Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

κλειδωμένο iphone από tokinito.gr


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
74 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6.775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 19/11/2014 - 20:40

Αυτη την εμπειρια ειχαμε και εμεις, γι αυτο μη βιαζονται καποιοι να χαρακτηρισουν εμπορους ως απατεωνες. Απλα προς γνωσιν στο μελλον

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 19/11/2014 - 20:43

Αυτη την εμπειρια ειχαμε και εμεις, γι αυτο μη βιαζονται καποιοι να χαρακτηρισουν εμπορους ως απατεωνες. Απλα προς γνωσιν στο μελλον

Σταυρωσε με δηλαδη... Σταθηκε απλα τυχερος μεσα στην ατυχια του... Καποιοι αλλοι οχι.


Τελευταία επεξεργασία από: giolnts, 19/11/2014 - 20:45


#63   gas

gas

    iPH Elite Poster

  • 2.750 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:Gasantony

Δημοσίευση 19/11/2014 - 20:44

Eγω πάντως δεν είχα κανένα θέμα ...

#64   tasosbin

tasosbin

    iPH Member

  • 208 μηνύματα
  • Twitter:@tasosbin
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max

Δημοσίευση 19/11/2014 - 20:49

παίδες τα δεδομένα είναι απλά. Προέκυψε ένα πρόβλημα και λύθηκε άμεσα. Μέσα σε λιγότερο από 8 ώρες. Μόλις παρέλαβα και νέο αριθμό αποστολής για το κινητό που έρχεται. Τέλος καλό , όλα καλά λοιπόν και αν βγήκε κάτι από όλο αυτό το θέμα είναι ότι μπορείτε να ψωνίζετε άφοβα από τη συγκεκριμένη σελίδα καθώς θα εξυπηρετηθείτε σε κάθε περίπτωση. Αυτά από εμενα .Καλο βραδυ σε όλους και ευχαριστώ για το ενδιαφέρον !



#65   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6.775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 19/11/2014 - 20:52

Σταυρωσε με δηλαδη... Σταθηκε απλα τυχερος μεσα στην ατυχια του... Καποιοι αλλοι οχι.


Φυσικα και δε θα σε σταυρωσω, απλα ειναι πολυ ευκολο να δυσφημισεις καποιον ακομα και δικιο να μην εχεις. Κι εμενα μπορει να μπει καποιος εδω και να πει οτι με εξαπατησε, μου πουλησε χαλασμενο εμπορευμα κτλ και να πρεπει να αποδειξω οτι δεν ειμαι ελεφαντας. Πιστεψε με ειναι πολυ δυσκολο, και ειναι η φυση των χρηστων να παρουν αυθορμητα το μερος του πελατη σε τετοιες περιπτωσεις

#66   petervgr

petervgr

    iPH Elite Poster

  • 2.594 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 19/11/2014 - 21:04

Μπράβο στην ιδιοκτήτρια του καταστήματος που αναγνώρισε το λάθος !!!!!

#67   rtifosi

rtifosi

    iPH User

  • 162 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:PS3

Δημοσίευση 19/11/2014 - 21:11

Εγω δεν μπορω να καταλαβω ΠΩΣ και ΓΙΑΤΙ ενα κλειδωμενο κινητο κατεληξε σε ενα αλλο κουτι με ΑΛΛΑ IMEI. Τι προμηθευτης ειναι αυτος....;
Εμενα μου βρωμαει απο μακρια ολο αυτο.



#68   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 19/11/2014 - 21:13

Εγω δεν μπορω να καταλαβω ΠΩΣ και ΓΙΑΤΙ ενα κλειδωμενο κινητο κατεληξε σε ενα αλλο κουτι με ΑΛΛΑ IMEI. Τι προμηθευτης ειναι αυτος....;
Εμενα μου βρωμαει απο μακρια ολο αυτο.

Ίσως στις αποθήκες να έγινε η λαμογιά από κανέναν υπάλληλο, είχε ένα κλειδωμένο και βρήκε τρόπο να πάρει ξεκλείδωτο ... :)


@CaLi@


#69   tasosbin

tasosbin

    iPH Member

  • 208 μηνύματα
  • Twitter:@tasosbin
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max

Δημοσίευση 19/11/2014 - 21:17

όχι παιδιά , το κουτι ήταν σφραγισμένο όπως ανέφερα και προηγουμένως. Το πρόβλημα πιθανότατα ήταν εργοστασιακό καθώς αν οποιοσδήποτε είχε ξεσφραγίσει το κουτί θα φαινόταν. Εγώ το παρέλαβα σφραγισμένο



#70   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 19/11/2014 - 21:21

όχι παιδιά , το κουτι ήταν σφραγισμένο όπως ανέφερα και προηγουμένως. Το πρόβλημα πιθανότατα ήταν εργοστασιακό καθώς αν οποιοσδήποτε είχε ξεσφραγίσει το κουτί θα φαινόταν. Εγώ το παρέλαβα σφραγισμένο

Έχω να σου δείξω "σφραγισμένα".. Τέλος πάντως το θέμα είναι πως είσαι οκ και θα παραλάβεις σωστή συσκευή, όλα τα άλλα... Περιττά...


@CaLi@


#71   GjO

GjO

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 19/11/2014 - 21:41

Έχω να σου δείξω "σφραγισμένα".. Τέλος πάντως το θέμα είναι πως είσαι οκ και θα παραλάβεις σωστή συσκευή, όλα τα άλλα... Περιττά...

Στο 5c συγκεκριμενα δεν γινεται αυτο που λες με τιποτα.



#72   giorgos_rou

giorgos_rou

    iPH Contributor

  • 1.402 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 19/11/2014 - 21:45

Καταρχάς πάλι καλά σου στέλνουν άλλο κατευθείαν

Όσον αφορά το 10ευρο του ξεκλειδώματος, ναι θα το έδινα κι εγώ αν σήμαινε κατευθείαν ξεκλείδωμα. Δε με νοιάζει αν αγόραζα κλειδωμένη συσκευή, όλες καλύπτονται κανονικά από εγγύηση. Είναι πολλή κούραση να ψάχνεις να βρεις το δίκιο σου και κακά τα ψέματα, ένα 10ευρο παραπάνω για εργοστασιασό ξεκλείδωμα συνήθως είναι ευκολότερη λύση. Ο φίλος στάθηκε τυχερός που η καταστηματάρχις ήταν συνεργάσιμη. Για τη λάσπη που πετάχτηκε από όλους τους σχετικούς δεν έχω να πω κάτι. Μάλλον ψωνίσατε όλοι και την πατήσατε όλοι και για αυτό εκφράσατε κατευθείαν άποψη!



#73   tokinito

tokinito

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 19/11/2014 - 21:49

Καλησπέρα,
Ευχαριστούμε τον χρήστη για την ποιότητά του και για την όρθη περιγραφή των γεγονότων.
Ωφείλουμε μια δημόσια συγνώμη ακόμα και εάν το λάθος δεν ήταν δικό μας.
Το κινητό στάλθηκε σφραγισμένο από τον προμηθευτή, όμως είχε γίνει λάθος κατά την παραγωγή του και ανάλογο περιστατικό δεν είχε σημειωθεί σε καμοία χώρα.
Στον χρήστη έγινε αντικατάσταση συσκευής και του στάλθηκε μια ίδια σφραγισμένη.
Σεβόμαστε όλες τις απόψεις όμως ούτε απαταιώνες είμαστε ούτε έχουμε πουλήσει πότε μεταχειρισμένη συσκευή για καινούργια.
Οποιός έχει στοιχεία και μπορεί να τεκμηριώσει τα όσα γράφει θα χαρούμε να απαντήσουμε αλλά κυριώς να λύσουμε το όποιο πρόβλημα.Παραμένουμε με σεβασμό δίπλα στον αγοραστή και λυπούμαστε για το ατυχές γεγονός.

#74   tasosbin

tasosbin

    iPH Member

  • 208 μηνύματα
  • Twitter:@tasosbin
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max

Δημοσίευση 19/11/2014 - 21:52

όχι μονο έστειλε άλλο αλλα ενδιαφέρθηκε προσωπικά και έκανε ενέργειες ώστε να προλάβει την acs και να παραλάβω αύριο! Και πράγματι με τον αριθμό αποστολής που έχω φαίνεται ότι το κινητό έχει ήδη αναχωρήσει από Αθήνα ! 

Κατά τα άλλα για τα 10ευρω του ξεκλειδώματος ακριβώς αυτό ήταν το σκεπτικό μου Γιώργο. 



#75   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 19/11/2014 - 22:04

Το παρόν κλειδώνει εφόσον λύθηκε το θέμα του συμφουρίτη μας. 


Once You Go Mac You Never Go Back

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες