Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Νέα Συμβόλαια - Φορητότητα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
43 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 22/05/2011 - 18:33

Εγώ κάθε χρόνο παίρνω και ρωτάω την επιδότηση μου,και κάθε φορά μου δίνει πολύ λίγα η Vodafone και μόλις κάνω αίτηση φορητότητας στην Cosmote όλα αλλάζουν και από 220,00 που μου έδιναν ξαφνικά η επιδότηση πήγε στα 1100,00 ευρώ και από κανένα iPhone ξαφνικά με μικρή διαφορά πάντα πέρνω 2.. :lol:

Φρόνιμο είναι παιδιά να τους πιέζουμε μέχρι τέλους εγώ έτσι κάνω και πάντα βγαίνω κερδισμένος..;-)

πενταπλασια επιδοτηση; :lol:

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 22/05/2011 - 18:37

Αν το χειριστείς σωστά το πράγμα Δημήτρη και μιλάς με επιχειρήματα γιατί θες να φύγεις και να πας σε άλλη εταιρεία επειδή οι κλήσεις καταγράφονται τα διαβάζουν οι υπεύθυνοι και μετά από λίγες ώρες θα σε πάρουν και θα πάρεις πολύ μεγαλύτερη από ότι μπορείς να φανταστείς..

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#18   bakchr

bakchr

    iPH Addict

  • 813 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 22/05/2011 - 18:40

Εγώ κάθε χρόνο παίρνω και ρωτάω την επιδότηση μου,και κάθε φορά μου δίνει πολύ λίγα η Vodafone και μόλις κάνω αίτηση φορητότητας στην Cosmote όλα αλλάζουν και από 220,00 που μου έδιναν ξαφνικά η επιδότηση πήγε στα 1100,00 ευρώ και από κανένα iPhone ξαφνικά με μικρή διαφορά πάντα πέρνω 2.. :lol:

Φρόνιμο είναι παιδιά να τους πιέζουμε μέχρι τέλους εγώ έτσι κάνω και πάντα βγαίνω κερδισμένος..;-)



Πολύ φοβάμαι ότι φέτος δεν θα σου δώσουν τόσα πολλά...Μέχρι πέρυσι έδιναν μεγάλες επιδοτήσεις (φαντάσου ότι εμένα πέρυσι μου έδωσαν 350 ευρώ μόλις έκανα αίτηση για φορητότητα κι ας είχα λογαριασμούς 35-40 ευρώ μόνο). Από φέτος όμως έχουν αλλάξει τα πράγματα με τις επιδοτήσεις...

#19   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 22/05/2011 - 18:41

Πριν 15 μέρες την πείρα... :P

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#20   alexakisd

alexakisd

    iPH Contributor

  • 1.184 μηνύματα
  • Twitter:@alexakisdim
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:alexakisd@gmail.com

Δημοσίευση 22/05/2011 - 18:42

Αν το χειριστείς σωστά το πράγμα Δημήτρη και μιλάς με επιχειρήματα γιατί θες να φύγεις και να πας σε άλλη εταιρεία επειδή οι κλήσεις καταγράφονται τα διαβάζουν οι υπεύθυνοι και μετά από λίγες ώρες θα σε πάρουν και θα πάρεις πολύ μεγαλύτερη από ότι μπορείς να φανταστείς..

η πολιτική που σκέφτομαι να ακολουθήσω είναι η εξής:
α) η wind (άθλια κατά την γνώμη μου) με νέες συνδέσεις (ειδικά αν πάρεις wind one XL) δίνει εκτός από την επιδότηση συσκευής (άγνωστο πόσο) και ένα tablet ΖΤΕ
β) θα τους χτυπήσω εκεί που πονάνε......tethering. γιατί κύριοι κάνατε αλλαγή των όρων χωρίς την συναίνεσή μου?
γ) θα κοτσάρω και μία σε αναμονή φορητότητα
δ) και βέβαια....ρε παιδιά σε νέο χρήστη για μία γραμμή φτάνει η επιδότηση μέχρι και 550 € (βλέπε iphone 4 32 gb) εγώ που έχω 5 γραμμές και σταθερά και κινητά δεν αξίζω να μου δώσετε ένα 32άρι και ένα 16άρι?

κάπως έτσι το σκέφτομαι......

#21   karpoutzidid

karpoutzidid

    iPH Contributor

  • 1.218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:karpoutzidis

Δημοσίευση 22/05/2011 - 18:58

η πολιτική που σκέφτομαι να ακολουθήσω είναι η εξής:
α) η wind (άθλια κατά την γνώμη μου) με νέες συνδέσεις (ειδικά αν πάρεις wind one XL) δίνει εκτός από την επιδότηση συσκευής (άγνωστο πόσο) και ένα tablet ΖΤΕ
β) θα τους χτυπήσω εκεί που πονάνε......tethering. γιατί κύριοι κάνατε αλλαγή των όρων χωρίς την συναίνεσή μου?
γ) θα κοτσάρω και μία σε αναμονή φορητότητα
δ) και βέβαια....ρε παιδιά σε νέο χρήστη για μία γραμμή φτάνει η επιδότηση μέχρι και 550 € (βλέπε iphone 4 32 gb) εγώ που έχω 5 γραμμές και σταθερά και κινητά δεν αξίζω να μου δώσετε ένα 32άρι και ένα 16άρι?

κάπως έτσι το σκέφτομαι......

ο θεός μαζί σου :)

#22   alexakisd

alexakisd

    iPH Contributor

  • 1.184 μηνύματα
  • Twitter:@alexakisdim
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:alexakisd@gmail.com

Δημοσίευση 22/05/2011 - 18:58

ο θεός μαζί σου :)

αν διαφωνείς κάπου ή αν έχεις κάτι να μου "προσθέσεις" ρίξτο.....

#23   azaleea

azaleea

    iPH Master

  • 6.721 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 22/05/2011 - 19:01

η πολιτική που σκέφτομαι να ακολουθήσω είναι η εξής:
α) η wind (άθλια κατά την γνώμη μου) με νέες συνδέσεις (ειδικά αν πάρεις wind one XL) δίνει εκτός από την επιδότηση συσκευής (άγνωστο πόσο) και ένα tablet ΖΤΕ
β) θα τους χτυπήσω εκεί που πονάνε......tethering. γιατί κύριοι κάνατε αλλαγή των όρων χωρίς την συναίνεσή μου?
γ) θα κοτσάρω και μία σε αναμονή φορητότητα
δ) και βέβαια....ρε παιδιά σε νέο χρήστη για μία γραμμή φτάνει η επιδότηση μέχρι και 550 € (βλέπε iphone 4 32 gb) εγώ που έχω 5 γραμμές και σταθερά και κινητά δεν αξίζω να μου δώσετε ένα 32άρι και ένα 16άρι?

κάπως έτσι το σκέφτομαι......

ποιος δινει τετοια επιδοτηση ? κ με τι προγραμμα ?
γιατι, αν ειναι να εχει 150€ παγιο ++ οτι προκυψει..., μεσα σε 4 μηνες εχεις παρει το 32αρι, χωρις φεσια

καλυτερη επιδοτηση με 18μηνα συμβολαια (εχε το υπ οψην κ αυτο)

#24   alexakisd

alexakisd

    iPH Contributor

  • 1.184 μηνύματα
  • Twitter:@alexakisdim
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:alexakisd@gmail.com

Δημοσίευση 22/05/2011 - 19:06

ποιος δινει τετοια επιδοτηση ? κ με τι προγραμμα ?
γιατι, αν ειναι να εχει 150€ παγιο ++ οτι προκυψει..., μεσα σε 4 μηνες εχεις παρει το 32αρι, χωρις φεσια

καλυτερη επιδοτηση με 18μηνα συμβολαια (εχε το υπ οψην κ αυτο)


δες τις προσφορες της vodafone για 24μηνα συμβολαια

#25   karpoutzidid

karpoutzidid

    iPH Contributor

  • 1.218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:karpoutzidis

Δημοσίευση 22/05/2011 - 19:09

δεν πιστεύω ότι μπορείς να πετύχεις τόσο καλή τιμή τι να σου πω!όντος δες αυτό που λέει και η azzleea.όσο για τον φίλο πιο πάνω που πήρε 1100 κάτι ευρό αν δεν το δω δεν το πιστεύω.και ας μας πει και τι πάγια και πόσες συσκευες είναι μέσα στο πρόγραμμα του!

#26   alexakisd

alexakisd

    iPH Contributor

  • 1.184 μηνύματα
  • Twitter:@alexakisdim
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:alexakisd@gmail.com

Δημοσίευση 22/05/2011 - 19:11

ποιος δινει τετοια επιδοτηση ? κ με τι προγραμμα ?
γιατι, αν ειναι να εχει 150€ παγιο ++ οτι προκυψει..., μεσα σε 4 μηνες εχεις παρει το 32αρι, χωρις φεσια

καλυτερη επιδοτηση με 18μηνα συμβολαια (εχε το υπ οψην κ αυτο)



και μην ξεχνάς πως με 5 γραμμές που έχω τα πάγιά μου είναι πάνω από τα 150€ που αναφέρεις.....

#27   azaleea

azaleea

    iPH Master

  • 6.721 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 22/05/2011 - 19:11

δες τις προσφορες της vodafone για 24μηνα συμβολαια

ναι στη βογκαφον ειναι ως 24
αλλα προκειμενου να παζαρεψεις καλυτερη τιμη, ρωτα στην wind με 18μηνο (δεν εχουν 24μηνο)

#28   azaleea

azaleea

    iPH Master

  • 6.721 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 22/05/2011 - 19:12

και μην ξεχνάς πως με 5 γραμμές που έχω τα πάγιά μου είναι πάνω από τα 150€ που αναφέρεις.....

ανα συμβολαιο εννοω, οχι συνολικα

Τελευταία επεξεργασία από: azaleea, 22/05/2011 - 19:12


#29   alexakisd

alexakisd

    iPH Contributor

  • 1.184 μηνύματα
  • Twitter:@alexakisdim
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:alexakisd@gmail.com

Δημοσίευση 22/05/2011 - 19:14

ανα συμβολαιο εννοω, οχι συνολικα


εμένα τελικός σκοπός μου είναι για τα ΠΕΝΤΕ συμβόλαια που έχω στα κινητά και για τα ΔΥΟ (σταθερό + ADSL) να τους δαγκώσω 2 λευκά 4άρια......πιστεύω πως με λίγη καλή θέληση από εκείνους και λίγο τσαγανό από εμένα κάτι θα γίνει........

#30   gsouri

gsouri

    iPH Member

  • 246 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/05/2011 - 19:15

και μην ξεχνάς πως με 5 γραμμές που έχω τα πάγιά μου είναι πάνω από τα 150€ που αναφέρεις.....



4 γραμμές και κάτω απο 350 δεν έχω δώσει ποτέ. Και τώρα που ήρθε μια αναβάθμιση για 90 ευρω σε μια απο τις 4 θα κάνω το κόλπο του Κωστα για να δω αποτελεσμα

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες