Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

8 Βάσεις στήριξης ποδηλάτου για το iPhone


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
9 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   Moly

Moly

    News Team

  • 193 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • GameCenter:-moly-

Δημοσίευση 09/09/2012 - 09:40

Αναρτημένη εικόνα


Για όλους εσάς που απολαμβάνετε να κάνετε ποδήλατο συντροφιά με το iPhone σας, σας παρουσιάζουμε 8 αξιόλογες βάσεις στήριξης ποδηλάτου για να είστε σίγουροι ότι το τηλέφωνο σας θα παραμείνει στη θέση του καθ'όλη τη διάρκεια της βόλτας σας:


1. LifeProof Bike & Bar Mount



Αναρτημένη εικόνα

H βάση 'LifeProof Bike & Bar Mount' σου επιτρέπει να τοποθετείς το τηλέφωνο σε landscape ή portrait θέση με μηχανισμό κλειδώματος για εύκολη τοποθέτηση/απομάκρυνση του iPhone με ένα χέρι.

iPhone 4/4S- $39.99

2.The Joy Factory Stormcruiser


Αναρτημένη εικόνα


Μοντέρνα βάση στήριξης που τοποθετείται σε οποιοδήποτε τιμόνι ποδηλάτου και παρέχει στο iPhone προστασία από νερό, σκόνη και χώμα.


iPhone 4/4S- $49.95


3. iCarry-Bike S



Αναρτημένη εικόνα

Σχεδιασμένη να χρησιμοποιείται τόσο οριζόντια όσο και κάθετα, η βάση 'iCarry' ενισχύει την ένταση του ήχου του τηλεφώνου κατά 10 decibels.

iPhone 3G/3GS/4/4S- $59.99

4. Satechi CR-3800 Universal Bicycle Holder Wrench Mount



Αναρτημένη εικόνα

Ευέλικτη βάση στήριξης που σου επιτρέπει να προσαρμόζεις το iPhone στη θέση που σε βολεύει έχοντας παράλληλα πρόσβαση σε όλα τα κουμπιά και τις λειτουργίες του.

iPhone 3G/3GS/4/4S- $22.99

5. Scosche HandleIT



Αναρτημένη εικόνα

Μια ακόμα προσιτή βάση για εύκολη τοποθέτηση και απομάκρυνση του iPhone με το πάτημα ενός κουμπιού.

iPhone 3G/3GS/4/4S- $24.99

6. BioLogic Bike Mount for iPhone 4


Αναρτημένη εικόνα

Προστατευτική βάση στήριξης με σκληρό κάλυμμα για προστασία του τηλεφώνου από χτυπήματα, βροχή και σκόνη. Προσαρμόζει το iPhone σε πολλές διαφορετικές θέσεις ενώ έχει ανοίγματα στις κάμερες για να μπορείς να τραβάς φωτογραφίες ή video κατά τη διάρκεια της διαδρομής.

iPhone 4/4S- $50

7. Arkon Slim-Grip Bike Mount with Safety Strap



Αναρτημένη εικόνα

Η βάση 'Arkon Slim-Grip' διαθέτει δακτύλιο περιστροφής 180 μοιρών για ακριβή τοποθέτηση ενώ χάρη στο ενσωματωμένο λουράκι της παρέχει ακόμη μεγαλύτερη ασφάλεια στη στήριξη του τηλεφώνου σου.

iPhone 3G/3GS/4/4S- $19.95

8. Wahoo Bike Pack for iPhone


Αναρτημένη εικόνα

H 'Wahoo Bike Pack' δεν είναι απλά μια βάση στήριξης αφού επιπλέον σου παρέχει δεδομένα για την ταχύτητα, την απόσταση που έχεις διανύσει και άλλες χρήσιμες παραμέτρους για τη βόλτα σου, ενώ περιλαμβάνει και αδιάβροχη θήκη προστασίας για το iPhone.

iPhone 3G/3GS/4/4S- $129.99

Τελευταία επεξεργασία από: Moly, 09/09/2012 - 09:42


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   SFrag

SFrag

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/09/2012 - 18:41

Χρήσιμες πληροφορίες.
Θεωρώ σημαντικό να είχαμε την πληροφόρηση ποιές θήκες/βάσεις κάνουν αποκλειστικά για το iPhone (και συγκεκριμένα πχ. στο 3g ή στο 4/s και σε ποιές μπορούν να μπούν και άλλα τηλέφωνα (ενδεχομένως και το 5!).
Ετσι δεν αναγκάζεσαι να πάρεις άλλη θήκη/βάση μόλις αλλάξει το μοντέλο του τηλεφώνου...

#3   thanwin

thanwin

    iPH Enthousiast

  • 380 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:thanostheracer

Δημοσίευση 09/09/2012 - 18:59

πάντος θα έπερνα μια!!!δεν πάει να μην μου κάνει για το επόμενο κινητό

#4   stavrosczc

stavrosczc

    iPH Member

  • 323 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 09/09/2012 - 21:01

Λοιπον για μενα που εχω θήκη τύπου deff δεν κανει καμια απο αυτές.
Προς το παρον βρήκα την υγεία μου με το spiderακι της breffo το οποιο το έπιασα με tire up στο λαιμό και με τα ποδάρια και αγκαλιάζει το κινητο και δεν κουνιέται καθολου.

#5   Panich

Panich

    iPH newbie

  • 60 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 09/09/2012 - 22:40

Καθότι όταν κάνω mtb θέλω το iPhone να λειτουργεί και σαν κάμερα και να γράφω τη διαδρομή χωρίς να φοβάμαι μήπως μου φύγει, μετά απο πολύ ψάξιμο βρήκα μόνο αυτήν, αλλα ειναι και πανάκριβη. http://miveu.com/

#6   eNeRGy

eNeRGy

    iPH Member

  • 336 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/09/2012 - 09:43

Με ανοικτο το GPS ποση ωρα μενει ανοικτο το iphone δεν μας λενε αυτες οι βασεις...

#7   SFrag

SFrag

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/09/2012 - 09:58

πάντος θα έπερνα μια!!!δεν πάει να μην μου κάνει για το επόμενο κινητό

Και όμως... Μια που κάνει στο 3gs δεν κάνει απαραιτήτως στο 4 αν είναι φτιαγμένη ΜΟΝΟ για αυτό το τηλέφωνο και οχι universal ... Αρα...

#8   dpilot

dpilot

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/09/2012 - 11:04

Χρησιμοποιώ την θήκη της Wahoo σε mountain bike λόγω της ύπαρξης ΑΝΤ+ και είμαι πολύ ευχαριστημένος τόσο από την αντοχή όσο και από την λειτουργία της. Διαθέτει υποδοχή για 3GS και 4.
Αν κάποιος χρειάζεται πραγματική θήκη και όχι απλώς στήριγμα είναι από τις καλύτερες προτάσεις της αγοράς.
Οσον αφορά τη διάρκεια εγώ έχω χρησιμοποιήσει το iphone με πρόγραμμα χαρτογράφησης (άρα συνεχή χρήση GPS) και περιστασιακή χρήση 3G για κατέβασμα χαρτών και είχα από 100% μετά από 7 ώρες 10%.

#9   nomercy

nomercy

    iPH newbie

  • 45 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina +4G

Δημοσίευση 10/09/2012 - 16:22

ξερει κανεις αν κανενα απο ολα αυτα κανει και για μοτοσυκλετα ? αν οχι μηπως ξερει καποιος κατι αντιστοιχο ? ευχαριστω και συγνωμη για το " off- topic "

#10   alxioaa

alxioaa

    iPH Enthousiast

  • 370 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ.!

Δημοσίευση 10/09/2012 - 16:28

ωραιες...και οι τιμες καλες..μου φαινονται.!!




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες