Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

iPhoneHellas MEGA Contest


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
527 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#106   Chaos3X

Chaos3X

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/09/2010 - 15:10

Good Luck.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#107   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/09/2010 - 15:10

Δεν μπορώ να σε καταλάβω ρε φίλε. Σου είπε κανείς έλα βάλε τα στοιχεία σου; ΕΤΣΙ είναι ο διαγωνισμός. Αν συμφωνείς τα βάζεις. Αλλιώς όχι.

Τί κάνεις ολόκληρο θέμα. Βάζεις τα στοιχεία σου και μετά ζητάς να σε βγάλουν απο την λίστα; Αν δεν ήθελες ας μην έπαιρνες μέρος. Ή συμφωνείς με τους όρους ή όχι.

Δεν φτάνει που οργανώνουν ολόκληρο διαγωνισμό τσαντίζεστε κ ολας.


Είσαι τελείως εκτός! Διάβασε όλα τα post μου στο συγκεκριμένο thread και μετά απάντα!

Εγώ και τους διάβασα και συμμετείχα. Διάβαζε πριν postάρεις!

edit: και για να μην βγει κανάς άλλος παπαγάλος εξυπνάκιας ή κανένας άλλος που παρέλειψε να διαβάσει όπως εσύ, να πω εδώ πως εγώ και ευχαρίστησα και διάβασα κλπ, κλπ. Το forum έχει πολύ νεαρά μέλη που θα έπρεπε να προστατευθούν τουλάχιστον αυτά, από εμάς τους μεγαλύτερους και γνώστες των θεμάτων! Ελπίζω να κατάλαβες τώρα φίλε......

Τελευταία επεξεργασία από: Researcher, 20/09/2010 - 15:12


#108   ellin

ellin

    iPH User

  • 195 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/09/2010 - 15:12

Δεν μπορώ να σε καταλάβω ρε φίλε. Σου είπε κανείς έλα βάλε τα στοιχεία σου; ΕΤΣΙ είναι ο διαγωνισμός. Αν συμφωνείς τα βάζεις. Αλλιώς όχι.

Τί κάνεις ολόκληρο θέμα. Βάζεις τα στοιχεία σου και μετά ζητάς να σε βγάλουν απο την λίστα; Αν δεν ήθελες ας μην έπαιρνες μέρος. Ή συμφωνείς με τους όρους ή όχι.

Δεν φτάνει που οργανώνουν ολόκληρο διαγωνισμό τσαντίζεστε κ ολας.


ε καλα τωρα και συ... κανεις οτι δεν καταλαβαιενις.

Μαλλον το παλικαρι ειναι απο ανταγωνιστικη εταιρεια της focus η ανταγωνιστικο site του iphonehellas και θα μας σπασει τα ουμπαλα με τις θεωριες συνμωσιας για οσο καιρο κρατησει ο διαγωνσιμος. Παμε στοιχημα?

#109   Varaderistas

Varaderistas

    iPH User

  • 130 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/09/2010 - 15:14

Γίνεται με κάποιον τρόπο να ακυρώσουμε τη συμμετοχή μας ??? :unsure:


Μη φοβάσαι, το πολύ πολύ να σε καλούν κάθε δέκα λεπτά για να σου πουλάνε κάρτες, δάνεια, τάπερ, κλπ.!

Και δεν μπορείς να ακυρώσεις τη συμμετοχή σου! ΧΕΧΕΧΕΧΕ! :lol:

(Πλάκα κάνω ;) )

#110   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/09/2010 - 15:16

ε καλα τωρα και συ... κανεις οτι δεν καταλαβαιενις.

Μαλλον το παλικαρι ειναι απο ανταγωνιστικη εταιρεια της focus η ανταγωνιστικο site του iphonehellas και θα μας σπασει τα ουμπαλα με τις θεωριες συνμωσιας για οσο καιρο κρατησει ο διαγωνσιμος. Παμε στοιχημα?


Αν εννοείς εμένα παλίκαρε δεν είμαι από καμία εταιρεία. Απλώς δε δέχομαι άτομα να "μεταχειρίζονται" εν αγνοία τους (ναι για τα 13-7χρονα μιλώ που δε ξέρουν ή που είναι ακόμη αθώα) και κάποιοι να βγάζουν χιλιάδες Ευρώ με τέτοιους μη ξεκάθαρους τρόπους. Αν αυτό εσύ που είναι καθημερινή πρακτική από διαφημιστικές, προωθητικές, εταιρείες διοργανώσεων κλπ το θεωρείς συνωμοσίας τότε πραγματικά είναι καιρός να ενδιαφερθείς για περισσότερα πράγματα εκτός του iPhone 4. Και παρατήρησε σε παρακαλώ πως δεν είμαι ο μόνος καθώς επίσης και την ηλικία των μελών που φέρουν αντιδράσεις. Οι μεγαλύτεροι ξέρουν κάποια (έστω λίγα) παραπάνω...

edit: φοιτητής είμαι στην Αλεξανδρούπολη και το ξέρουν πάρα πολλά άτομα εδώ μέσα που έχουμε κάνεις αγοραπωλησίες μεταξύ μας.

Τελευταία επεξεργασία από: Researcher, 20/09/2010 - 15:17


#111   zemac

zemac

    iPH newbie

  • 67 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/09/2010 - 15:16

συγγνωμη αλλα με ποια λογικη να δωσω ΟΛΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ Μ...ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΟΝΟΜΑ/ΤΗΛΕΦΩΝΟ...πιστευω οτι το μαιλ αρκει,...ειχα συμπληρωσει τις ερωτησεισ και στο τελος π το ειδα το εσβησα....τα στοιχεια αυτα ειναι προσωπικα....πιο σοφο θα ηταν να ζητας μονο το μαιλ...και απο κει και περα αν κερδισεις δινεισ τα στοιχεια...δν εχω δικαιο?
τεσπα...ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΟΥ Μ "ΣΤΕΡΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ"....

δεν εχω παραπονο..επαναλαμβανω Μπραβο για την προσπαθεια..!αλλα και μονο με μαιλ γινοταν η δουλεια.

Τελευταία επεξεργασία από: zemac, 20/09/2010 - 15:20


#112   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 20/09/2010 - 15:16

αντε μαλωστε λιγο τωρα για ενα διαγωνισμο.....λες και σας βαλανε το μαχαιρι στο λαιμο να παρετε μερος με το ζορι...ρε γιατι ειμαστε τοσο κολλημενοι σαν λαος?

#113   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/09/2010 - 15:20

συγγνωμη αλλα με ποια λογικη να δωσω ΟΛΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ Μ...ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΟΝΟΜΑ/ΤΗΛΕΦΩΝΟ...πιστευω οτι το μαιλ αρκει,...ειχα συμπληρωσει τις ερωτησεισ και στο τελος π το ειδα το εσβησα....τα στοιχεια αυτα ειναι προσωπικα....πιο σοφο θα ηταν να ζητας μονο το μαιλ...και απο κει και περα αν κερδισεις δινεισ τα στοιχεια...δν εχω δικαιο?



Φίλε έχουν γραφτεί διδακτορικά επί διδακτορικών και αναλύσεις και στρατηγικές για το πότε θα ζητήσεις τηλέφωνο και το πότε θα σου πούμε πως είμαστε μια διαφημιστική-προωθητική εταιρεία. Πάντα στο τέλος μετά από πολλές ερωτήσεις ώστε να πεις:

"ωχ γμτ! τόσο κόπο έκανα να συμπληρώσω όλα αυτά! δε πειράζει πάει τώρα...βάλε το κινητό..."

Για αυτό και το πρώτο post μου ήταν: θα έπρεπε να αναφέρετε η εμπλοκή της εταιρείας σε μία σειρά στο post του iPhoneHellas.gr. Μετά συμπλήρωσα και ρώτησα τον τρόπο διαγραφής κάποιου που δεν επιθυμεί φακελωμένα τα στοιχεία του! Που είναι το μεμπτό σε όλο αυτό;

#114   nflo

nflo

    iPH newbie

  • 24 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/09/2010 - 15:23

Μπραβο παιδια πολυ καλη προσπαθεια!!!
Ελπιζω και εγω να κερδισω τπτ!!

#115   JiM96

JiM96

    iPH Addict

  • 672 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/09/2010 - 15:23

πολύ καλή κίνηση απο το iPhone Hellas...ελπίζω να πάρω και εγώ το δωράκι μου...μόλις συμπλ΄ρωσα την αίτηση...

#116   avac

avac

    iPH Member

  • 321 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 20/09/2010 - 15:23

Καλη επιτυχια..

#117   ethnikofron

ethnikofron

    iPH newbie

  • 25 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 20/09/2010 - 15:24

Ωραίο!!!!!Μπράβο σας!!!!Για να δούμε τι θα κάνουμε στις 20 του Οκτώβρη που θα γίνει η κλήρωση... :)

Καλή επιτυχία σε όλους του iphonehellas φάνς!!! :)

Τελευταία επεξεργασία από: ethnikofron, 20/09/2010 - 15:25


#118   M4DnesS

M4DnesS

    iPH newbie

  • 93 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 20/09/2010 - 15:25

εγω αποφασησα ποιο δωρο θα παρω :D :D :D

#119   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 20/09/2010 - 15:28

Συμπλήρωσα και γω !!!!! Άντε στείλτε το iphone 4 να τελειώνουμε!!! :P :P

#120   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/09/2010 - 15:28

18] Οι συμμετέχοντες στον διαγωνισμό πρέπει να συμπληρώσουν το ερωτηματολόγιο του διαγωνισμού http://focusonline.g...p479844894.aspx στο οποίο καλούνται να δηλώσουν κάποια εκ των προσωπικών τους στοιχείων.
Κάθε πρόσωπο που συμμετέχει στον ως παρόν διαγωνισμό συναινεί να συμπεριληφθεί στο mailing / contact list της διοργανώτριας εταιρείας για την ενημέρωσή του για διαφημιστικές προσφορές.

Οι συμμετέχοντες έχουν δικαίωμα να ζητήσουν οποτεδήποτε και χωρίς επιβάρυνση την επιβεβαίωση, ενημέρωση, πρόσβαση, τροποποίηση ή διαγραφή στοιχείων τους σύμφωνα με τον Ν. 2472/1997. Μπορείτε να απευθύνεστε για να ασκήσετε τα παραπάνω δικαιώματά σας (info@iphonehellas.gr).

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες