Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPad 3 με retina οθόνη, iPhone με 4" οθόνη, λεπτότερο MacBook Pro για το 2012 (;)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
24 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   entzo

entzo

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/11/2011 - 16:19

Να κρατούμε τη θεματικό ρητά μωρέ. Μη μπαίνεις να τα διαβάζεις...απλά πράματα.

καλυτερα φιλε μου να μπαινεις να κανεις ενα σχολιο πανω στο θεμα και την αποψη σου ,απ'το να σχολιαζεις αλλους....... ;)
Απλα ....πραγματα

Τελευταία επεξεργασία από: entzo, 19/11/2011 - 16:23


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/11/2011 - 16:30

καλυτερα φιλε μου να μπαινεις να κανεις ενα σχολιο πανω στο θεμα και την αποψη σου ,απ'το να σχολιαζεις αλλους....... ;)
Απλα ....πραγματα


Ελευθερία λόγου έχουμε κ το μήνυμα μου είναι απάντηση στο απο πάνω...δηλαδή το βοηθά Παναγία ή το πάλι αρχίσαμε ήταν πιο εντός θέματος κ. Κλακαδόρε; Κάνε εσύ κάποιο ποστ της προκοπής και ασε στους admins τη δουλειά τους. Δε σε όρισε κάποιος κριτή εδώ πέρα.

#18   entzo

entzo

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/11/2011 - 16:41

Ελευθερία λόγου έχουμε κ το μήνυμα μου είναι απάντηση στο απο πάνω...δηλαδή το βοηθά Παναγία ή το πάλι αρχίσαμε ήταν πιο εντός θέματος κ. Κλακαδόρε; Κάνε εσύ κάποιο ποστ της προκοπής και ασε στους admins τη δουλειά τους. Δε σε όρισε κάποιος κριτή εδώ πέρα.

Βοηθος προφητη κλακαδόρε(παιδικό παιχνίδι που κάνει θόρυβο)..... δεν εχω κανει ,για να ξερω σε ποιον παει το ποστακι σου .Ευτυχως που εισαι και εσυ εδω με τις τρελες γνωσεις σου και δημιουργεις ποστακια της προκοπης...... ;)

Τελευταία επεξεργασία από: entzo, 19/11/2011 - 16:47


#19   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/11/2011 - 16:48

Εγώ δε σχολίασα άτομα. Σχολίασα στρατηγικές.

Γενικά πιστεύω πώς η Apple θα πάει αναγκαστικά σε μεγαλύτερη οθόνη για να κοντραριστεί με το galaxy.

iPad με ρέτινα θα είναι το κορυφαίο ηλεκτρονικό gadget ever.

#20   entzo

entzo

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/11/2011 - 16:54

Εγώ δε σχολίασα άτομα. Σχολίασα στρατηγικές.

Γενικά πιστεύω πώς η Apple θα πάει αναγκαστικά σε μεγαλύτερη οθόνη για να κοντραριστεί με το galaxy.

iPad με ρέτινα θα είναι το κορυφαίο ηλεκτρονικό gadget ever.

οκ τοτε ,σορυ τα παιρνω πισω .
Αν και εφοσων βγει ipad με retina οντως θα ειναι κορυφη ,πλεον ομως κραταω μικρο καλαθι (δυστυχως) :)

#21   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 19/11/2011 - 17:22

Κινητό (οχι παντόφλα) ηταν και το μικρο το ομορφο το νοκια 80-κατι 10. ΣΤΑΝΤΑΡ δε θελουμε μονο κινητα.

Οσο για το Galaxy S, φλασια: πως και δεν εκανε καμια αγωγη η samsung κατα της Apple οτι της εκλεψε το μοντελο κι εβγαλε κι αυτη "S"? :)


Σταλμένο απο το iΤσίου, το νέο ταχυδρομικό περιστέρι της Apple (προπαραγγελία στο www.i-koutsoulame.gr)
Whatsapp doc?

#22   dchristo81

dchristo81

    iPH Addict

  • 862 μηνύματα
  • Twitter:@ChristodApps
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:dchristo81

Δημοσίευση 19/11/2011 - 21:02

Για μένα το μέγεθος του iphone 4 είναι το ιδανικό για κινητό. Ούτε πολύ μεγάλο (παντόφλα) ούτε κ πολύ μικρό ώστε να μπορείς να δεις άνετα μια ταινία ή να παίξεις ένα παιχνίδι. Θα μπορούσαν να μεγαλώσουν την οθόνη χωρίς να αλλάξουν τοέγεθπς της συσκευής παίζωντας με το λίγο χώρο αριστερά κ δεξία της οθόνης κ τον πολυ χώρο πάνω κ κάτω απ' αυτήν. Επίσης, αντι να σπαταλουν το χώρο τους σε μεγαλύτερους σκληρούς ας επενδύσουν σε μεγαλύτερη μπαταρία.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#23   Jeronimos

Jeronimos

    iPH User

  • 139 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 19/11/2011 - 23:11

Ελευθερία λόγου έχουμε κ το μήνυμα μου είναι απάντηση στο απο πάνω...δηλαδή το βοηθά Παναγία ή το πάλι αρχίσαμε ήταν πιο εντός θέματος κ. Κλακαδόρε; Κάνε εσύ κάποιο ποστ της προκοπής και ασε στους admins τη δουλειά τους. Δε σε όρισε κάποιος κριτή εδώ πέρα.

Ο άνθρωπος με τα πέντε πτυχία ξαναχτυπά.
Αυτός που λέει ότι η άλλοι δεν είναι κριτές αυτός κρίνει ποια είναι είναι σχετικά πόστ. Reasearcher i....

#24   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 19/11/2011 - 23:13

Για μένα το μέγεθος του iphone 4 είναι το ιδανικό για κινητό. Ούτε πολύ μεγάλο (παντόφλα) ούτε κ πολύ μικρό ώστε να μπορείς να δεις άνετα μια ταινία ή να παίξεις ένα παιχνίδι. Θα μπορούσαν να μεγαλώσουν την οθόνη χωρίς να αλλάξουν τοέγεθπς της συσκευής παίζωντας με το λίγο χώρο αριστερά κ δεξία της οθόνης κ τον πολυ χώρο πάνω κ κάτω απ' αυτήν. Επίσης, αντι να σπαταλουν το χώρο τους σε μεγαλύτερους σκληρούς ας επενδύσουν σε μεγαλύτερη μπαταρία.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Συμφωνω! Δεν χανει σε τιποτα η τριαμισαρα οθονη! Αν και μεχρι 4 θαταν οκ και οχι παντοφλα.


Σταλμένο με iΤσίου, το νεο ταχυδρομικό περιστέρι της Apple (προπαραγγελίες στο www.ikoutsoulame.gr)



και πριν ρωτήσετε κάτι, κάντε κι εναΑναρτημένη εικόνα
Whatsapp doc?

#25   oboys10

oboys10

    iPH Member

  • 279 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 20/11/2011 - 23:17

Ακόμα δεν βγήκε καλά-καλά το 4S κι άρχισαν τα σενάρια για το επόμενο "μωρό"? :rolleyes:




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες