Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

iPhoneHellas MEGA Contest


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
527 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#196   sakis007

sakis007

    iPH Contributor

  • 1.899 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:sakis007

Δημοσίευση 21/09/2010 - 06:16

καλη επιτυχια σε ολους παιδια...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#197   angelo_lagoudakis

angelo_lagoudakis

    iPH Member

  • 300 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • GameCenter:hp_soldier_89

Δημοσίευση 21/09/2010 - 07:11

Καλή Επιτυχία σε όλους παίδες... 8) ;)

#198   WizeMan

WizeMan

    iPH Enthousiast

  • 541 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/09/2010 - 07:42

Μπράβο στο iPhoneHellas για την κίνηση και καλή επιτυχία σε όλους μας!

#199   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/09/2010 - 07:54

Oι περισσότεροι είναι μικρά παιδιά με τα ενθουσιώδη σχόλια και δεν καταλαβαίνουν το τι γίνεται. Οι υπόλοιποι πολύ αθώοι. Οι mods και κυρίως ο δημιουργός απών στην όλη συζήτηση. Σαν τον πρωθυπουργό ένα πράγμα...:) :P :lol:

#200   mikexs

mikexs

    iPH Master

  • 5.698 μηνύματα
  • Twitter:@mikexst
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 21/09/2010 - 08:02

Εγώ πάλι προσωπικά πιστεύω ότι το έχεις παρακάνει. Εξήγησες μας τι ακριβώς "γίνεται" γιατί αδυνατώ να καταλάβω τη συνωμοσία...

Περίμεναν δηλαδή όλοι το διαγωνισμό του iPhoneHellas για να φακελωθούν?

#201   kamberis

kamberis

    iPH Enthousiast

  • 578 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:-

Δημοσίευση 21/09/2010 - 08:12

Εγώ πάλι προσωπικά πιστεύω ότι το έχεις παρακάνει. Εξήγησες μας τι ακριβώς "γίνεται" γιατί αδυνατώ να καταλάβω τη συνωμοσία...

Περίμεναν δηλαδή όλοι το διαγωνισμό του iPhoneHellas για να φακελωθούν?


ακριβως xD

P.S Το ενα τους ξινιζει, το άλλο τους βρωμαει

Τελευταία επεξεργασία από: kamberis, 21/09/2010 - 08:12


#202   UsualSuspect

UsualSuspect

    iPH Member

  • 320 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:billavg

Δημοσίευση 21/09/2010 - 08:20

Oι περισσότεροι είναι μικρά παιδιά με τα ενθουσιώδη σχόλια και δεν καταλαβαίνουν το τι γίνεται. Οι υπόλοιποι πολύ αθώοι. Οι mods και κυρίως ο δημιουργός απών στην όλη συζήτηση. Σαν τον πρωθυπουργό ένα πράγμα...:) :P :lol:

έλεος ρε φιλε δε κουραστικές ακόμα? πες μας από πια εταιρία, μαγαζί η site είσαι να κανεις την διαφήμιση σου και άσε την δυσφήμιση.μερικά από τα παιδάκια που λες θα έχουν πάρει μέρος και σε άλλους διαγωνισμούς και θα έχουν βάλει κι εκεί τα στοιχεια τους τι να κάνουμε τώρα έτσι είναι οι διαγωνισμοί και όχι δεν είμαι 15 χρονων

#203   alfaromeo75

alfaromeo75

    iPH User

  • 146 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/09/2010 - 08:35

ρε παιδιά καλημέρα θέλω να μου λύσετε μια απορία χθες πήρα μέρος στον διαγωνισμό και ο βλάκας έδωσα το κινητό μου(δικό μου λάθος)και πήρα ένα απαντητικό μήνυμα για την επιβεβαίωση της συμμετοχής μου και έναν κωδικό(έλεγε χωρίς χρεωσει)το βραδύ που ήμουν με την κοπέλα μου έστειλα μια Εμμανουέλλα η κάτι τέτοιο ένα μήνυμα που έλεγε ότι είδε το ψευδώνυμο μου στο τσατ και με ρωτούσε τι έψαχνα και από που είμαι με το ιδιο τετραψηφιο νουμερο που μου ειχαν στειλει τον κωδικο :excl: βεβαία δεν απάντησα μάλωσα με την κοπέλα μου και έφαγα το φακέλωμα. συνέβη και σε κανένα άλλων τίποτα παρόμοιο?
ΥΓ δεν έγραψα σε κανένα τσατ ούτε ψάχτηκα για τίποτα

Τελευταία επεξεργασία από: alfaromeo75, 21/09/2010 - 08:39


#204   kamberis

kamberis

    iPH Enthousiast

  • 578 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:-

Δημοσίευση 21/09/2010 - 08:41

εγω που το συμπληρωσα και εβαλα τον αριθμο μου, δεν μου εστειλε καποιο μηνυμα...

#205   UsualSuspect

UsualSuspect

    iPH Member

  • 320 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:billavg

Δημοσίευση 21/09/2010 - 08:49

ρε παιδιά καλημέρα θέλω να μου λύσετε μια απορία χθες πήρα μέρος στον διαγωνισμό και ο βλάκας έδωσα το κινητό μου(δικό μου λάθος)και πήρα ένα απαντητικό μήνυμα για την επιβεβαίωση της συμμετοχής μου και έναν κωδικό(έλεγε χωρίς χρεωσει)το βραδύ που ήμουν με την κοπέλα μου έστειλα μια Εμμανουέλλα η κάτι τέτοιο ένα μήνυμα που έλεγε ότι είδε το ψευδώνυμο μου στο τσατ και με ρωτούσε τι έψαχνα και από που είμαι με το ιδιο τετραψηφιο νουμερο που μου ειχαν στειλει τον κωδικο :excl: βεβαία δεν απάντησα μάλωσα με την κοπέλα μου και έφαγα το φακέλωμα. συνέβη και σε κανένα άλλων τίποτα παρόμοιο?
ΥΓ δεν έγραψα σε κανένα τσατ ούτε ψάχτηκα για τίποτα

μάλλον είσαι ο μονος. αν είχε γίνει και σε άλλους σίγουρα θα μας το γράφαν εδώ.

#206   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/09/2010 - 08:57

έλεος ρε φιλε δε κουραστικές ακόμα? πες μας από πια εταιρία, μαγαζί η site είσαι να κανεις την διαφήμιση σου και άσε την δυσφήμιση.μερικά από τα παιδάκια που λες θα έχουν πάρει μέρος και σε άλλους διαγωνισμούς και θα έχουν βάλει κι εκεί τα στοιχεια τους τι να κάνουμε τώρα έτσι είναι οι διαγωνισμοί και όχι δεν είμαι 15 χρονων


Kαταφανώς δεν γνωρίζεις καλά Ελληνικά, μα ακόμη και εάν δεν είναι αυτή η περίπτωσή σου δεν έχεις μπει στον κόπο να διαβάζεις όλα τα post μου.

Ελληνάρας κλασικός είσαι και προτείνεις αφού κάνανε τα παιδάκια τη μ@@@α να δώσουν τα στοιχεία τους έτσι, πρέπει εμείς και να το ενθαρρύνουμε αυτό και να πούμε και μπράβο. ΔΕ ντρέπεσαι λίγο; Τι γραψαρχιδισμός είναι αυτός για το τι συμβαίνει γύρω μας; Και στο κάτω-κάτω εάν δεν το έχεις καταλάβει (απόδοση 22.00) εγώ έχω προτείνει και θέλω για όσα άτομα ενδιαφέρονται να έχουν την επιλογή να ακυρώσουν τα στοιχεία τους που είναι καταχωρημένα! Μήπως πρέπει να το χτυπήσεις και αυτό; Μήπως είσαι της εταιρείας φίλε μου και βλέπεις το φιάσκο;

Ήδη έχω δηλώσει πως είμαι ένας απλός φοιτητής, ούτε έχω κάποιο site. Ούτε facebook καν. Για αυτό σύνελθε και συνειδητοποίησε πως με το γλύψιμο που κάνεις δε κερδίζεις iPhone 4 και πολύ περισσότερο συνειδητοποίησε το κακό που κάνεις.

#207   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/09/2010 - 08:58

ρε παιδιά καλημέρα θέλω να μου λύσετε μια απορία χθες πήρα μέρος στον διαγωνισμό και ο βλάκας έδωσα το κινητό μου(δικό μου λάθος)και πήρα ένα απαντητικό μήνυμα για την επιβεβαίωση της συμμετοχής μου και έναν κωδικό(έλεγε χωρίς χρεωσει)το βραδύ που ήμουν με την κοπέλα μου έστειλα μια Εμμανουέλλα η κάτι τέτοιο ένα μήνυμα που έλεγε ότι είδε το ψευδώνυμο μου στο τσατ και με ρωτούσε τι έψαχνα και από που είμαι με το ιδιο τετραψηφιο νουμερο που μου ειχαν στειλει τον κωδικο :excl: βεβαία δεν απάντησα μάλωσα με την κοπέλα μου και έφαγα το φακέλωμα. συνέβη και σε κανένα άλλων τίποτα παρόμοιο?
ΥΓ δεν έγραψα σε κανένα τσατ ούτε ψάχτηκα για τίποτα


Oύτε σε εμένα συνέβη κάτι παρόμοιο.

#208   UsualSuspect

UsualSuspect

    iPH Member

  • 320 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:billavg

Δημοσίευση 21/09/2010 - 09:10

Kαταφανώς δεν γνωρίζεις καλά Ελληνικά, μα ακόμη και εάν δεν είναι αυτή η περίπτωσή σου δεν έχεις μπει στον κόπο να διαβάζεις όλα τα post μου.

Ελληνάρας κλασικός είσαι και προτείνεις αφού κάνανε τα παιδάκια τη μ@@@α να δώσουν τα στοιχεία τους έτσι, πρέπει εμείς και να το ενθαρρύνουμε αυτό και να πούμε και μπράβο. ΔΕ ντρέπεσαι λίγο; Τι γραψαρχιδισμός είναι αυτός για το τι συμβαίνει γύρω μας; Και στο κάτω-κάτω εάν δεν το έχεις καταλάβει (απόδοση 22.00) εγώ έχω προτείνει και θέλω για όσα άτομα ενδιαφέρονται να έχουν την επιλογή να ακυρώσουν τα στοιχεία τους που είναι καταχωρημένα! Μήπως πρέπει να το χτυπήσεις και αυτό; Μήπως είσαι της εταιρείας φίλε μου και βλέπεις το φιάσκο;

Ήδη έχω δηλώσει πως είμαι ένας απλός φοιτητής, ούτε έχω κάποιο site. Ούτε facebook καν. Για αυτό σύνελθε και συνειδητοποίησε πως με το γλύψιμο που κάνεις δε κερδίζεις iPhone 4 και πολύ περισσότερο συνειδητοποίησε το κακό που κάνεις.

για να με κούρασες μάλλον τα διάβασα όλα... είσαι απλά αστείος. όλα αυτά που λες είναι γραμμένα στους κανονισμούς που θα έπρεπε να έχουν διαβάσει. τι σε ενοχλεί που δε τους διάβασαν η που τους αμέλησαν? εξάλλου τα στοιχεια μας δεν περίμεναν να τους τα δώσουμε τώρα.όπως τα βρίσκει η τράπεζα σε κάθε νέα κάρτα που θέλει να σου βγάλει θα τα έβρισκαν κι αυτοί.

#209   fondas

fondas

    iPH newbie

  • 92 μηνύματα
  • Twitter:@Xchristou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:Fondas1978

Δημοσίευση 21/09/2010 - 09:13

Καλημέρα σε όλους,

Πήρα χθες κανονικά μέρος στη κλήρωση αλλά το πρωι που ανοιξα το σαιτ ,τα ειδα όλα!!!!
Διάβαζα το <<ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ>> και πιστευα οτι επιτελους ηρθε η ωρα για το νεο JAILBREAK!!!!!!
Τεσπα.......καλή τύχη σε όλους........

#210   Varaderistas

Varaderistas

    iPH User

  • 130 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/09/2010 - 09:15

Καλημέρα παιδιά!!!

Κάποιες πρωινές παρατηρήσεις...

Εγώ πάλι προσωπικά πιστεύω ότι το έχεις παρακάνει. Εξήγησες μας τι ακριβώς "γίνεται" γιατί αδυνατώ να καταλάβω τη συνωμοσία...

Περίμεναν δηλαδή όλοι το διαγωνισμό του iPhoneHellas για να φακελωθούν?


mikexs, καλά κάνεις και επεμβένεις, αλλά θα ήταν σωστό και φρόνιμο με όλο αυτό τον σαματά να κάνει μια πιο επίσημη ανακοίνωση το iPhoneHellas για να καθησυχάσει τα πλήθη. Νομίζω ότι έχουν καταλάβει οι υπεύθυνοι του site ότι στην προσπάθειά τους να γίνουν καλύτεροι, παρέλειψαν ένα σημαντικό κομμάτι, αυτό των προσωπικών δεδομένων, και είμαι σίγουρος ότι ήδη το συζητούν με τη διοργανώτρια διαφημιστική εταιρεία για να αλλάξει. Δύσκολο, εύκολο, θα δούμε...

Δεν υπάρχει συνωμοσία, ένα κενό ασφαλείας όσον αφορά τη διαχείριση στα προσωπικά δεδομένα υπάρχει, το οποίο θα λυθεί!


έλεος ρε φιλε δε κουραστικές ακόμα? πες μας από πια εταιρία, μαγαζί η site είσαι να κανεις την διαφήμιση σου και άσε την δυσφήμιση.μερικά από τα παιδάκια που λες θα έχουν πάρει μέρος και σε άλλους διαγωνισμούς και θα έχουν βάλει κι εκεί τα στοιχεια τους τι να κάνουμε τώρα έτσι είναι οι διαγωνισμοί και όχι δεν είμαι 15 χρονων


UsualSuspect, το όνομά σου είναι εκπληκτικό, αναφέρεσαι σε μια εξαιρετικά αγαπημένη ταινία μου, όμως, από εχθές έχει τοποθετηθεί σωστά ο Researcher και έχει προσφέρει λύσεις. Έδωσε και τις κατάλληλες εξηγήσεις/συστάσεις για το ποιος είναι, πάντα με σκοπό να βοηθήσει! Απλά, μαζί με όλους μας, και εσύ, να είσαι πιο ψιλιασμένος για τέτοιου είδους ενέργειες, ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ, όχι από το iPhoneHellas που εγώ προσωπικά το λατρεύω σαν βοηθό στην καθημερινότητά μου, αλλά από τις εταιρείες που μπορεί να σε γεμίσουν με spam τηλεφωνήματα, mails, κλπ.

Kαταφανώς δεν γνωρίζεις καλά Ελληνικά, μα ακόμη και εάν δεν είναι αυτή η περίπτωσή σου δεν έχεις μπει στον κόπο να διαβάζεις όλα τα post μου.

Ελληνάρας κλασικός είσαι και προτείνεις αφού κάνανε τα παιδάκια τη μ@@@α να δώσουν τα στοιχεία τους έτσι, πρέπει εμείς και να το ενθαρρύνουμε αυτό και να πούμε και μπράβο. ΔΕ ντρέπεσαι λίγο; Τι γραψαρχιδισμός είναι αυτός για το τι συμβαίνει γύρω μας; Και στο κάτω-κάτω εάν δεν το έχεις καταλάβει (απόδοση 22.00) εγώ έχω προτείνει και θέλω για όσα άτομα ενδιαφέρονται να έχουν την επιλογή να ακυρώσουν τα στοιχεία τους που είναι καταχωρημένα! Μήπως πρέπει να το χτυπήσεις και αυτό; Μήπως είσαι της εταιρείας φίλε μου και βλέπεις το φιάσκο;

Ήδη έχω δηλώσει πως είμαι ένας απλός φοιτητής, ούτε έχω κάποιο site. Ούτε facebook καν. Για αυτό σύνελθε και συνειδητοποίησε πως με το γλύψιμο που κάνεις δε κερδίζεις iPhone 4 και πολύ περισσότερο συνειδητοποίησε το κακό που κάνεις.


Researcher, πας να μου το χαλάσεις! Έχεις κερδίσει πολύ κόσμο, έχεις αφυπνίσει αρκετούς, αλλά μην επιτίθεσε και μην ρίχνεις τη σοβαρότητα που έχεις επιδείξει. Σε ακούν προσεκτικά πολλά παιδιά εδώ μέσα, μην χάνεις την αξιοπιστία σου...

Τώρα, όσον αφορά εμένα, θεωρώ ότι κανείς δεν κινδυνεύει να πάθει κάτι σοβαρό με το να δώσει τα στοιχεία του, φακέλωμα δεν υφίσταται μόνο από έναν διαγωνισμό αλλά και από δεκάδες άλλες δραστηριότητες μας καθημερινά, όμως, υπάρχει τρόπος να τα αποφύγουμε όλα αυτά αν δεν τα επιθυμούμε.

Καλή επιτυχία σε όλους και ειρήνη υμήν!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες