Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Απορίες, σχόλια για το iTunes


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2412 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   Zvhs GR

Zvhs GR

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/06/2009 - 22:23

Στο screenshot που εβαλε εσυ, αν πατησεις το βελακι διπλα απο το iphone σου θα ανοιξει τις καρτελες Music movies tvshows podcasts και ringtones.Προσεχε με αυτες τις επιλογες παντως επειδη μπορει να χασεις μουσικη βιντεο και ringtone απο το κινητο.

Παντως οσα χρονια χρησιμοποιω itunes (ipod mini, ipod classic και τωρα iphone) ετσι περναγα την μουσικη μεσα.Οπως σου περιεγραψα

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   Zvhs GR

Zvhs GR

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/06/2009 - 22:25

Δυστυχως μου το βγαζει διπλο. Δεν πειραζει τουλαχιστον εμαθες εσυ κατι  :D

Oups!!!! Τωρα ειδα το κουμπι του edit. Γκαβομαρα μιλαμε

#63   lou13

lou13

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 19/06/2009 - 18:29

Καλησπέρα! Επειδή τα τραγούδια μου είναι κάπως ανοργάνωτα και μέσω itunes' library δε βγάζω άκρη γιατί είναι χάος, έψαξα και βρήκα τρόπο να φτιάξω playlist στο media player και να τη σώσω μετά ως .m3u  για να την κάνω import στα itunes και απο εκεί στο iphone. Το είχα κάνει πριν 3 μήνες και δούλευε μια χαρά, μέχρι που προσπάθησα να φτιάξω μια καινούργια playlist, η οποία περνάει κανονικά στα itunes, αλλά όταν πάω να κάνω sync για να περαστούν τα τραγούδια στο iphone, μου βγάζει error "you cannot write to or from the device". Δοκίμασα να περάσω χύμα τραγούδια που υπάρχουν στη library και περνάνε κανονικά. Όπως επίσης και οι playlists που είχα φτιάξει τότε (δεν είχα σβήσει τα αρχεία) περνάνε κανονικά. Άρα δεν έχει κάποιο πρόβλημα το iphone. Mπορεί να βοηθήσει κάποιος; Ευχαριστώ!

#64   zois

zois

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/07/2009 - 23:51

πως μπορω ρε παιδια να περασω τραγουδια και αλλα στο iphone απο αλλον υπολογιστη χωρις να κανω erase? γιατι ειναι ανοιχτο μονο στο δικο μου...

#65   jasonvitt

jasonvitt

    iPH newbie

  • 89 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 02/07/2009 - 09:05

Καλησπέρα! Επειδή τα τραγούδια μου είναι κάπως ανοργάνωτα και μέσω itunes' library δε βγάζω άκρη γιατί είναι χάος, έψαξα και βρήκα τρόπο να φτιάξω playlist στο media player και να τη σώσω μετά ως .m3u  για να την κάνω import στα itunes και απο εκεί στο iphone. Το είχα κάνει πριν 3 μήνες και δούλευε μια χαρά, μέχρι που προσπάθησα να φτιάξω μια καινούργια playlist, η οποία περνάει κανονικά στα itunes, αλλά όταν πάω να κάνω sync για να περαστούν τα τραγούδια στο iphone, μου βγάζει error "you cannot write to or from the device". Δοκίμασα να περάσω χύμα τραγούδια που υπάρχουν στη library και περνάνε κανονικά. Όπως επίσης και οι playlists που είχα φτιάξει τότε (δεν είχα σβήσει τα αρχεία) περνάνε κανονικά. Άρα δεν έχει κάποιο πρόβλημα το iphone. Mπορεί να βοηθήσει κάποιος; Ευχαριστώ!


κατι τετοιο ειχα κανει κ γω.
νομιζω πρεπει μετα να δημιουργησεις μια νεα λιστα στο itunes κ κανε drag n drop τα παλια.

#66   Panagiotis

Panagiotis

    iPH newbie

  • 9 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/07/2009 - 17:12

Καλησπέρα έχω ένα πρόβλημα με το iTunes....συνδέω το iPhone 3G που έχω ανοίγω το iTunes και μου βγάζει ένα μήνυμα που λέει οτι δεν ταιριάζουν!!

#67   AlexisGon

AlexisGon

    iPH Contributor

  • 842 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 09/07/2009 - 19:19

Αυτό σου λέει?
"Δεν ταιριάζουν?"

Τελευταία επεξεργασία από: AlexisGon, 09/07/2009 - 19:19


#68   Panagiotis

Panagiotis

    iPH newbie

  • 9 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/07/2009 - 20:44

Καλησπέρα έχω ένα πρόβλημα με το iTunes....συνδέω το iPhone 3G που έχω ανοίγω το iTunes και μου βγάζει ένα μήνυμα που λέει οτι δεν ταιριάζουν!!


Ναι αύτο...οτι δεν υπάρχει συμβατότητα!!
Το iTunes που εχω κατεβάσει είναι το τελευταίο!!

#69   PoluxGreece

PoluxGreece

    iPH Elite Poster

  • 3.100 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 10/07/2009 - 20:51

Αυτό σου λέει?
"Δεν ταιριάζουν?"


Λολ εισαι...χαχα

#70   reg

reg

    iPH Member

  • 317 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/07/2009 - 01:10

Παιδιά έχω ένα πρόβλημα. Έκανα format τον υπολογιστή. Tώρα, όταν πάω να κάνω συγχρονισμό το iphone, το itunes μου λέει ότι θα σβηστούν όλες οι επαφές. Τι να κάνω για να περαστούν στο outlook και να μην σβηστούν από το iphone;

#71   sepsis

sepsis

    iPH Hero

  • 8.236 μηνύματα
  • Twitter:@hsouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 15/07/2009 - 21:08

Η Apple κυκλοφόρησε την έκδοση 8.2.1 για το iTunes

To update είναι 79.1ΜΒ για mac και 85.01ΜΒ για την έκδοση των windows

"iTunes 8.2 now supports iPhone or iPod touch with the iPhone 3.0 Software Update. iTunes 8.2 also includes many accessibility improvements and bug fixes.

iTunes 8.2.1 provides a number of important bug fixes and addresses an issue with verification of Apple devices."

To update αυτό σπάει τη σύνδεση που υπήρχε μεταξύ iTunes και του Palm Pre, της μοναδικής συσκευής εκτός των iPod, iPhone που μπορεί και συγχρονίζεται με το iTunes

Follow me on twitter


#72   lrbill

lrbill

    iPH User

  • 181 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/07/2009 - 17:04

Και εγω θελω να ρωτησω αν σβήσω το iTunes αν κάνω π.χ format θα χαθουν τα παντα απο games apps και αλλα τετοια διαφορα?
Θα τα βρει μονο του το iTunes?

Τελευταία επεξεργασία από: lrbill, 20/07/2009 - 17:10


#73   trisk

trisk

    iPH Elite Poster

  • 2.395 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:online Μονο fifa στο PS3

Δημοσίευση 20/07/2009 - 17:23

προσφατα εκανα format για να βαλω ta windows 7 final γιατι κατι πειραξα και τα εκανα κ(*****ο

tespa χανεις μονο τη μουσικη τα apps μενουν

#74   lrbill

lrbill

    iPH User

  • 181 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/07/2009 - 17:34

Δηλαδη οταν κανεις login με τον λογαριασμο σου στο iTunes αν καταλαβα καλα τα βλεπει αυτοματα ετσι δεν ειναι?

#75   JP335i

JP335i

    iPH Contributor

  • 1.080 μηνύματα
  • Twitter:@JimPapan
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:JP335i

Δημοσίευση 21/07/2009 - 20:25

καλησπερα παιδια.θελω να ρωτησω εαν γνωριζει κανεις αν μπορω να εχω δυο back ups για το κινητο...τι εννοω...π.χ...συνδεω το κινητο και το κανω back up σε ενα υπολογιστη..και αγοραζω ενα τραγουδι απο ενα αλλο pc...μπορω να συνδεσω το κινητο σε αυτον το 2ο υπολογιστη και να μην μου βγαλει αν θελω να κανω καινουργιο back up..απλα να μου περασει το νεο τραγουδι στην προκειμενη περιπτωση..αν γνωριζει κατι καποιος ας μου πει..σας ευχαριστω.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες