Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Ο Παπανδρέου με iPad και οι μαθητές με φωτοτυπίες!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
47 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   igogos

igogos

    iPH Contributor

  • 1.044 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/09/2011 - 01:56

@igogos ναι, ο Γιωργακης πηρε το δικο του το ipad και τελειωσε ! Δηλαδη ο υπουργος οικονομικων της Τουρκιας ειναι μ....ας που πηγε στην intel, microsoft, apple και ζητησε μεχρι το 2014 να εχει 15.000.000 ipad2 στους μαθητες! ΞΥΠΝΑ ΓΙΩΡΓΑΚΗ!


Εγώ δεν καταλαβαίνω ακριβώς αυτό: Όταν λένε στην Ελλάδα "λύση για την ανεργία" μετά μοιράζουν κάτι stage 5 μηνών με μισθούς πείνας άθλιες συνθήκες εργασίας και σε θέσεις που ΔΕΝ εκμεταλλεύονται το ανθρώπινο δυναμικό. Τόσους καλούς ανθρώπους έχουμε με σπουδές με τα πάντα ΕΝΑΣ ρε να βρεθεί να δώσει μια σωστή ευκαιρία να δουλέψει κάποιος και να γυρίσει ο τροχός. Τόσο δε νιώθουν δε μπορώ να καταλάβω.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   eliac7

eliac7

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:eliac7

Δημοσίευση 06/09/2011 - 01:58

@igogos Απολυτα συμφωνω μαζι σου! Μα δεν γινεται και οι 300 να ειναι καθηστερημενοι/ες. Ενας να πει " Εεε, τι κανετε ρε εδω καταστρεφεται την χωρα!" Αλλα που πια κοτσια!

#18   georgoud

georgoud

    iPH User

  • 161 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:georgoud

Δημοσίευση 06/09/2011 - 01:58

@eliac7 ότι και να πείτε παιδιά δίκαιο θα έχετε....και ξαναματαλέω i-σιχτιρ!!

Το Γιωργάκη στην βουλή με iPad, τα παιδια χωρίς βιβλία, τα ΤΕΙ ΑΕΙ σε μια τεράστια υποβάθμιση, στην Τουρκία θα μοιράζουν iPad σε λίγο καιρό έλεος!!!

Η επόμενη φωτό του θα είναι με το iPhone 5?!?!? Τι άλλο θα δούμε σε αυτην την χώρα!!!

#19   eliac7

eliac7

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:eliac7

Δημοσίευση 06/09/2011 - 02:01

@georgoud μεσα του εκεινη την στιγμη που εβγαλαν iphone κλπ δεν ντραπηκε! δεν ειπε " Μα τι κανω ? Δεν εχουν βιβλια, θα τα παρουν τον Δεκεμβρη και εγω βγαζω ipad? " Αλλα οχι! Ευτυχως "μικρος" ειμαι αλλα οχι χαζος! οκ, και εγω εχω ipad2 ! και? θα το βγαζω εξω και θα παρω μια ντουτουκα και θα λεω εχω ipad? Και σε προηγουμενες φορες το ειχε ξανα δειξει το ipad του! Καλα, φιγουρα το κανει? Εχει κανεις προσπαθησει να μπει στον εγκεφαλο του? να καταλαβει τι στο δι..ολο σκεφτεται?

#20   georgoud

georgoud

    iPH User

  • 161 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:georgoud

Δημοσίευση 06/09/2011 - 02:09

@georgoud μεσα του εκεινη την στιγμη που εβγαλαν iphone κλπ δεν ντραπηκε! δεν ειπε " Μα τι κανω ? Δεν εχουν βιβλια, θα τα παρουν τον Δεκεμβρη και εγω βγαζω ipad? " Αλλα οχι! Ευτυχως "μικρος" ειμαι αλλα οχι χαζος! οκ, και εγω εχω ipad2 ! και? θα το βγαζω εξω και θα παρω μια ντουτουκα και θα λεω εχω ipad? Και σε προηγουμενες φορες το ειχε ξανα δειξει το ipad του! Καλα, φιγουρα το κανει? Εχει κανεις προσπαθησει να μπει στον εγκεφαλο του? να καταλαβει τι στο δι..ολο σκεφτεται?


Είσαι πολύ έξυπνος αγόρι μου, αυτό είναι το μόνο σίγουρο!! ;) Το τι σκέφτεται είναι θέμα διδακτορικής διατριβής άστο..... :lol:

#21   tpal12

tpal12

    iPH Contributor

  • 1.289 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • GameCenter:tpal12

Δημοσίευση 06/09/2011 - 02:13

Αμερικανακι είναι παίδες που κάνει φιγούρα...με υπόλοιπους 299 (πόσοι στον π...ο είναι;) τραμπουκους από δίπλα του. Κρίμα για την Ελλάδα κρίμα,Κρίμα για τα παιδιά της και πολύ περισσότερο κρίμα για την ιστορία μας,που την καταστρέφουν αυτοί που λένε ότι είναι έξυπνοι και μορφωμένοι.

#22   eliac7

eliac7

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:eliac7

Δημοσίευση 06/09/2011 - 02:14

Και εκτος απο αυτο η υπουργος παιδειας ( τωρα δεν θυμαμαι αν εχει κορη ή γιο τελος παντων) τον/την στελνει σε ιδιωτικο ( πρωτο σφαλμα: Δεν υποστηριζει το δημοσιο σχολειο) και επειδη αυτο το ιδιωτικο εχει το συστημα το γαλλικο δεν περναει πανελληνιες ( δευτερο σφαλμα: Ολα τα τοσα χιλιαδες παιδια που περνανε ειναι βλαμμενα, αρα και παλι δεν υποστηριζει το δημοσιο) και ερχεται κι ο αλλος και μου βγαζει και το ipad :@


Sent from my iPad2 using Tapatalk

#23   eliac7

eliac7

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:eliac7

Δημοσίευση 06/09/2011 - 02:16

@tpal12 αυτο ειναι γνωστο! Ο george φιγουρατζης! Πολυ σωστο! Ολα τα αμερικανακια ετσι ειναι ( τα περισσοτερα εστω, για να μην θιξω κανεναν)


Sent from my iPad2 using Tapatalk

#24   vlad

vlad

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/09/2011 - 06:30

σας εφκαριστο gia την βοιτηεια Γ.Π

#25   tgnikit

tgnikit

    iPH Contributor

  • 1.137 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/09/2011 - 07:36

Και να πείς οτι το αγόρασε...! Τσάμπα το πήρε. Το θέμα είναι τί έγραφε στη Βουλή στο ipad?... (ξέρει να γράφει?) γιατί και τα κείμενά του άλλος του τα ετοιμάζει!

#26   SOTKOTMAC

SOTKOTMAC

    iPH Elite Poster

  • 1.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:SOTKOT21

Δημοσίευση 06/09/2011 - 08:18

εμενα προσωπικα σαν μαθητη λυκειου με εξοργιζει αυτο γιατι θα πρεπει να κανουμε 4πλασιο κοπο χωρις βιβλια...

+ οι περισσοτεροι βουλευτες εχουν και 4αρι...

+η βουλη τους δινει ενα μεγαλο χρηματικο ποσο για να αναβαθμιζονται τεχνολογικα

For those of us climbing to the top of the food chain, there can be no mercy. There is but one rule: Hunt or be hunted. 


#27   giwrgosd

giwrgosd

    iPH Enthousiast

  • 526 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 06/09/2011 - 08:27

βρε φίλε μου ,εδω έχει 4αρι ο κάθε πικραμένος...οι βουλευτές

δεν θα έχουν με μισθό 5000€??

#28   SOTKOTMAC

SOTKOTMAC

    iPH Elite Poster

  • 1.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:SOTKOT21

Δημοσίευση 06/09/2011 - 08:29

βρε φίλε μου ,εδω έχει 4αρι ο κάθε πικραμένος...οι βουλευτές

δεν θα έχουν με μισθό 5000€??

ο καθε πικραμενος ομως μπορει να κουραζεται για να το αγοραζει! αυτοι καθονται και ολα τους ερχονται στο πιατο

For those of us climbing to the top of the food chain, there can be no mercy. There is but one rule: Hunt or be hunted. 


#29   tpal12

tpal12

    iPH Contributor

  • 1.289 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • GameCenter:tpal12

Δημοσίευση 06/09/2011 - 12:29

ο καθε πικραμενος ομως μπορει να κουραζεται για να το αγοραζει! αυτοι καθονται και ολα τους ερχονται στο πιατο

Πολύ σωστά κάποιοι δουλεύουν για να το πάρουν...αυτός το μόνο που κάνει είναι να κοροϊδεύει κόσμο.

#30   tpal12

tpal12

    iPH Contributor

  • 1.289 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • GameCenter:tpal12

Δημοσίευση 06/09/2011 - 12:31

Και να πείς οτι το αγόρασε...! Τσάμπα το πήρε. Το θέμα είναι τί έγραφε στη Βουλή στο ipad?... (ξέρει να γράφει?) γιατί και τα κείμενά του άλλος του τα ετοιμάζει!


Απο ότι φαίνεται στη φωτογραφία δεν γράφει κάτι. Έχει ανοίξει ένα φάκελο και ρωτάει δίπλα τον "συνάδελφο" του "what is this?" ή αν ξέρει τι είναι απλά κάνει πέρα-δώθε τις σελίδες στο springboard.

Άντε γεια Αμερικανε...!!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες