Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Google maps ios 6 πλεον στο appstore!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
122 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 13/12/2012 - 07:16

Μετα απο πολυ αναμονη ειναι εδω για κατεβασμα δωρεαν!!!!
Στο app store διαθεσιμοι!!

Ευχαριστουμε google!!!!




http://www.ifans.com/blog/64986/


Οριστε κ η πηγη με λινκ και ολα τα σχετκα
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   gas

gas

    iPH Elite Poster

  • 2.750 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:Gasantony

Δημοσίευση 13/12/2012 - 07:56

Πανικός !!! όλοι google maps !!!

#3   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 13/12/2012 - 08:32

ετσι ετσι!!!!!!!!!!χαμος!!!!!!!!
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#4   gasgion

gasgion

    iPH Member

  • 318 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:gasgion

Δημοσίευση 13/12/2012 - 08:42

αντε και με android σε λιγα χρονια :P χαχαχαχαχα!

#5   Manousos1994

Manousos1994

    iPH Contributor

  • 1.596 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 13/12/2012 - 08:59

Παίδες το κατέβασα απο νωρίς ... Πολύ εύχρηστη εφαρμογή και απλή, την χρησιμοποίησα για να φτάσω στην δουλεία και με πήγε με ακρίβεια μέσω μιας εναλλακτικής που οι χάρτες του ios 6 αγνοούσαν παντελώς :)
Thanks Google B)
Το πτυχίο μου αντί για βαθμό θα γράφει "Επιτέλους" !!!

#6   jmarin

jmarin

    iPH newbie

  • 66 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 13/12/2012 - 09:07

φωνητικη πλοηγηση εχει;

#7   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 13/12/2012 - 09:16

Μετα απο πολυ αναμονη ειναι εδω για κατεβασμα δωρεαν!!!!
Στο app store διαθεσιμοι!!

Ευχαριστουμε google!!!!




http://www.ifans.com/blog/64986/


Οριστε κ η πηγη με λινκ και ολα τα σχετκα

Παίδες το κατέβασα απο νωρίς ... Πολύ εύχρηστη εφαρμογή και απλή, την χρησιμοποίησα για να φτάσω στην δουλεία και με πήγε με ακρίβεια μέσω μιας εναλλακτικής που οι χάρτες του ios 6 αγνοούσαν παντελώς :)
Thanks Google B)



Τι λε ρε stevo και συ καμάρι μου Μανούσο? Ευχαριστούμε Google ?? Ειστε σοβαροι ?

5 χρονια τωρα η Google δεν εδινε δεκάρα για το αν θα εχεις turn-by-turn στο iphone σου (ενω ηταν διαθεσιμο απο την αρχη στο Android) η για το αν η εμπειρια χρησης των χαρτων στο iOS ηταν σαφως υποδεεστερη αυτης στο Android. Kατα την προσφιλη τακτικη της ηθελε (και θέλει) να γ@μησει ΚΑΙ την αγορα των smartphone με τον χοντρό μονοπωλιακό ποπο της. Χρειαστηκε η Apple να βγαλει ενα half-baked προιον ( που για την ακαιρη πρωωθηση του ειναι πολύ πιθανο να ευθυνεται η Google μην ανανεώνοντας με επαρκως δικαιους όρους το license agreement), να ακουσει και να υποστει ολην την γκρίνια των media και διαφορων ασχετων για να αντιμετωπισει η Google με ισους ορους το iOS και το Android.

Και ορίστε τωρα ... Και turn-by-turn και καλύτερο απο το Android και τσαμπα και ολα ....
Και που ειναι ολοι αυτοι oi 'εξυπνοι΄ πανύβλακες που ελεγαν οτι η Google θα αφησει την Apple να βρασει στο ζουμι της, εκθετωντας την με τους χαρτες και οτι δεν θα βγαλει (και ακομη οτι θα χρεωνει αν βγαλει) χαρτες για το iOS ? Της αρέσει δεν της αρέσει, χρειάζεται τα data που μαζεύει απο τους χρήστες iOS οπως τα μωρά χρειάζονται το γάλα. Πρωτον, γιατι ειναι ενα πολυ μεγαλο κομματι της αγορας. Και δευτερο γιατι ειναι ενα κομματι της αγορας που ΞΟΔΕΥΕΙ. Και αυτο ικανοποιει αφάνταστα τους πελάτες της. Και μονο στην σκεψη οτι θα χασει αυτα τα data δειτε τι εκανε σήμερα ...

Ολα τα ευχαριστω φίλοι μου πάνε στην Apple . Που παλεύει να ισιωσει την κατάσταση μην αφήνωντας μονοπωλιακά χρήματα που κερδίζονται στην advertising αγορα (οπου η Google ειναι αδιαφισβητητο μοnοπωλιο), να χαλάσουν την υγειή και γεμάτη ανταγωνισμό αγορα των smartphone.

Ξυπνάτε ρε !!!

#8   Manousos1994

Manousos1994

    iPH Contributor

  • 1.596 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 13/12/2012 - 09:28

Τι λε ρε stevo και συ καμάρι μου Μανούσο? Ευχαριστούμε Google ?? Ειστε σοβαροι ?

5 χρονια τωρα η Google δεν εδινε δεκάρα για το αν θα εχεις turn-by-turn στο iphone σου (ενω ηταν διαθεσιμο απο την αρχη στο Android) η για το αν η εμπειρια χρησης των χαρτων στο iOS ηταν σαφως υποδεεστερη αυτης στο Android. Kατα την προσφιλη τακτικη της ηθελε (και θέλει) να γ@μησει ΚΑΙ την αγορα των smartphone με τον χοντρό μονοπωλιακό ποπο της. Χρειαστηκε η Apple να βγαλει ενα half-baked προιον ( που για την ακαιρη πρωωθηση του ειναι πολύ πιθανο να ευθυνεται η Google μην ανανεώνοντας με επαρκως δικαιους όρους το license agreement), να ακουσει και να υποστει ολην την γκρίνια των media και διαφορων ασχετων για να αντιμετωπισει η Google με ισους ορους το iOS και το Android.

Και ορίστε τωρα ... Και turn-by-turn και καλύτερο απο το Android και τσαμπα και ολα ....
Και που ειναι ολοι αυτοι oi 'εξυπνοι΄ πανύβλακες που ελεγαν οτι η Google θα αφησει την Apple να βρασει στο ζουμι της, εκθετωντας την με τους χαρτες και οτι δεν θα βγαλει (και ακομη οτι θα χρεωνει αν βγαλει) χαρτες για το iOS ? Της αρέσει δεν της αρέσει, χρειάζεται τα data που μαζεύει απο τους χρήστες iOS οπως τα μωρά χρειάζονται το γάλα. Πρωτον, γιατι ειναι ενα πολυ μεγαλο κομματι της αγορας. Και δευτερο γιατι ειναι ενα κομματι της αγορας που ΞΟΔΕΥΕΙ. Και αυτο ικανοποιει αφάνταστα τους πελάτες της. Και μονο στην σκεψη οτι θα χασει αυτα τα data δειτε τι εκανε σήμερα ...

Ολα τα ευχαριστω φίλοι μου πάνε στην Apple . Που παλεύει να ισιωσει την κατάσταση μην αφήνωντας μονοπωλιακά χρήματα που κερδίζονται στην advertising αγορα (οπου η Google ειναι αδιαφισβητητο μοnοπωλιο), να χαλάσουν την υγειή και γεμάτη ανταγωνισμό αγορα των smartphone.

Ξυπνάτε ρε !!!

Δεν διαφωνούμε σε όλα εγώ για το μόνο που είμαι ευχαριστημένος είναι η εμπειρία χρήσης...Εγώ χαίρομαι γιατί μου προσφέρει όσα θέλω που με τους χάρτες της Apple δεν τα είχα....Και να σου πω και κάτι φίλε μου για την όλη φάση με τους "χάρτες" έχεις δίκιο αλλά είναι ανεπίτρεπτο μια εταιρεία με το κύρος της Apple να κάνει μια τέτοια πατάτα......Ο άλλος δίνει 700+ ευρώ για το 5αρι και ΑΠΑΙΤΕΙ να λειτουργούν σωστά οι χάρτες για τον x,y,z λόγο......Έχει πολλά δρομολόγια κλπ.....Δεν δικαιολογείται σε καμία περίπτωση για μένα η Apple...Δεν θα τα ξαναλέμε...Να δεις που Ιούνιο θα βγάλει 5s...Εδώ θα 'μαστε .... Δεν είναι μόνο οι χάρτες...Το θέμα είναι οτι η Apple είχε καταφέρει να έχει το μονοπώλιο και τώρα που άρχησε η "κάτω βόλτα" τα έκανε θάλασσα γιατί για μένα η Google βρήκε ευκαιρία να την χτυπήσει γιατί είδε τι γίνεται....Εδώ πήγε και έδιωξε τον Developer των χαρτών.....Και για μένα καλά έκανε η Google και χτύπησε την Apple, όταν τόσο καιρό συμπεριφέρεσαι εγωιστικά στους καταναλωτές θα την πατήσεις δεν θα την πατήσεις ?? ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟΣ φίλε μου ....Δεν θα καθόταν με τα χέρια σταυρωμένα ούτε η Apple αλλά ούτε και η Google...Τώρα το ποιος κέρδισε και το ποιος έχασε εδώ διαφωνούμε....
Φιλικά και τις καλημέρες μου :)
Το πτυχίο μου αντί για βαθμό θα γράφει "Επιτέλους" !!!

#9   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 13/12/2012 - 09:30

Τι θέλω και ανακατεύομαι ...
Οπως λέμε εμεις οι ναυτικοί, 'Σαν να μιλάς στον μπουλμέ...'

#10   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 13/12/2012 - 09:45

ρε μην εισαι τοσο ειρωνας και ξερολας ntnskrds!!!ξεκολλα!!αφου οι χαρτες του μηλου βγηκαν μεγαλη φολα.οκ εχει φωνητικη πλοηγηση ομως ειναι τραγικη η χαρτογραφιση και τα δεδομαενα.ναι οκ μερα με την μερα ανανεωνονται αλλα δεν μου λεει κατι αυτο.δλδ πρεπει να πουμε και ευχαριστω;τραγικο το αυτονοητο να μην υπαρχει!!και τωρα χαιρομαι διπλα διοτι το γοητρο της apple επιασε πατο...ναι αναγκαστηκε να πει κυριοι κ κυριες τα καναμε μουτι!!!διοτι ποτε μεχρι σημερα δεν παραδεχτηκαν τιποτα!για οσα προβληματα εχουμε συναντησει!!λαθος ο τροπος που κραταμε το τεσσαρι,λαθος το ενα,φυσικα το αλουμινιο ξεβαφει,οποτε δεν ειναι προβλημα ετσι απεφανθει η apple,ολα αυτα εφτασαν τον κοσμο στα ορια του.οποτε ναι ευχαριστουμε την google που μπορουμε να εχουμε χαρτες της προκοπης!!

iTunes Link

και λινκ για τον κοσμο!!!!
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#11   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 13/12/2012 - 09:46

ρε μην εισαι τοσο ειρωνας και ξερολας ntnskrds!!!ξεκολλα!!αφου οι χαρτες του μηλου βγηκαν μεγαλη φολα.οκ εχει φωνητικη πλοηγηση ομως ειναι τραγικη η χαρτογραφιση και τα δεδομαενα.ναι οκ μερα με την μερα ανανεωνονται αλλα δεν μου λεει κατι αυτο.δλδ πρεπει να πουμε και ευχαριστω;τραγικο το αυτονοητο να μην υπαρχει!!και τωρα χαιρομαι διπλα διοτι το γοητρο της apple επιασε πατο...ναι αναγκαστηκε να πει κυριοι κ κυριες τα καναμε μουτι!!!διοτι ποτε μεχρι σημερα δεν παραδεχτηκαν τιποτα!για οσα προβληματα εχουμε συναντησει!!λαθος ο τροπος που κραταμε το τεσσαρι,λαθος το ενα,φυσικα το αλουμινιο ξεβαφει,οποτε δεν ειναι προβλημα ετσι απεφανθει η apple,ολα αυτα εφτασαν τον κοσμο στα ορια του.οποτε ναι ευχαριστουμε την google που μπορουμε να εχουμε χαρτες της προκοπης!!

https://itunes.apple...d585027354?mt=8

και λινκ για τον κοσμο!!!!


Οταν λέμε μπουλμές εννοουμε μπουλμές ...

#12   PasxosC

PasxosC

    iPH User

  • 119 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 13/12/2012 - 09:56

Το πρωτο μύνημα που μου ήρθε απο την εφαρμογή appadvice σήμερα στις 6μιση το πρωί .........official google maps are now available in AppStore!!!!

#13   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 13/12/2012 - 10:05

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ GOOGLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Τελευταία επεξεργασία από: stevobmw, 13/12/2012 - 10:05

iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#14   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 13/12/2012 - 10:08

Η apple έχει βγάλει έκδοση για android των χαρτών της;;; Η google γιατί ήταν υποχρεωμένη να το κάνει;;;;

Αναρτημένη εικόνα


#15   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 13/12/2012 - 10:11

Η apple έχει βγάλει έκδοση για android των χαρτών της;;; Η google γιατί ήταν υποχρεωμένη να το κάνει;;;;


'Γιατί το έκανε ?' ειναι η σωστη ερώτηση ...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες