ενα φιλο σου.

Τελευταία επεξεργασία από: mikexs, 04/03/2013 - 12:14


#105   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.699 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 04/03/2013 - 12:19

Έχω λιώσει δεν λές τίποτα. Κοντεύω να φτάσω στο 24 επίπεδο τώρα. Ναι το ξέρω αλλά δεν με πειράζει και πολύ. Μια χαρά ειναι και αυτά που δίνει.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες