Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Dreamboard


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
24 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   Miltostar

Miltostar

    iPH User

  • 131 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/03/2012 - 15:27

Μήπως ξέρετε κανένα καλό θέμα για το dreamboard? εκτός απο το windows 7.. Αυτό το έχω ήδη..:D και αν θέλει κάποιος ας μου στείλει σε pm τα repo..ευχαριστώ..!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   Hidalgo

Hidalgo

    iPH Contributor

  • 1.344 μηνύματα
  • Twitter:@Lkatsougris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:Montecristo(LK)

Δημοσίευση 10/03/2012 - 15:52

mac os x lion

My life's goal is only to fight


#3   azaleea

azaleea

    iPH Master

  • 6.730 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 10/03/2012 - 16:02

στους "τομεις" στο cydia, κοιταξες ?
(66 θεματα, βγαινουν απο το modmyi)

#4   Miltostar

Miltostar

    iPH User

  • 131 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/03/2012 - 16:19

ΟΚ βρήκα πολλά..Ευχαριστώ..!

#5   petman

petman

    iPH newbie

  • 96 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/03/2012 - 16:31

γειας και απο μενα,εγω εχω το εξης προβληματακι.δεν γνωριζω πως να επαναφερω το default θεμα του iphone,δηλ μεσα απο το dreamboard οταν παω στην επιλογη θεματων δεν το βλεπω ωστε να το επιλεξω.

#6   tgousopoulos

tgousopoulos

    iPH Intergalactic Leader

  • 21.638 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:tgousopoulos

Δημοσίευση 17/03/2012 - 16:33

αν απο το dremboard ξετικαρεις το θεμα που εχεις δε θα βγει το default μετα?

#7   petman

petman

    iPH newbie

  • 96 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/03/2012 - 16:40

Αο δω επιλέγω θέμα για το dreamboard αυτή την εικόνα βλέπω όταν το ανοίγω.επιλεγω κάποιο θέμα , μετα αν θέλω να γυρίσω στο δικό του δεν μπορω να το βρω. Αναρτημένη εικόνα


Sent from my iPhone using Tapatalk

#8   tgousopoulos

tgousopoulos

    iPH Intergalactic Leader

  • 21.638 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:tgousopoulos

Δημοσίευση 17/03/2012 - 16:42

δεν το εχω οποτε δε ξερω να σου πω σιγουρα.αν δε θες καποιο θεμα κανε απεγκατασταση το dremboard αφου πρωτα απεγκαταστησεις τα θεματα.

Τελευταία επεξεργασία από: tgousopoulos, 17/03/2012 - 16:46


#9   automatos

automatos

    iPH User

  • 155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:automatos

Δημοσίευση 17/03/2012 - 16:58

ανοιξε sbsetting μπες safe mode και μετα cydia και βγαλε το dreamboard , γενικα αποφυγε το μπορει να ειναι ομορφο αλλα τρωωει υπερβολικη μνημη και μπαταρια

#10   petman

petman

    iPH newbie

  • 96 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/03/2012 - 17:07

ανοιξε sbsetting μπες safe mode και μετα cydia και βγαλε το dreamboard , γενικα αποφυγε το μπορει να ειναι ομορφο αλλα τρωωει υπερβολικη μνημη και μπαταρια

δηλαδη απεγκατασταση?γιατι αυτο κανω απλα λεω υπαρχει καποιος τροπος να επιστεφω στο κανονικο θεμα ποιο απλα και γρηγορα

#11   azaleea

azaleea

    iPH Master

  • 6.730 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 17/03/2012 - 17:14

δηλαδη απεγκατασταση?γιατι αυτο κανω απλα λεω υπαρχει καποιος τροπος να επιστεφω στο κανονικο θεμα ποιο απλα και γρηγορα


υπαρχει, αλλα προσπαθω να τον θυμηθω, καθοτι εχω απεγκαταστησει το dreamboard, εδω κ 6 μηνες, αλλα υπαρχει,

ως γενικη συμβουλη να σου πω πως μπορεις να εχεις full preview τα θεματα του dreamboard, τοσο που να φαινεται σαν να τα εχεις ενεργοποιησει ηδη, αλλα ειναι preview,
κ αν παιδευτεις αρκετα, θα βρεις, πως να επιστρεφεις στο ηδη ενεργοποιημενο θεμα σου, θελει πολλη υπομονη κ συνηθεια

αν δεν μπορεσεις να το βρεις, πες μου, να ξαναπερασω το dreamboard, για να το ξαναβρω πως γινεται

#12   petman

petman

    iPH newbie

  • 96 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/03/2012 - 17:31

υπαρχει, αλλα προσπαθω να τον θυμηθω, καθοτι εχω απεγκαταστησει το dreamboard, εδω κ 6 μηνες, αλλα υπαρχει,

ως γενικη συμβουλη να σου πω πως μπορεις να εχεις full preview τα θεματα του dreamboard, τοσο που να φαινεται σαν να τα εχεις ενεργοποιησει ηδη, αλλα ειναι preview,
κ αν παιδευτεις αρκετα, θα βρεις, πως να επιστρεφεις στο ηδη ενεργοποιημενο θεμα σου, θελει πολλη υπομονη κ συνηθεια

αν δεν μπορεσεις να το βρεις, πες μου, να ξαναπερασω το dreamboard, για να το ξαναβρω πως γινεται

:)σ ευχαριστω πολυ για την απαντηση λεω να το εγκαταλειπσω κι γω.εσυ οταν ειχες πως γυριζες στο default ?

#13   azaleea

azaleea

    iPH Master

  • 6.730 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 17/03/2012 - 17:39

:)σ ευχαριστω πολυ για την απαντηση λεω να το εγκαταλειπσω κι γω.εσυ οταν ειχες πως γυριζες στο default ?


αυτο προσπαθω να θυμηθω... :D
ή στην οθονη που εδειξες πριν κανε ενα διπλο tap ή μεσα απο καποιο θεμα ειχε την επιλογη return to default... (ξερω πως δεν ειναι ακριβης η απαντηση μου, αλλα καπως ετσι ηταν)

αν σου αρεσουν τα dreamboard θεματα ομως, μην το βγαλεις μονο κ μονο επειδη σε παιδευει η επιστροφη στο default, ψαξτο να το μαθεις (εσυ θα εισαι κερδισμενος αφου θα εχεις μαθει κατι παραπανω για την συσκευη σου)

#14   petman

petman

    iPH newbie

  • 96 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/03/2012 - 18:01

αυτο προσπαθω να θυμηθω... :D
ή στην οθονη που εδειξες πριν κανε ενα διπλο tap ή μεσα απο καποιο θεμα ειχε την επιλογη return to default... (ξερω πως δεν ειναι ακριβης η απαντηση μου, αλλα καπως ετσι ηταν)

αν σου αρεσουν τα dreamboard θεματα ομως, μην το βγαλεις μονο κ μονο επειδη σε παιδευει η επιστροφη στο default, ψαξτο να το μαθεις (εσυ θα εισαι κερδισμενος αφου θα εχεις μαθει κατι παραπανω για την συσκευη σου)

στο youtube δειχνει τη δικη μου οθονη με τα θεματα και ενα θεμα που το ονομαζει dafault οποτε οταν θελει να επιστρεψει παταει στο default και επιστρεφει

#15   azaleea

azaleea

    iPH Master

  • 6.730 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 17/03/2012 - 18:03

στο youtube δειχνει τη δικη μου οθονη με τα θεματα και ενα θεμα που το ονομαζει dafault οποτε οταν θελει να επιστρεψει παταει στο default και επιστρεφει


ναι, κ εσυ πρεπει να δεις με καποιο τροπο το default theme

edit: κ τωρα μου δημιουργηθηκε η απορια, εχεις περασει winterboard κ καποιο θεμα ??

Τελευταία επεξεργασία από: azaleea, 17/03/2012 - 18:05


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες