Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 14 ψήφοι

Πώς να διπλασιάσετε την επιδότησή σας!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3012 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   megaloupaixtou

megaloupaixtou

    iPH Addict

  • 651 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/10/2011 - 11:45

Mad4paok αν χρειαστείς συμβουλές, εδώ είμαστε

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   Eliaskat

Eliaskat

    iPH User

  • 122 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/10/2011 - 15:28

για πειτε τιποτα γιατι εχω 4 γραμμές στην wind και μου λενε 100 ευρω στην καθε μια για ανανεωση....

#48   dalas

dalas

    iPH Enthousiast

  • 523 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/10/2011 - 15:38

να κάνω μια ερώτηση?είμαι vodafone,αν πάω στην cosmote και κάνω φορητότητα,πρέπει να υπογράψω ώστε να μεταφερθεί ο αριθμός μου?
εγώ θέλω να τους ταρακουνήσω ώστε να πέσει το πάγιο μου γιατί δέν θέλω να αλλάξω πάροχο.
είχα κάνει όμως 18μηνο συμβόλαιο για να πάρω το iphone 4 και όπου νάναι συμπληρόνω χρόνο.

#49   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 29/10/2011 - 15:38

Παοκ ο ενας , αεκ ο αλλος και συζητανε ωραια και κοσμια! Ειδες τι κανει το iphone? μας φερνει ολους πιο κοντα!
Whatsapp doc?

#50   dalas

dalas

    iPH Enthousiast

  • 523 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/10/2011 - 18:17

Παοκ ο ενας , αεκ ο αλλος και συζητανε ωραια και κοσμια! Ειδες τι κανει το iphone? μας φερνει ολους πιο κοντα!

φυσικα και πρεπει ολοι να συζηταμε κοσμια και ωραια ανεξαρτητου ομαδος,παοκ ειμαι αλλα δεν εχω να χωρισω κατι με κανεναν,μονο μερικοι ανεγκεφαλοι πλακωνονται για τις ομαδες που τα αρπαζουν...
μηπως ξερει κανεις να με απαντησει σε αυτο?
είμαι vodafone,αν πάω στην cosmote και κάνω φορητότητα,πρέπει να υπογράψω ώστε να μεταφερθεί ο αριθμός μου?
εγώ θέλω να τους ταρακουνήσω ώστε να πέσει το πάγιο μου γιατί δέν θέλω να αλλάξω πάροχο,δηλαδη να κανω φορητοτητα,να παει στην vodafone και να με παρουν τηλεφωνο ωστε να πετυχω ευνοικο παγιο.
είχα κάνει όμως 18μηνο συμβόλαιο για να πάρω το iphone 4 και όπου νάναι συμπληρόνω χρόνο,δηλαδη εχω αλλους 7 μηνες συμβολαιο.

#51   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 29/10/2011 - 18:20

φυσικα και πρεπει ολοι να συζηταμε κοσμια και ωραια ανεξαρτητου ομαδος,παοκ ειμαι αλλα δεν εχω να χωρισω κατι με κανεναν,μονο μερικοι ανεγκεφαλοι πλακωνονται για τις ομαδες που τα αρπαζουν...
μηπως ξερει κανεις να με απαντησει σε αυτο?
είμαι vodafone,αν πάω στην cosmote και κάνω φορητότητα,πρέπει να υπογράψω ώστε να μεταφερθεί ο αριθμός μου?
εγώ θέλω να τους ταρακουνήσω ώστε να πέσει το πάγιο μου γιατί δέν θέλω να αλλάξω πάροχο,δηλαδη να κανω φορητοτητα,να παει στην vodafone και να με παρουν τηλεφωνο ωστε να πετυχω ευνοικο παγιο.
είχα κάνει όμως 18μηνο συμβόλαιο για να πάρω το iphone 4 και όπου νάναι συμπληρόνω χρόνο,δηλαδη εχω αλλους 7 μηνες συμβολαιο.



Δεν είμαι 100 τοις εκατό σίγουρη, αλλα νομίζω αν δεν έχει λήξει το συμβόλαιό σου και θες να κάνεις φορητότητα κάτι σε χρεώνουν, τα πάγια που θα πλήρωνες τους εναπομείναντες μήνες η κατι τετοιο? Για δες.
Whatsapp doc?

#52   dalas

dalas

    iPH Enthousiast

  • 523 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/10/2011 - 18:23

Δεν είμαι 100 τοις εκατό σίγουρη, αλλα νομίζω αν δεν έχει λήξει το συμβόλαιό σου και θες να κάνεις φορητότητα κάτι σε χρεώνουν, τα πάγια που θα πλήρωνες τους εναπομείναντες μήνες η κατι τετοιο? Για δες.

ναι σιγουρα πληρονω ποινη,δεν θελω να φυγω απλα να κανω πως φευγω ωστε να μειοσω το παγιο μου.

#53   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 29/10/2011 - 18:25

ναι σιγουρα πληρονω ποινη,δεν θελω να φυγω απλα να κανω πως φευγω ωστε να μειοσω το παγιο μου.



Ναί αλλά καλύτερα να το κάνεις όταν θα τελειώνει το συμβολαιο σου γιατί εκεί μπορείς να τους πεις και να θέλουν να σε κρατήσουν περισσοτερο.
Whatsapp doc?

#54   dalas

dalas

    iPH Enthousiast

  • 523 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/10/2011 - 18:32

iMarilina να σου στειλω ενα toblerone στο orlando αφου με βοηθησες???

#55   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 29/10/2011 - 18:36

iMarilina να σου στειλω ενα toblerone στο orlando αφου με βοηθησες???



Μακάρι ναμουνα πισω στο Orlando, Πειραιά είμαι, γλυτώνεις και τα μεταφορικά χαχα
Whatsapp doc?

#56   dalas

dalas

    iPH Enthousiast

  • 523 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/10/2011 - 18:42

γιατι πηγες orlando και γιατι γυρισες αν επιτρεπεται?
θα στειλω το toblerone με το ιδιωτικο μου περιστερι,οποτε δεν εχω μεταφορικα..

#57   mac78

mac78

    iPH User

  • 113 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Alana...

Δημοσίευση 29/10/2011 - 19:00

ρε παιδια αφηστε το διπλασιασμο στην επιδοτηση.Καποιος τροπος να διπλασιαστει ο μισθος μας υπαρχει? :lol: :lol: :lol:

#58   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 29/10/2011 - 19:08

ρε παιδια αφηστε το διπλασιασμο στην επιδοτηση.Καποιος τροπος να διπλασιαστει ο μισθος μας υπαρχει? :lol: :lol: :lol:



Α γεια σου!
Whatsapp doc?

#59   dalas

dalas

    iPH Enthousiast

  • 523 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/10/2011 - 19:16

διαιρεση δια του 2 μπορει...

#60   megaloupaixtou

megaloupaixtou

    iPH Addict

  • 651 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/10/2011 - 22:14

Φίλε dalas για να διαπραγματεύσεις πάγιο κ επιδότηση, πρέπει να λήγει το συμβόλαιο σου.

Αλλιώς αν φύγεις θα πληρώσεις ένα πόσο ίσο με : επιδότηση που πήρες / 18 μηνες χ τους μηνες που απομένουν. Αν δεν κάνω λάθος. Καλο ειναι να ρωτήσεις.

Πχ. 360επιδότηση/18= 20. Και 20 χ 6 μηνες που απομένουν= 120 ευρώ

Ωστόσο αφου εχεισ 18 μηνο συμβολαιο, δικαιούσαι να ζητήσεις στους 12 μηνες (9 ειναι για Cosmote) να πέσεις σε οποίο χαμηλότερο πάγιο θέλεις.

Τώρα αν θέσης μηνες στο πακέτο που έχεις κ να κυνηγησεις έκπτωση, δε το βλέπω να γίνεται. Αλλα στείλε μου πμ κ ίσως δοκιμάσουμε κάτι.

ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΚΑΝΕΙ ΑΙΤΗΣΗ ΦΟΡΓΤΟΤΗΤΑΣ, ΑΚΟΜΑ Κ ΑΝ ΕΧΕΙ ΥΠΟΓΡΑΨΕΙ ΧΑΡΤΙΑ, ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΡΑΛΑΒΕΙ ΚΑΡΤΕΣ SIM Ή ΚΑΠΙΑ ΣΥΣΚΕΥΗ, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΔΙΚΤΥΟ. ΜΠΟΡΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΓΝΩΜΗ.

Τελευταία επεξεργασία από: megaloupaixtou, 29/10/2011 - 22:14


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 6

0 μέλη, 6 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες