Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Είδατε διαφορές στην iOS 5.1;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
242 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: Είδατε διαφορές στην iOS 5.1;

Είδατε διαφορά στο σήμα.?

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.

Είδατε διαφορά σην Μπαταρία σε οσους ειχα ίδιους χρόνους.?

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε Οι επισκέπτες δεν μπορούν να ψηφίσουν

#226   georgioskio

georgioskio

    iPH Contributor

  • 1.766 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:georgioskio

Δημοσίευση 18/03/2012 - 11:51

Να και ενα screenshot απο την πληρη φορτιση μου. IOS 5.1 iphone 3GS jailbreaked χωρις set as new :P

Ρε αδερφε πως τα καταφερες??Διαστημικοι χρονοι πραγματικα! :P
XS Max 256 Gb Space Gray

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#227   NiKlaus

NiKlaus

    iPH Contributor

  • 1.406 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 18/03/2012 - 11:52

5 μερες με μια φορτιση?τι χρηση του κανεις??

ουτε το nokia 3210 δεν κραταγε τοσο. :P



και εγω που το εχω στην ακρη και δεν το χρησιμοποιηω καθολου ουτε καν για κλησεις βγαζει μια βδομαδα και!!!


σωστα!
οταν κοιταμε απλα το κινητο που αγορασαμε, χωρις χρηση και απλα χαζευουμε με κύλιση μεταξυ των οθονών και των ρυθμίσεων σιγουρα κραταει πανω απο βδομαδα,
ποσο μαλλον αν το εχεις βαλει και στο ''χρηση σε πτηση''. B)
ας χαρουμε τα τηλεφωνα γιατι φτιαχτηκαν να μας παρεχουν παρα πολλα..ας αξιοποιησουμε οτι αγορασαμε και ρευμα ακομα οσο εχουμε λεφτα εχουμε για τις φορτισεις.!

#228   tgousopoulos

tgousopoulos

    iPH Intergalactic Leader

  • 21.638 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:tgousopoulos

Δημοσίευση 18/03/2012 - 11:53

ενα κινητο ειχα παρει για το στρατο με 30 ευρω καρατουσε κανα 3ημερο.και ειχε και φακο. :P

ολη τη μερα το iphone το κοιτουσες?

#229   georgioskio

georgioskio

    iPH Contributor

  • 1.766 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:georgioskio

Δημοσίευση 18/03/2012 - 11:57

Αφου λεει 4 ωρες χρηση...Ακομα και την οθονη να ειχε μονο ανοιχτη για 4 ωρες τραβαει πολυ απο την μπαταρια...Οποτε μια χαρα ειναι οι χρονοι!Η χρηση δεν ειναι υπερβολικη αλλα ουτε και ετσι οπως τα λετε...
XS Max 256 Gb Space Gray

#230   stef10

stef10

    iPH User

  • 195 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/03/2012 - 11:58

νομιζω το μεγαλο προβλημα υπηρχε στην αναμονη... και κατι αλλο απορω πως μπορειτε με την φωτεινοτητα στο φουλ...δεν σας τυφλωνει ρε παιδια???

#231   MeganeXtx

MeganeXtx

    iPH newbie

  • 46 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XR
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:meganextx

Δημοσίευση 18/03/2012 - 12:10

Οχι παιδες ουτε το κοιτουσα ουτε το ειχα ανοιχτο απλα για να γραφει. ισα ισα κανει αρκετες κλησεις την ημερα το κινητο και μπαινω και cydia 2-3 φορες την ημερα για tweeks και ριχνω και κανενα fb. απλα εχω μονιμα κλειστο το 3g και οταν δεν χρησιμοποιω το wifi το κλεινω και αυτο. την φωτινοτητα την εχω λιγο ποιο κατω απο το full. Με την 5.0.1 ημουν μια μερα πιο κατω.

Τελευταία επεξεργασία από: MeganeXtx, 18/03/2012 - 12:10


#232   psychology600

psychology600

    iPH newbie

  • 27 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus

Δημοσίευση 18/03/2012 - 13:21

Παιδιά καλησπέρα είναι το πρώτο μου ποστ στο forum και θα ήθελα να κάνω κάποιες ερωτήσεις.Είμαι κάτοχος ενός iphone 4s απο την παρασκεύη,πέρασα κατευθείαν την 5.1 και θέλω να ρωτήσω το εξής για να ξέρω αν είναι φυσιολογικό πιο πολύ το έβγαλα από το φορτιστή στις 22:00 χθες, έβγαλα μερικές φωτογραφίες και κανένα μηνυμα το πρωί λιγο safari και το ποσοστό ειναι 63% φυσικά είναι κλείστα το 3g το wifi, η φωτεινότητα είναι λίγο πάνω από τη μέση και έχει κάνει 2 φορτίσεις όλες κιόλες είναι καλά? οι ενδείξεις λένε χρήση 6 ώρες και 19 λεπτά και αναμονή 14 ώρες και 59 λεπτά! Επίσης κάτι άσχετο με την μπαταρία γνωρίζω ότι το bluetooth είναι κλειδωμένο όταν το ανοίγω και κάνει αναζήτηση οι μόνες συσκευές που μπορεί να βρει είναι iphone η βρίσκει και άλλες απλά δεν μπορεί να συνεργαστεί με αυτές? ευχαριστώ πολύ και συγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις!

#233   iKostis

iKostis

    iPH Enthousiast

  • 361 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/03/2012 - 15:09

iPhone 4S 5.01 jailbroken με ανοιχτό wifi όλη μέρα και 3g κάποιες ώρες και λίγο λιώσιμο στο doors και κανά 2 άλλα παιχνιδάκια :P

Συνημμένα αρχεία


Τελευταία επεξεργασία από: iKostis, 18/03/2012 - 15:10


#234   NiKlaus

NiKlaus

    iPH Contributor

  • 1.406 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 18/03/2012 - 15:14

Παιδιά καλησπέρα είναι το πρώτο μου ποστ στο forum και θα ήθελα να κάνω κάποιες ερωτήσεις.Είμαι κάτοχος ενός iphone 4s απο την παρασκεύη,πέρασα κατευθείαν την 5.1 και θέλω να ρωτήσω το εξής για να ξέρω αν είναι φυσιολογικό πιο πολύ το έβγαλα από το φορτιστή στις 22:00 χθες, έβγαλα μερικές φωτογραφίες και κανένα μηνυμα το πρωί λιγο safari και το ποσοστό ειναι 63% φυσικά είναι κλείστα το 3g το wifi, η φωτεινότητα είναι λίγο πάνω από τη μέση και έχει κάνει 2 φορτίσεις όλες κιόλες είναι καλά? οι ενδείξεις λένε χρήση 6 ώρες και 19 λεπτά και αναμονή 14 ώρες και 59 λεπτά! Επίσης κάτι άσχετο με την μπαταρία γνωρίζω ότι το bluetooth είναι κλειδωμένο όταν το ανοίγω και κάνει αναζήτηση οι μόνες συσκευές που μπορεί να βρει είναι iphone η βρίσκει και άλλες απλά δεν μπορεί να συνεργαστεί με αυτές? ευχαριστώ πολύ και συγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις!


Καλως ηρθες και καλοριζικο!!
πιστευω μια χαρα ειναι οι χρονοι σου,εως αψογα!!!
προσπαθησε επισης να το φορτιζεις οσο μπορεις απο τον υπολογιστη, ειναι προτεινόμενο!

#235   psychology600

psychology600

    iPH newbie

  • 27 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus

Δημοσίευση 18/03/2012 - 15:23

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση και κάλως σας βρήκα!δηλάδη πάμε για μία με μιάμιση μέρα. απορία με την 5.0.1 πως ήταν τα πράγματα ακόμα χειρότερα λογικά?
Όσο για το bluetooth απλά έκανα ένα scan και με ανοιχτό το bluetooth σε ένα άλλο κινητό δεν βρήκε κάτι. παίζει κάποιο θέμα? σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!

#236   Chester21

Chester21

    iPH newbie

  • 69 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 18/03/2012 - 15:27

Παιδιά καλησπέρα είναι το πρώτο μου ποστ στο forum και θα ήθελα να κάνω κάποιες ερωτήσεις.Είμαι κάτοχος ενός iphone 4s απο την παρασκεύη,πέρασα κατευθείαν την 5.1 και θέλω να ρωτήσω το εξής για να ξέρω αν είναι φυσιολογικό πιο πολύ το έβγαλα από το φορτιστή στις 22:00 χθες, έβγαλα μερικές φωτογραφίες και κανένα μηνυμα το πρωί λιγο safari και το ποσοστό ειναι 63% φυσικά είναι κλείστα το 3g το wifi, η φωτεινότητα είναι λίγο πάνω από τη μέση και έχει κάνει 2 φορτίσεις όλες κιόλες είναι καλά? οι ενδείξεις λένε χρήση 6 ώρες και 19 λεπτά και αναμονή 14 ώρες και 59 λεπτά! Επίσης κάτι άσχετο με την μπαταρία γνωρίζω ότι το bluetooth είναι κλειδωμένο όταν το ανοίγω και κάνει αναζήτηση οι μόνες συσκευές που μπορεί να βρει είναι iphone η βρίσκει και άλλες απλά δεν μπορεί να συνεργαστεί με αυτές? ευχαριστώ πολύ και συγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις!


Με τις συγκεκριμένες ενδείξεις, προσωπικά μου φαίνεται νορμάλ.
Τώρα σχετικά με το bluetooth, ναι δυστυχώς το έχει αυτό το θέμα. Δεν συνεργάζεται με άλλες συσκευές. Η μόνη λύση είναι να περιμένεις jailbreak για 5.1 και να κατεβάσεις το AirBlue Sharing. Το χρησιμοποιώ εδώ και κάποιο καιρό και ουσιαστικά επιτρέπει συναλλαγές μέσω bluetooth με σχεδόν όλες (προσωπικά με όλες όσες δοκίμασα) τις συσκευές.

Τελευταία επεξεργασία από: Chester21, 18/03/2012 - 15:28


#237   psychology600

psychology600

    iPH newbie

  • 27 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus

Δημοσίευση 18/03/2012 - 15:40

Παιδιά ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις! νόμιζα ότι είχε κάποιο πρόβλημα και γι αυτό ρώτησα να έχω και ένα μέτρο σύγκρισης!

#238   iFasMan

iFasMan

    iPH Elite Poster

  • 3.477 μηνύματα
  • Twitter:@iFasMan7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:iFasMan7

Δημοσίευση 21/03/2012 - 20:10

Αναρτημένη εικόνα


ΕΕΕΕΕ απιστευτοι.!!! WiFi κλειστο μονο 8 ωρες στο σχολειο για 2 μερες.!!!

#239   costas1984

costas1984

    iPH Member

  • 224 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5C
  • Tablet:iPad mini Retina +4G

Δημοσίευση 01/04/2012 - 20:55

iphone 4s
3g off
ποσοστο μπαταριας 43%
χρηση 4 ωρες 9 λεπτα
αναμονη 2 μερες 22 ωρες


μια χαρα!!

#240   vgrigor

vgrigor

    iPH User

  • 170 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 01/04/2012 - 22:12

Το έκανε κανείς σε ipad1 να μας πει εντυπώσεις;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες