Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 3GS στην Ελλάδα


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
745 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   leon00

leon00

    iPH Enthousiast

  • 504 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus

Δημοσίευση 09/06/2009 - 22:45

Quote

Συμφωνώ... Τα Updates σημαίνει ότι δεν είναι έτοιμο? Όταν βγήκαν τα XP σήμαινε ότι δεν ήταν έτοιμα και γι αυτό τώρα έχει SP3?

Στα πάντα υπάρχουν Update, και λογικό... Μπορεί να είναι θέμα μάρκετινγκ, το ένα , το άλλο αλλά έτσι είναι.

Το 32άρι θα είναι πιο ακριβό από το τωρινό 16άρι! δείτε και τιμή συμβολαίου! Αλλά να δίναν διπλάσια memory τόσο φτηνά δεν νομίζω...

Αυτό που λέτε ήτα γενική ενημέρωση ο iPhone Hellas σας παραθέτει ακριβής ημερομηνίες για κάθε χώρα.



Όταν εγώ λέω μην ακούτε τίποτα και μη βλέπετε Mock ups απλά περιμέντε κανείς δεν με ακούει και μετά κλαίτε τις ελπίδες σας  :'( :P

συφωνω για τα update αλλα τα xp τα αγορασα ελληνικα δεν περιμενα το update και στα αλλα κινητα βγαινουν ρομ που διορθωνουν κατι οχι δινουν κατι που δεν υπηρχε πριν
πιστευω οτι η apple στηριζεται πολυ σε αυτο που εγραψες
"Μπορεί να είναι θέμα μάρκετινγκ"
γιατι απο marketing ειναι πολυ μπροστα
και επισης καλα λες να περιμενουμε για να μην μενουμε μονο σε ελπιδες

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   leon00

leon00

    iPH Enthousiast

  • 504 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus

Δημοσίευση 09/06/2009 - 22:51

Quote

Quote

Να σου κάνω μια ερώτηση, για πιο προϊόν μιλάς οτι δεν είναι έτοιμο και έχει βγεί στην αγορά;





για το iphone που ενω παει για την 3.0 δεν εχει υποστηριξη ελληνικων αλλα και copy-paste,bt,mms ,gps program και ...

και φτασαμε χτες μετα απο τυμπανοκρουσιες απλα να βγει ενα κινητο που να εχει αυτα που επρεπε να ειχε απο περισυ το iphone

και εμεις δυστυχως πληρωνουμε σαν καταναλωτες για ημιτελη προιοντα


απλά δεν πρόκειται να ξανααναλύσουμε τα πάντα, τα έχουμε ξαναπεί.

Η Apple είναι κατά της "¨πειρατίας" οπότε no bluetooth.

GPS σου είχε google maps, άλλα δεν έχουν τίποτα, αυτό σου είχε ένα free.

χαρην της συζητησης για το νεο iphone με το νεο update κανουμε τις συγκρισεις με αυτο που εχουμε
δεν ειναι κακο αυτο επισης επειδη εχω ασχοληθει και χρησιμοποιω χρονια gps το iphone για την ευρωπη απλα δεν εχει gps ακομη γιατι με wifi ή  με gprs δεν κανεις πλοηγηση (οταν ερθει το tomtom τοτε θα μιλαμε για κινηση ματ)

#18   eLikon

eLikon

    iPH Member

  • 318 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 09/06/2009 - 23:00

όχι δεν είναι καθόλου κακό να κάνουμε συγκρίσεις, άλλωστε έτσι εξελισσόμαστε... με την ευρύτερη έννοια.

Αλλά όπως σου είπε και ο aC3... και θα συμφωνήσω μαζί του τίποτα δεν βγαίνει τελειοποιημένο στα πάντα υπάρχει η εξέλιξη, είτε για να κινείται η αγορά είτε γιατί ακόμα δεν έχει κάτι "ανακαλυφθεί"...
ωστόσο καταλαβαίνω τον "εκνευρισμό" σου..
όλοι ίσως να περιμέναμε κάτι περισσότερο.....  ή λίγο πιο γρήγορα...

αλλά το καλό αργεί να γίνει.....  :)

#19   zevgd

zevgd

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/06/2009 - 01:10

εγω παιδια το μονο που εχω να πω ειναι πως η apple μας κοροιδευει μεσα στα μουτρα! και καλα καινιυριο iphone 3gs. Με βελτιωσεις που εχουν κινητα 3ετιας! Ελεος θα παμε να σκασουμε παλι 500αρα για μια καινουρια συσκευη που στην ουσια αυτα που δινει το καινουριο iphone θα μπορουσαν να ειναι ενα απλο update version (η νοκια κανει αναβαθμισεις στα παντα φτιαχνει την καμερα μικροφωνα και bugs μονο με ενα απλο update). Τι να πω! σαν να βαφω το μεταχειρισμενο αμαξι μου και να το πουλαω καινουριο....

#20   apancure

apancure

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/06/2009 - 03:08

Αγαπητοί φίλοι ,
μπορούμε να πούμε ότι το iphone 3GS ειναι ένα speed bump ώστε να κρατήσει ζωντανό το τηλέφωνο στην αγορά για ακόμα ένα χρόνο. Ουσιαστική αλλαγή από την άποψη του hardware είχαμε μόνο στην κάμερα που έφτασε επιτέλους σε ένα μέσο επίπεδο.

Κακά τα ψέμματα δεν υπάρχει το killer feature που θα κάνει ένα κάτοχο του 3G να αγοράσει το 3GS. Εξάλλου η Apple δε στόχευε σε αυτό. Υπάρχουν κάποια ωραία συμβόλαια με διάρκεια δύο (2) έτη που ακόμα δεν έχουν "πληρώσει" την επιδότηση που πήραν.

Του χρόνου (καλοκαίρι '10) θα έχουμε μια σημαντική μάζα πελατών που θα πρέπει να ανανεώσει τα συμβόλαιά που έχει συνάψει και εκεί θα δούμε σημαντικότερες αλλαγές. Βασικά το ελάχιστο που περιμένω είναι εμπρόσθια κάμερα στο iphone  ( skype video conference !) για να πω ότι αξίζει να επενδύσω ξανά σε iphone.

Με γεια σε όσους το αγοράσουν. Οι οποίοι θα είναι μάλλον νέοι κάτοχοι ή ιδιοκτήτες 2G .

#21   TsutsuPrutsu

TsutsuPrutsu

    iPH newbie

  • 23 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/06/2009 - 03:31

Quote

εγω παιδια το μονο που εχω να πω ειναι πως η apple μας κοροιδευει μεσα στα μουτρα! και καλα καινιυριο iphone 3gs. Με βελτιωσεις που εχουν κινητα 3ετιας! Ελεος θα παμε να σκασουμε παλι 500αρα για μια καινουρια συσκευη που στην ουσια αυτα που δινει το καινουριο iphone θα μπορουσαν να ειναι ενα απλο update version (η νοκια κανει αναβαθμισεις στα παντα φτιαχνει την καμερα μικροφωνα και bugs μονο με ενα απλο update). Τι να πω! σαν να βαφω το μεταχειρισμενο αμαξι μου και να το πουλαω καινουριο....


Ρε παιδιά αφού δεν το 'χετε με το iPhone γτ ασχολείσται;
Κράζετε την Apple γιατί;
Επειδή κυκλοφόρησε μια palm συσκευή-τηλέφωνο για πρώτη φορά πριν 2 χρόνια και είναι καινούρια σε αυτή την κατηγορία;
Επειδή δεν νοιάζεται για τα killer features όσο για το UI μίας συσκευής;
Επειδή αναβαθμίζει και δίνει δυνατότητες ακόμα και στο πρώτο iPhone που κυκλοφόρησε το καλοκαίρι του '07;
Και στην τελική ποιος μίλησε για κινητό σκέτο..
Είναι smartphone. Ούτε καν δλδ.
Είναι μια συσκευή που όμοια της δεν είχε κυκλοφορήσει ποτέ.
Και 1 χρόνο αφού κυκλοφόρησε τρέχαν όλοι οι άλλοι να το αντιγράψουν χωρίς ικανοποιητικά αποτελέσματα.

Ξεκολλάτε με τη nokia και τα 10 κινητά που κυκλοφορεί το μήνα..
Και επειδή αυτή επέλεξε να κυκλοφορεί κινητά με 52Mpixel κάμερα, σημαίνει οτι όλοι πρέπει να το κάνουν;
Γιατί αγοράσατε το iPhone; Για να το κράζετε; Πάρτε ένα Sony Ericsson και κράχτε με την ησυχία σας..

Και κάτι τελευταίο.
Ξεκολλάτε πια με το bluetooth.
Το κοινό του iPhone δεν είναι τα παιδιά της πρώτης λυκείου που στέλνουν τα καινούρια σουξεδάκια της Lady Gaga μεταξύ τους.
Πιάστε λοιπόν ένα Motorola που κάνει τη δουλεία του σαν τηλέφωνο και κανα windows7 και αφήστε το iPhone για άλλους.


#22   Billucky

Billucky

    iPH Member

  • 315 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/06/2009 - 08:34

Quote

Quote

εγω παιδια το μονο που εχω να πω ειναι πως η apple μας κοροιδευει μεσα στα μουτρα! και καλα καινιυριο iphone 3gs. Με βελτιωσεις που εχουν κινητα 3ετιας! Ελεος θα παμε να σκασουμε παλι 500αρα για μια καινουρια συσκευη που στην ουσια αυτα που δινει το καινουριο iphone θα μπορουσαν να ειναι ενα απλο update version (η νοκια κανει αναβαθμισεις στα παντα φτιαχνει την καμερα μικροφωνα και bugs μονο με ενα απλο update). Τι να πω! σαν να βαφω το μεταχειρισμενο αμαξι μου και να το πουλαω καινουριο....




Ρε παιδιά αφού δεν το 'χετε με το iPhone γτ ασχολείσται;

Κράζετε την Apple γιατί;

Επειδή κυκλοφόρησε μια palm συσκευή-τηλέφωνο για πρώτη φορά πριν 2 χρόνια και είναι καινούρια σε αυτή την κατηγορία;

Επειδή δεν νοιάζεται για τα killer features όσο για το UI μίας συσκευής;

Επειδή αναβαθμίζει και δίνει δυνατότητες ακόμα και στο πρώτο iPhone που κυκλοφόρησε το καλοκαίρι του '07;

Και στην τελική ποιος μίλησε για κινητό σκέτο..

Είναι smartphone. Ούτε καν δλδ.

Είναι μια συσκευή που όμοια της δεν είχε κυκλοφορήσει ποτέ.

Και 1 χρόνο αφού κυκλοφόρησε τρέχαν όλοι οι άλλοι να το αντιγράψουν χωρίς ικανοποιητικά αποτελέσματα.



Ξεκολλάτε με τη nokia και τα 10 κινητά που κυκλοφορεί το μήνα..

Και επειδή αυτή επέλεξε να κυκλοφορεί κινητά με 52Mpixel κάμερα, σημαίνει οτι όλοι πρέπει να το κάνουν;

Γιατί αγοράσατε το iPhone; Για να το κράζετε; Πάρτε ένα Sony Ericsson και κράχτε με την ησυχία σας..



Και κάτι τελευταίο.

Ξεκολλάτε πια με το bluetooth.

Το κοινό του iPhone δεν είναι τα παιδιά της πρώτης λυκείου που στέλνουν τα καινούρια σουξεδάκια της Lady Gaga μεταξύ τους.

Πιάστε λοιπόν ένα Motorola που κάνει τη δουλεία του σαν τηλέφωνο και κανα windows7 και αφήστε το iPhone για άλλους.



¨οχι φίλε μου δεν την κράζουμε για αυτό...

Η επιχειρηματική πολιτική της apple κάθε άλλο παρά για κράξιμο είναι... Αποφάσισε να κάνει ενα market penetration, στο ακόμη αυξανόμενο market share του iphone.... Πάρα πολύ καλή πρακτική.

γιατί με ένα καινούργιο εντελώς iphone με ριζοσπαστικές αλλαγές θα σκότωνε εντελώς το 3G.

Ο λόγος που κράζουμε είναι απλός.....

Δεν θα δώσει την δυνατότητα εγγραφής video σε όλους εμάς με παλαιότερα iphone χρησιμοποιόντας φθήνες δικαιολογίες

#23   Dimitris1986

Dimitris1986

    iPH Member

  • 319 μηνύματα
  • Twitter:@@mitsakos1986
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:mitsakospan

Δημοσίευση 10/06/2009 - 08:51

Quote

Quote

εγω παιδια το μονο που εχω να πω ειναι πως η apple μας κοροιδευει μεσα στα μουτρα! και καλα καινιυριο iphone 3gs. Με βελτιωσεις που εχουν κινητα 3ετιας! Ελεος θα παμε να σκασουμε παλι 500αρα για μια καινουρια συσκευη που στην ουσια αυτα που δινει το καινουριο iphone θα μπορουσαν να ειναι ενα απλο update version (η νοκια κανει αναβαθμισεις στα παντα φτιαχνει την καμερα μικροφωνα και bugs μονο με ενα απλο update). Τι να πω! σαν να βαφω το μεταχειρισμενο αμαξι μου και να το πουλαω καινουριο....




Ρε παιδιά αφού δεν το 'χετε με το iPhone γτ ασχολείσται;

Κράζετε την Apple γιατί;

Επειδή κυκλοφόρησε μια palm συσκευή-τηλέφωνο για πρώτη φορά πριν 2 χρόνια και είναι καινούρια σε αυτή την κατηγορία;

Επειδή δεν νοιάζεται για τα killer features όσο για το UI μίας συσκευής;

Επειδή αναβαθμίζει και δίνει δυνατότητες ακόμα και στο πρώτο iPhone που κυκλοφόρησε το καλοκαίρι του '07;

Και στην τελική ποιος μίλησε για κινητό σκέτο..

Είναι smartphone. Ούτε καν δλδ.

Είναι μια συσκευή που όμοια της δεν είχε κυκλοφορήσει ποτέ.

Και 1 χρόνο αφού κυκλοφόρησε τρέχαν όλοι οι άλλοι να το αντιγράψουν χωρίς ικανοποιητικά αποτελέσματα.



Ξεκολλάτε με τη nokia και τα 10 κινητά που κυκλοφορεί το μήνα..

Και επειδή αυτή επέλεξε να κυκλοφορεί κινητά με 52Mpixel κάμερα, σημαίνει οτι όλοι πρέπει να το κάνουν;

Γιατί αγοράσατε το iPhone; Για να το κράζετε; Πάρτε ένα Sony Ericsson και κράχτε με την ησυχία σας..



Και κάτι τελευταίο.

Ξεκολλάτε πια με το bluetooth.

Το κοινό του iPhone δεν είναι τα παιδιά της πρώτης λυκείου που στέλνουν τα καινούρια σουξεδάκια της Lady Gaga μεταξύ τους.

Πιάστε λοιπόν ένα Motorola που κάνει τη δουλεία του σαν τηλέφωνο και κανα windows7 και αφήστε το iPhone για άλλους.

+10 απο μενα

"Δεν θα δώσει την δυνατότητα εγγραφής video σε όλους εμάς με παλαιότερα iphone χρησιμοποιόντας φθήνες δικαιολογίες"
αυτο ηταν λογικη και επομενη κινηση απο την στιγμη που σου λανσαρει ενα "νεο" μοντελο το οποιο πρεπει να εχει κατι που δεν θα το εχουν τα προηγουμενα.ετσι τραβαει και νεο αγοραστικο κοινο που το εβλεπε σαν τον κυριωτερο παραγοντα να μην αγορασει iphone τα ελλειπη χαρακτηριστικα της καμερας και τραβαει και μερικους απο αυτους που ηδη εχουν το 3g γιατι απλα βασιζεται και στα "θυματα" της τεχνολογιας.

#24   Billucky

Billucky

    iPH Member

  • 315 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/06/2009 - 09:05

Quote

λοι να το αντιγράψουν χωρίς ικανοποιητικά αποτελέσματα.





αυτο ηταν λογικη και επομενη κινηση απο την στιγμη που σου λανσαρει ενα "νεο" μοντελο το οποιο πρεπει να εχει κατι που δεν θα το εχουν τα προηγουμενα.ετσι τραβαει και νεο αγοραστικο κοινο που το εβλεπε σαν τον κυριωτερο παραγοντα να μην αγορασει iphone τα ελλειπη χαρακτηριστικα της καμερας και τραβαει και μερικους απο αυτους που ηδη εχουν το 3g γιατι απλα βασιζεται και στα "θυματα" της τεχνολογιας.


Φίλε Dimitris1986 αυτό προσπαθώ να εξηγήσω ότι ΔΕΝ λανσάρει στην ουσία καινούργιο μοντέλο... απλά ενισχύει το παλιό γιατί ακόμα πουλάει... Ελάχιστα θυματα" της τεχνολογιας, όπως αποκαλέις θα τραβήξει με αυτήν την κίνηση.... Αλλά θα τραβήξει όλους τους υπόλοιπους που δεν έχουν iphone... όχι απαραίτητα με το 3GS αλλα και με το 3G και την λογικά πιο προσιτή τιμή του.... Αν ήθελε να τραβήξει θυματα" της τεχνολογιας τότε θα έβαζε οοοολα αυτά που θελουμε και λέμε ότι λείπουν από το 3G. Μόνο μια front camera να έβαζε ΟΛΟΙ θα το αγοράζαμε... Αλλά ετσι θα σκότωνε κανονικότατ το 3G. Δεν θα το αγοράσει κανείς που ήδη έχει iphone μόνο και μόνο για το video...

O Λόγος του κραξίματος είναι απλός:
Καλά κάνεις κυρία Apple και κάνεις την κίνηση με το Iphone 3Gs..Σοφή και συνετή bussiness κίνηση...more $$$
Κακώς όμως δεν σέβεσαι τον προηγούμενο πελάτη σου / καταναλωτή σου και του απαγορεύεις την εγγραφή video κάτι απλό και ευκολο για εσενα.!!!!!!!!!!

#25   dmc15

dmc15

    iPH newbie

  • 14 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/06/2009 - 09:33

Από επιβεβαιωμένες πηγές μέσα από την Cosmote, το iphone θα κυκλοφορήσει και από αυτούς μέσα στο καλοκαίρι. Δεν γνωρίζω (ούτε εκείνοι) ακριβή ημερομηνία. Υπάρχει πιθανότητα να παίζει κάποιο window αποκλειστικότητας με τη Voda (πχ 1 μήνας) αλλά το σίγουρο είναι ότι και η Cote θα το φέρει άμεσα (το ξέρω γιατί το περιμένω για να χρησιμοποιήσω την αναβάθμιση μου). H τιμολογιακή πολιτική που θα ακολουθήσουν θα είναι παρόμοια με την προηγούμενη μόνο που τώρα δεν υπάρχει 8GB. Το 16αρι θα πέσει στα επίπεδα του 8αριού και το 32αρι θα φτάσει στα επίπεδα του 16αριού (με φυσικά μια μικρή άνοδο). Υπάρχει μεγάλο κοινό στο οποίο δεν έχει φτάσει το τηλέφωνο ακόμα γι άυτό και βγήκε η συγκεκριμένη έκδοση. Δεν νοείται από καμία σοβαρή εταιρεία να βγάζει ένα προϊόν και ένα χρόνο μετά να το ακυρώνει με ένα άλλο. Με τις λειτουργίες που ενσωματώνει στο 3.0 το φέρνει πιο κοντά στα ανταγωνιστικά στοιχεία που υστερούσε από τα άλλα κινητά της αγοράς (video, mms κλπ) και έπεται συνέχεια. Δεν θέλουν να το προωθήσουν σαν κινητό επειδή ακριβώς τα μειονεκτήματα του (σε κάποιες λειτουργίες) είναι βασικά για ένα μεγάλο κομμάτι της αγοράς οπότε και το ονομάζουν multimedia gaming device.
Εγώ πάντως είμαι από τα θύματα που θα παω να το πάρω (με επιδότηση φυσικά) καθώς θεωρώ το iphone και γ*μω τα gadgetakia και τα παραπάνω που έχει το 3GS από το 3G και δεν μπορώ να τα έχω με ενα απλό firmware update... απλά τα θέλω. Όσοι νομίζετε ότι σας κορόιδεψε η apple και λοιπές τρίχες (και λεω τρίχες γιατί δεν ήταν και υποχρεωμένη να εξυπηρετήσει το μακρύ και το κοντό του καθενός) μπορείτε απλά να πάρετε κάποιο άλλο κινητό.

#26   hexblot

hexblot

    iPH newbie

  • 92 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/06/2009 - 09:37

το μόνο που αλλάζει συμαντικά στη νέα συσκευή είναι ( μάλλον ) επεξεργααστής και μνήμη... γιατί η μαμά Apple επικαλείται πως το 3G δεν έχει την επεξεργαστική ισχύ για το video editing ( όχι το capture, απόσο έχω διαβάσει πουθενά δεν είπε ότι το 3G δεν μπορεί να κάνει capture video ). Εάν αυτό ισχύει, τότε απλά δεν θέλουν να βγάλουν 2 εκδόσεις του video, μια με editing και μια χωρίς, το οποίο κολλάει με την φιλοσοφία της Apple στο να μη βγάζει πράματα που η ίδια θεωρεί ημιτελή.

Το iPhone άλλαξε όντως τον τρόπο που χρησιμοποιούμε τα κινητά μας. Και τώρα το μεγαλύτερο ποσοστό των πελατών της έχουν διετές συμβόλαιο με κάποιο πάροχο. Ήδη γίνεται χαμός στην Αμερική με όλους όσους για κάποιο λόγο θεωρούν δικαίωμά τους να κάνουν αναβάθμιση συσκευής με τις τιμές καινούργιου συμβολαίου, ενώ έχουν άλλον ένα χρόνο... φανταστείτε να ήταν σοβαρό το upgrade τι θα γινόταν!

Προωπικά πιστεύω ότι όλα τα concept που είδαμε αναφέρονται στο iPhone που θα κυκλοφορήσει στην WWDC'10, όπου όλοι θα έχουν ένα συμβόλαιο κοντά στην λύξη του, και αυτοί που έχουν 1 έτος, και αυτοί που είχαν 2 έτη από το αρχικό 3G.

#27   Billucky

Billucky

    iPH Member

  • 315 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/06/2009 - 09:53

Φίλε dmc15 μακρύ και κοντό του καθενός η λήψη video?

Όχι ρε man.... απλή λειτουργία είναι .... Όχι θάυμα!!!!!!!!!!
Δεν το είχε στην αρχή για τον χ ψ λόγο Οκ... αλλά με ένα τόσο μεγάλο OS update πάλι να μην το δίνει?????
απλά έλεος....

Δεν ζητάμε θάυματα, απλά κάτι που και τα πρώτα Third generation κινητά έχουν!!!!!!!!!

#28   steve85grrr

steve85grrr

    iPH newbie

  • 36 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/06/2009 - 14:09

Εγώ πιστεύω ότι τα 16 και 32gb 3gs θα έχουν ακριβώς τις ίδιες τιμές με τα προηγούμενα 8 και 16gb 3g αντίστοιχα.αφού στην αμερική τα βγάλανε με ίδια τιμή ακριβώς εδώ θα τα αυξήσουν??δεν είναι η τιμολόγηση στο χέρι τις κοσμοτέ και τις vodafone.άλλωστε οι τιμές ακολουθούν ακριβώς την αντιστοιχία δολαρίου με euro..

#29   sepsis

sepsis

    iPH Hero

  • 8.236 μηνύματα
  • Twitter:@hsouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 10/06/2009 - 15:14

Ναι αλλά τα 199 και 299 είναι με διετές συμβολαιο κάτι που η vodafone δεν προσφέρει

Oι τιμές συσκευής σύμφωνα με το fine print της Apple είναι:
iPhone 3G 8GB - $499
iPhone 3G S 16GB - $599
iPhone 3G S 32GB - $699

Ωστόσο, η O2 σύμφωνα με δημοσίευμα έχει ελαφρώς χαμηλότερες τιμές
http://www.iphonehel...pic,4898.0.html

#30   aC3

aC3

    iPH Contributor

  • 1.199 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:_aC3_

Δημοσίευση 10/06/2009 - 15:19

Οταν ζητάτε από κινητό να έχει video τι θα το κάνετε? δεν θα φαίνεται σχεδόν τίποτα... η Apple "δεν γουστάρει" έτσι... Και η κάμερα του 3G, σας φαίνεται για 2 MP? Πεντακάθαρο χρώμα, απίστευτη ανάλυση. Την νέα κάμερα την είδατε? Το Guided Tour? Γιατί να βάλει video? Απλά για να βάλει? Μετά "θα κλαίνε" και θα λένε "είναι αργό"...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες