Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Ξεκίνησαν τα γυρίσματα για το διαφημιστικό του iPhone 5


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
12 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   sepsis

sepsis

    iPH Hero

  • 8.236 μηνύματα
  • Twitter:@hsouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 24/08/2011 - 09:26

Η Apple έχει ξεκινήσει την παραγωγή των πρώτων διαφημιστικών σποτ για την επερχόμενη κυκλοφορία του iPhone 5 υποστηρίζει το Apple Insider.

Συγκεκριμένα, η παραγωγή λαμβάνει χώρα στο Λος Άντζελες σε συνεργασία με την διαφημιστική εταιρεία TBWAChiatDay αλλά δεν αναμένεται να ολοκληρωθεί πριν την πρώτη βδομάδα του Οκτώβρη.

Αναρτημένη εικόνα

Οι πληροφορίες αυτές συνάδουν με πρόσφατα δημοσιεύματα της WSJ που υποστηρίζει ότι το iPhone 5 θα κυκλοφορήσει μέσα στον Οκτώβρη και όχι τον Σεπτέμβρη.

Η Apple συνηθίζει να γυρίζει τα διαφημιστικά για το iPhone μέχρι και πάνω από ένα μήνα νωρίτερα από την κυκλοφορία των συσκευών με το διαφημιστικό για το FaceTime του iPhone 4 να γυρίζεται στα τέλη Μαΐου και το iPhone 4 να κυκλοφορεί στις 24 Ιουνίου και το διαφημιστικό για το iPhone 3G να γυρίζεται πέντε βδομάδες πριν την κυκλοφορία του.

Follow me on twitter


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   SOTKOTMAC

SOTKOTMAC

    iPH Elite Poster

  • 1.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:SOTKOT21

Δημοσίευση 24/08/2011 - 10:21

ηγκηκεν η ωρα... πλησιαζει...

For those of us climbing to the top of the food chain, there can be no mercy. There is but one rule: Hunt or be hunted. 


#3   epaminos

epaminos

    iPH Contributor

  • 1.546 μηνύματα
  • Twitter:@epaminos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:epaminos

Δημοσίευση 24/08/2011 - 10:41

Δεν ξέρουμε κατά πόσο ευσταθεί το δημοσίευμα, καθώς σε κάθε keynote μας παρουσιάζουν το εκάστοτε διαφημιστικό!

Εξάλλου παρόμοιες φήμες είχαν κυκλοφορήσει και στις 26 Μαΐου!!!

#4   SOTKOTMAC

SOTKOTMAC

    iPH Elite Poster

  • 1.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:SOTKOT21

Δημοσίευση 24/08/2011 - 10:45

casting εκανε τοτε...

For those of us climbing to the top of the food chain, there can be no mercy. There is but one rule: Hunt or be hunted. 


#5   Mrjb

Mrjb

    iPH newbie

  • 46 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/08/2011 - 19:53

Ειλικρινα, ας βγει οποτε θελει, αρκει να ειναι οπως φαινεται στη φωτογραφια.... :wub: :wub:

#6   gprokias

gprokias

    -

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:icaruses

Δημοσίευση 25/08/2011 - 19:57

Πως και δεν έχει φτάσει κανένα βιντεακι στα χερια μας....?

#7   babylonx

babylonx

    iPH newbie

  • 40 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/08/2011 - 03:48

Επιτέλους! Επιστροφή στις καμπυλωτές γωνίες! Η αλλιώς: Μακάρι να είναι έτσι!

#8   Vis

Vis

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 28/08/2011 - 13:29

Παιδιά θέλω βοήθεια. Επειδή το 3g μου τα έχει παίξει και θέλω καινούριο iPhone να αγοράσω αυτές τις μέρες το 4 ή να περιμένω για το 5? παρακαλώ απαντηστε μου. Ευχαριστω :)

#9   kosmasgr

kosmasgr

    iPH newbie

  • 96 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/08/2011 - 13:39

5

#10   tamis

tamis

    iPH newbie

  • 92 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/08/2011 - 13:41

για καινουργιο το 5 για μεταχειρισμενο το 4... εγω θα εκανα υπομονη... ;)

#11   iGiorgis

iGiorgis

    iPH Contributor

  • 965 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 28/08/2011 - 13:43

Παιδιά θέλω βοήθεια. Επειδή το 3g μου τα έχει παίξει και θέλω καινούριο iPhone να αγοράσω αυτές τις μέρες το 4 ή να περιμένω για το 5? παρακαλώ απαντηστε μου. Ευχαριστω :)

αν δεν εχεις θεμα με τα χρηματα παρε το 4 τωρα.δεν μπορω να με φανταστω χωρις iphone.μια φορα εκανα το λαθος να πουλησω πρωτα το 3gs και να παρω το 4 μετα απο μια εβδομαδα και η κατασταση ηταν δραμα.οδηγουσα ακουγα ενα τραγουδι και επιανα την παντοφλα που ειχα,ενα πολυ παλιο πραγματικα,και προσπαθουσα να βαλω shazam.απο συνηθεια.αστα να παμε.

Τελευταία επεξεργασία από: iGiorgis, 28/08/2011 - 13:43


#12   Vis

Vis

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 28/08/2011 - 13:45

αν δεν εχεις θεμα με τα χρηματα παρε το 4 τωρα.δεν μπορω να με φανταστω χωρις iphone.μια φορα εκανα το λαθος να πουλησω πρωτα το 3gs και να παρω το 4 μετα απο μια εβδομαδα και η κατασταση ηταν δραμα.οδηγουσα ακουγα ενα τραγουδι και επιανα την παντοφλα που ειχα,ενα πολυ παλιο πραγματικα,και προσπαθουσα να βαλω shazam.απο συνηθεια.αστα να παμε.

Ακριβώς αυτο το προβλημα έχω! Μάλλον θα παρω το 4 τώρα και αν βγει το 5 το αγοράζω αργότερα ;)

#13   Heartl3ss

Heartl3ss

    iPH Member

  • 208 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 28/08/2011 - 16:38

Ακριβώς αυτο το προβλημα έχω! Μάλλον θα παρω το 4 τώρα και αν βγει το 5 το αγοράζω αργότερα ;)

πάντως να ξέρεις οτι μόλις βγεί το 5 η τιμή του 4 θα πέσει δραματικά, ίσως και στο μισό οπότε αν θελήσεις αργότερα να πουλίσεις το 4 θα το δώσεις σχεδόν τσάμπα να φύγει σε σχέση με πόσο το αγόρασες ακόμα και αν είναι σε άριστη κατασταση..Η δική μου γνώμη είναι να περιμένεις το 5..ένας μήνας εμεινε δεν ειναι τιποτα..εγω έχω 2 μήνες που έμεινα χωρίς μηλοφωνο και δεν ειναι και τοσο δραματικα τα πραγματα..ισα ισα που σε κανει να θελεις πιο πολυ και να το πεθυμισεις το iOS, οποτε η στιγμη που θα ερθει το καινουργιο στα χερια σου θα ειναι ακομα πιο εντονη...




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες