Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

Κυκλοφόρησε το iOS 6.1.4 για το iPhone 5


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
47 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   Giorgos27F

Giorgos27F

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 03/05/2013 - 23:19

Την έκανα OTA την αναβάθμιση και δεν είχα κανένα προβλημα. Μήπως να την ξανά περάσεις μέσω iTunes? Αν το έχεις κάνει ήδη ετσι δεν μπορω παρά μόνο με restore και set up as new, σε δυο iPhone δε μου δημιούργησε θέμα.

Σ'ευχαριστω φιλε μου για την απάντηση. Η πρώτη αναβαθμιση εγινε OTA ενω το restore μεσω iTunes. Του έβαλα ομως πάλι το back up, δεν το έκανα set up as new.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   kiriakosa

kiriakosa

    iPH Elite Poster

  • 2.086 μηνύματα
  • Twitter:@Kiriakosa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:kiriakosa

Δημοσίευση 03/05/2013 - 23:26


Σ'ευχαριστω φιλε μου για την απάντηση. Η πρώτη αναβαθμιση εγινε OTA ενω το restore μεσω iTunes. Του έβαλα ομως πάλι το back up, δεν το έκανα set up as new.

Για να βεβαιώθείς ότι δεν ειναι hardware (που δεν πιστεύω ότι ειναι) πρέπει να το κανεις as new. Ειναι ιστορία και διαδικασία, το ξέρω και για αυτο το αφήνουμε ως εσχάτη λυση, αλλα δε βλέπω κάτι άλλο σαν λύση. Αν κάποιος άλλος εχει απάντηση, ας τη δώσει μήπως το γλιτωσεις.

#48   Giorgos27F

Giorgos27F

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 03/05/2013 - 23:35

Για να βεβαιώθείς ότι δεν ειναι hardware (που δεν πιστεύω ότι ειναι) πρέπει να το κανεις as new. Ειναι ιστορία και διαδικασία, το ξέρω και για αυτο το αφήνουμε ως εσχάτη λυση, αλλα δε βλέπω κάτι άλλο σαν λύση. Αν κάποιος άλλος εχει απάντηση, ας τη δώσει μήπως το γλιτωσεις.

Θα το δοκιμάσω, και πάλι σ'ευχαριστω!




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες