Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

i4Siri: Νέα εφαρμογή για τη μεταφορά του Siri σε άλλα iDevices


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
186 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#181   argonaytis

argonaytis

    Member

  • 899 μηνύματα

Δημοσίευση 24/03/2012 - 21:02

μπαίνεις σε safe mode και το σβήνεις

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#182   winer

winer

    iPH Addict

  • 660 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 24/03/2012 - 21:15

μπαίνεις σε safe mode και το σβήνεις


Αχ αυτη η λεξη ποναει... Αν διαβασες λιγα μηνυματα πισω θα καταλαβαινεις τι λεω.. Δεν εβγαινε με τιποτα απο safe mode αφου ειχα αφαιρεσει οτι ειχα βαλει απο cydia και αρχισε να το κανει. Το παλεψα 3 ωρες γιατι δεν ηθελα να κανω restore και ολα απ ' την αρχη ξανα!

#183   fotisana

fotisana

    iPH newbie

  • 47 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/03/2012 - 23:01

Εμένα πάντως δούλεψε μια χαρά το "σύστημα" του argonayths. Σίγουρα το 4αρι έπεσε λίγο σε επιδόσεις αλλά έχω siri! Ευχαριστώ πολύ!!

#184   ilise737

ilise737

    iPH newbie

  • 16 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/03/2012 - 23:15

Στην 5.1 υπάρχει περίπτωση να δεχτεί το spire σωστά? :huh:


Spire ειναι αδυνατο να βαλεις σε 5.1
Υπαρχει ομως η αντιστοιχη εφαρμογη , λεγεται spite (ψαξε στο google installing spire woth 5.1)
To προβλημα ειναι οτι μπλοκαρει την καμερα του τηλεφωνου.
Ειναι beta version και δεν μπορεις να κανεις μετα αφαιρεση αν κατι παει στραβα, πας αναγκαστικα σε restore,
To εκανα σε 3GS 3 φορες. Η εγκατασταση του siri εγινε κανονικα αλλα περαν του οτι μπλοκαρε η καμερα δεν δουλεψε και το siri ποτε. Λεει αυτη τη βλακεια που αναφερουν τα παιδια,
Υπαρχει και ενα αλλος τροπος εγκαταστασης του siri με siriport (κατι αντιστοιχο του spire και το ιδιο μεγαλο και χρονοβορο στην εγκατασταση) αλλα αυτο μπλοκαρε τελειως το τηλεφωνο μετα την επανεκκινηση.
Προσοχη λοιπον αν δεν θελετε να μπειτε σε περιπετειες
Νικος

#185   ilise737

ilise737

    iPH newbie

  • 16 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/03/2012 - 23:20

Αχ αυτη η λεξη ποναει... Αν διαβασες λιγα μηνυματα πισω θα καταλαβαινεις τι λεω.. Δεν εβγαινε με τιποτα απο safe mode αφου ειχα αφαιρεσει οτι ειχα βαλει απο cydia και αρχισε να το κανει. Το παλεψα 3 ωρες γιατι δεν ηθελα να κανω restore και ολα απ ' την αρχη ξανα!


Μισο λεπτο.
Και εγω το ιδιο νομιζα αλλα αφου ειχα κανει προηγουμενως backup εκανα restore kai αποκατασταση μετα καπακι αυτοματα σto teleytaio backup.
Το εκανα μαλιστα 3 δορες σε μια μερα. Καθε φορα ειχα το τηλεφωνο ακριβως οπως το ειχα προν το restore με τις εφαρμογες και τις επαφες και τα παντα.
Νικος

#186   winer

winer

    iPH Addict

  • 660 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 28/03/2012 - 16:30

Μισο λεπτο.
Και εγω το ιδιο νομιζα αλλα αφου ειχα κανει προηγουμενως backup εκανα restore kai αποκατασταση μετα καπακι αυτοματα σto teleytaio backup.
Το εκανα μαλιστα 3 δορες σε μια μερα. Καθε φορα ειχα το τηλεφωνο ακριβως οπως το ειχα προν το restore με τις εφαρμογες και τις επαφες και τα παντα.
Νικος


Τωρα πως εισαι καταφερες να την βαλεις την siri και να δουλευει;

#187   Aga86gr

Aga86gr

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/04/2012 - 20:53

Έβαλα το Spire αλλά δεν μου εμφανίζει το siri στις ρυθμίσεις... ξερει κανεις τι γίνεται?




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες