Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Apple posts two new iPhone ads


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
11 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   jwr

jwr

    iPH Contributor

  • 1.090 μηνύματα
  • Twitter:@jwr_
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:jwr_p

Δημοσίευση 22/02/2010 - 08:04

Η Apple δημοσίευσε δύο νέες διαφιμήσεις για το iPhone.

Η πρώτη, που ονομάζεται "First Steps", στοχεύει τις μητέρες και τους παππούδες που θέλουν να δείξουν να μη χάσετε ποτέ μια ενιαία στιγμή της ζωής.Η μαμά χρησιμοποιεί το iPhone 3Gs να καταγράψει τα πρώτα βήματα του γιου της, στέλνει το αρχείο βίντεο ως MMS προς όλους, και τότε αρχίζει μια τηλεφωνική διάσκεψη με τους παππούδες και γιαγιάδες να μιλήσουνε για το βίντεο. Η διαφήμιση τελειώνει με τη μαμά λέει "We would never have shared all that without the iPhone."

http://www.youtube.com/watch?v=lPmrsla-3eQ



Η δεύτερη διαφήμιση με τίτλο "Hold On" παρουσιάζει μια κατάσταση που είμαστε όλοι πάρα πολύ εξοικειωμένοι.Ένας άντρας καλεί ένα νούμερο και τίθεται σε αναμονή. Ο άνθρωπος ελέγχει στη συνέχεια το e-mail του, πληρώνει ένα λογαριασμό πιστωτικής κάρτας, αγοράζει apps από το App Store, και παίζει το παιχνίδι - όλα ενώ είναι σε αναμονή.

http://www.youtube.com/watch?v=e982_bz9NIM


Τελευταία επεξεργασία από: jwr, 22/02/2010 - 08:05


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   giorgos_rou

giorgos_rou

    iPH Contributor

  • 1.402 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 22/02/2010 - 14:26

"We would never have shared all that without the iPhone."

Hahahaha sorry παιδιά, λατρεύω το κινητάκι μου, αλλά είμαι σίγουρος ότι θα τα μοιραζόταν όλα αυτά και με ένα K750i :P
Πάντως, πολύ ωραίες διαφημίσεις, ειλικρινά μου άρεσαν.

#3   fteo

fteo

    iPH Enthousiast

  • 558 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:fteo

Δημοσίευση 22/02/2010 - 14:42

Έχω βαρεθεί να ακούω τη λέξη "amazing" με τον ίδιο συγκεκριμένο τρόπο σε ότι έχει σχέση με την apple.

#4   StyleCollector

StyleCollector

    iPH Member

  • 205 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Style Collector

Δημοσίευση 22/02/2010 - 18:56

χρειαζομαι το iphone για τα παντα..χωρις το iphone δεν μπορω να κανω τιποτα..δεν υπαρχει υπαρξη ζωης χωρις το iphone..iphone η θανατος..απίθανο!δεν με νοιαζει καθόλου που περιμένω σν μ@λ@κ@ς στην αναμονη..εχω iphone..(αυτο ειναι ιδανικο γ το ελληνικο δημοσιο)μηπως να βγει κ επεμβαση αφαιρεσησ μυαλου κ να βαλουμε ενα iphone?η μιπως ενα ibrain?η ακομα καλυτερα ενα μηλο σκετο?για ποσο ηλιθιους μας εχει η αpple?

#5   sepsis

sepsis

    iPH Hero

  • 8.236 μηνύματα
  • Twitter:@hsouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 22/02/2010 - 19:09

Δεν σας καταλαβαίνω. Περιμένατε κάτι διαφορετικό από διαφήμιση εταιρείας? Περιμένατε να θάψουν το προϊόν τους? Ελπίζω κανείς από σας να μην έχει εταιρεία γιατί μάλλον οδεύετε προς κλείσιμο

Follow me on twitter


#6   StyleCollector

StyleCollector

    iPH Member

  • 205 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Style Collector

Δημοσίευση 22/02/2010 - 19:20

δεν περιμενα κατι διαφορετικο..εταιρια δεν εχω πιτσιρικας ειμαι ακομα(17)κ μαλλον λιγακι τρελαμενος..αυτο που με εκνευριζει ειναι τ οτι μας εχουν για χαζους ολες οι μεγαλες εταιριες και για την καθε μαλακια που βγαζουν μας την κανουν αναγκη..δεν λεω πως εγω δεν ειμαι θυμα(να ειμαστε ειλικρινεις)προσπαθω να απεχω απ καθε ψευτικη αναγκη..αν για παραδειγμα ειχε αλλιως την διαφιμιση και δεν το εξημνουσε τοσο και ηταν ειλικρηνης απεναντη μας η apple(ωραια τα λεω..σαν ανεκδοτο.. :lol: :blush: )δεν θα ειχα προβλημα..και δεν ειναι το προβλημα μου με την αpple..δεν ειμαι αpple hater..comercial hater eiμαι..ο καθε ψυχολογος παιζει με εμας και μας εχει για χαζους.ξερω παραλογος ειμαι αλλα δεν μπορω να κατσω να τα ανεχομαι ολα αυτα χωρις να πω την γνωμη μου..φιλικα παντα :)

#7   jwr

jwr

    iPH Contributor

  • 1.090 μηνύματα
  • Twitter:@jwr_
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:jwr_p

Δημοσίευση 22/02/2010 - 20:00

Δεν το καταλαβαίνω αυτό.Αυτές οι διαφιμήσεις που δημιούργησε η Apple δεν είναι παράλογες , ούτε προμοτάρουν κάτι που δεν ισχύει!Ότι δείχνει η διαφίμηση είναι πραγματοποιήσιμο.Αναφέρετε σε 2 καταστάσεις που θα βρεθούμε όλοι μας στην καθημερινή μας ζωή κάποια στιγμή.

#8   StyleCollector

StyleCollector

    iPH Member

  • 205 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Style Collector

Δημοσίευση 22/02/2010 - 20:08

δεν ειπα πως προμοταρει κατι που δεν ησχυει..μεγαλοποιει και το φερνει ετσι ωστε να πιστεψει ο καθένας πως ειναι απαραιτιτο στη ζωη του ενα iphone..και αυτο φυσικα γινεται σε καθε εταιρια ψυχολογικα παιχνιδια ειναι..για αυτο αντιδρω καπως επιθετικα γιατι ωρες ωρες ειναι προσβλιτικα

#9   gtzilas

gtzilas

    iPH newbie

  • 61 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/02/2010 - 00:21

Λυπάμαι αλλά δεν μπορώ να δω τις διαφημίσεις γτ μπήκα από το iPhone... Και που να δεις φλας τωρα... Θα φάει όλη την μνήμη. CPU, μην σας πω θα εκραγεί κιόλας

#10   chresto

chresto

    iPH Addict

  • 656 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus

Δημοσίευση 23/02/2010 - 00:41

υπάρχει και το youtube app όμως.

#11   sepsis

sepsis

    iPH Hero

  • 8.236 μηνύματα
  • Twitter:@hsouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 23/02/2010 - 01:04

Λυπάμαι αλλά δεν μπορώ να δω τις διαφημίσεις γτ μπήκα από το iPhone... Και που να δεις φλας τωρα... Θα φάει όλη την μνήμη. CPU, μην σας πω θα εκραγεί κιόλας


Δες τα από εδώ να χαρείς HTML
http://www.apple.com...rst-steps-large

Follow me on twitter


#12   jwr

jwr

    iPH Contributor

  • 1.090 μηνύματα
  • Twitter:@jwr_
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:jwr_p

Δημοσίευση 23/02/2010 - 14:55

Apple Posts Another New iPhone Ad: Family Travel

Αναρτημένη εικόνα


H Apple δημοσίευσε μια ακόμα νέα διαφήμιση για το iPhone με τίτλο, "Family Travel".

It's unbelievable how much better family trips have gotten. Just last week I checked us in on the way to airport. Found the kids a snack near the gate. And even had their favorite movie ready to go. Then my husband turned to me and said, "Did we turn off the lights?" So we turned off the lights. And that's why I don't go anywhere without my iPhone.


http://www.youtube.com/watch?v=Tq6o_mc0tx4






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες