Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* - - - - 1 ψήφοι

iPhone 4S με 8MP κάμερα και ενσωματωμένη SIM


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
232 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#226   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 02/06/2011 - 21:54

τελικά παιδιά δεν κατάλαβα ακόμη... καλήτερα θα είναι το καινούργιο iPhone (4s,5)με ενσωματομένη Sim ή όχι? ??? ???

χωρις ενσωματωμενη sim.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#227   NikolasN

NikolasN

    iPH newbie

  • 86 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/06/2011 - 21:57

οκ ευχασιστό ;)

#228   agnostos13

agnostos13

    iPH Contributor

  • 1.823 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 02/06/2011 - 23:05

χωρις ενσωματωμενη sim.


Αν αντι για sim απλα πατας το "power", πληκτρολογεις παροχο - sim serial - pin και ανοιγει γιατι να κοβουμε τις sim μας και να τις κανουμε micro (που ειναι ασυμβατες με τις περισσοτερες συσκευες)? :blush:


#229   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 02/06/2011 - 23:13

υπαρχουν ανταπτορακια για τις micro.

#230   tps

tps

    iPH User

  • 114 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:paok!

Δημοσίευση 02/06/2011 - 23:43

εγω δεν σκαω ουτε με τους μεν ουτε με τους δεν τι θα πουν, τελικα τριτη θα ερθει το δικο μου sgs2 σερρες και θα εχω και τα δυο μαζι!
5 λεπτα δουλεψα το sgs2 και μετα διαβασα τα email μου iphone4 και το ασπρο το εβλεπα κιτρινο και το μαυρο σαν γκρι πολυ καλη η retina αλλα οχι οσο νομιζα εγω!
για μενα στο επομενο iphone να μην βαλει retina αλλα να παρει οθονες αυτου απο samsung! αν το κανει θα ειναι super to super!!!

#231   BAUHAUS

BAUHAUS

    iPH Addict

  • 822 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:BAUHAUSCK

Δημοσίευση 03/06/2011 - 00:17

Καταρχας να ξαναπω οτι δεν ειμαι apple maniac αλλα με αυτο που θα πω ισως καποιοι να με μισησουν...
Το κυριο πρωτερημα της Apple ειναι ποιοτητα-αξιοπιστια. Ετσι το να συγκρινεις σημερα ενα Iphone με ενα Samsung,LG,HTC κλπ 2πυρινο ειναι σαν να συγκρινεις μια Ferrari με ενα "φτιαγμενο" Nissan Skyline με 1000 αλογα. Μπορει το Skyline να ειναι πιο γρηγορο απο τη Ferrari αλλα παντα θα ειναι Nissan! Και οταν η Ferrari θα σε φτανει αξιοπιστα στα 300km/h το Nissan θα φτανει τα 350km/h βγαζοντας 1002 προβληματα και ξοδευοντας ενα καρο χρηματα στη συντηρηση. Επισης οσο και να λεει το κοντερ παντα η Ferrari θα κανει μεγαλυτερη εντυπωση απο το Nissan. Για να μην πω για την αξια μεταπωλησης! Τελος μπορει το Iphone να μην προσφερει Βluetooth μεταφορα αλλα ουτε και η Ferrari χωραει πανω απο 2 ατομα-απο επιλογη! Ακομα μπορει το Iphone να μην εχει πολλα Mp στην καμερα αλλα ουτε και Ferrari εχει μεγαλο πορτμπαγαζ για να μεταφερεις 10 σακους μπαγαζια για να πας διακοπες το καλοκαιρι. Οπως επισης το Iphone δεν εχει push notifications αλλα ουτε και η Ferrari τετρακινηση για offroad εξορμησεις! Ομως παντα η Ferrari θα εχει ποιοτητα Ferrari και το Iphone ποιοτητα Αpple :excl: :excl: :excl:

Δεν ξέρω τι λέτε εσείς παιδια αλλα εμένα το παιδί με κάλυψε απόλυτα! Μόνο το έχασε λίγο εκει που είπε ότι δεν ειναι apple maniac! :P

#232   tps

tps

    iPH User

  • 114 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:paok!

Δημοσίευση 03/06/2011 - 00:40

πόσους βαθμούς είχαμε σήμερα στην ελλαδιτσα??
ωχ μας περιμένει δύσκολο καλοκαίρι!!! :)

#233   tps

tps

    iPH User

  • 114 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:paok!

Δημοσίευση 05/06/2011 - 21:30

μετράμε ώρες για να μάθουμε τα νέα!!!
και δεν περνάνε εύκολα!!! :blush:




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες