Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

θα περιμένετε ή όχι στην ουρά για το νέο iPad;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
51 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: θα περιμένετε ή όχι στην ουρά για το νέο iPad;

Θα περιμένετε ή όχι στην ουρά για το νέο iPad;

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε Οι επισκέπτες δεν μπορούν να ψηφίσουν

#16   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 20/03/2012 - 13:11

@iLuxus: Ναι ο Wozniak περίμενε στην ουρά έτσι για λόγους μάρκετινγκ, για να πει ο κόσμος "αχ τί καλός και τί ανθρώπινος".


και όσο για την ουρά, μάλλον μόνο οι άνεργοι ή αυτοί που δουλεύουν απόγευμα θα τρέχανε στις 9 το πρωί (που ανοίγουν τα καταστήματα) ή πιο νωρίς για να περιμένουν, γιατί ανθρωπος που δουλεύει καθημερινή (Παρασκευή) δε νομίζω να τρέξει.
Whatsapp doc?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   GiannisTDM

GiannisTDM

    iPH newbie

  • 50 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/03/2012 - 13:20

αμα βρειτε κανενα διαθεσιμο Παρασκευη πρωι τηλεγραφηστε μου ...... ολα εχουν κατωχηρωθη ειδη εκ των εσω και τους φιλους τους οπως επισης και οι λιστες αναμονης εχουν αλλαξη αναλογος το μεσο.

#18   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 20/03/2012 - 13:35

αμα βρειτε κανενα διαθεσιμο Παρασκευη πρωι τηλεγραφηστε μου ...... ολα εχουν κατωχηρωθη ειδη εκ των εσω και τους φιλους τους οπως επισης και οι λιστες αναμονης εχουν αλλαξη αναλογος το μεσο.


Πάντως το golden-i, istorm και πλαίσιο (το τελευταίο είναι γκάου αλλα το αναφέρω) δεν έχουν λίστες αναμονής ούτε προπαραγγελίες ούτε προκρατήσεις.
Whatsapp doc?

#19   jmakro

jmakro

    iPH Member

  • 218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 20/03/2012 - 13:36

Υπάρχει περίπτωση Παρασκευή πρωι να είναι στα καταστήματα Γερμανός,πλαίσιο,eshop,multirama και αλλα;

#20   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 20/03/2012 - 13:37

Υπάρχει περίπτωση Παρασκευή πρωι να είναι στα καταστήματα Γερμανός,πλαίσιο,eshop,multirama και αλλα;


Ετσι λένε. Για να δούμε.
Whatsapp doc?

#21   sayian

sayian

    iPH Addict

  • 659 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/03/2012 - 13:42

Ε οχι και στην ουρα. Ουτως η αλλως θα περιμενα μερικες μερες να δω τι αλλα προβληματα θα βγαλει αν βγαλει και μετα αγορα.

Θεατρινισμοι τυπου ''Wozniak'' κανουν τον κοσμακη να στηνεται με σκηνες εξω απο τα μαγαζακια :P

#22   jmakro

jmakro

    iPH Member

  • 218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 20/03/2012 - 13:44

Απ ότι άκουσα στο Γερμανό στις 23 θα μάθουν ποτε θα το έχουν στα μαγαζιά τους και τιμη φυσικά.

#23   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5.344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 20/03/2012 - 13:57

@iLuxus: Ναι ο Wozniak περίμενε στην ουρά έτσι για λόγους μάρκετινγκ, για να πει ο κόσμος "αχ τί καλός και τί ανθρώπινος".


και όσο για την ουρά, μάλλον μόνο οι άνεργοι ή αυτοί που δουλεύουν απόγευμα θα τρέχανε στις 9 το πρωί (που ανοίγουν τα καταστήματα) ή πιο νωρίς για να περιμένουν, γιατί ανθρωπος που δουλεύει καθημερινή (Παρασκευή) δε νομίζω να τρέξει.


@Marilina κοιτα το δασος, και όχι το δάκτυλο! ;-)


Για την ιδέα μιλάω, και την χαρα του κάθε fanboy (άνεργου η με δουλειά) που θα θυσιάσει κάποιες ώρες αντί να δει ένα ματς στην τηλεόραση (το βλέπει και σε αναμετάδοση το βράδυ) να περιμένει με κάποιους φίλους που έχουν την ίδια 'λόξα' για να πάρουν πρώτοι (και καλα) το προϊόν που τόσο περίμεναν!

Εννοείται ότι υπάρχουν χίλια δυο αλλα προβλήματα στον κόσμο, κρίση, φτώχεια πείνα, αλλα δεν νομίζω ότι είναι του παρόντος! Η ερώτηση του Poll ήταν απλή και κατανοητή! Και εννοείται αν έχω δουλειά εκείνη την μερα, δεν θα αφήσω την δουλεια για να πάω! (...αν και θα μπορούσα αφού το ξέρω από νωρίς να ζητήσω η να κάνω τράμπα το ρεπό μου με κάποιον άλλον) ;-)


Όσο για τον Vozniak, για όσους γνωρίζουν λίγο τον χαρακτήρα του, πέρα από την διαφήμιση, υπάρχει και και μια δόση ειλικρίνειας στην πράξη του! (... τρελάκιας από τους λίγους)

Τελευταία επεξεργασία από: iLuxus, 20/03/2012 - 13:59

∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


#24   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 20/03/2012 - 13:59

@Marilina κοιτα το δασος, και όχι το δάκτυλο! ;-)


Για την ιδέα μιλάω, και την χαρα του κάθε fanboy (άνεργου η με δουλειά) που θα θυσιάσει κάποιες ώρες αντί να δει ένα ματς στην τηλεόραση (το βλέπει και σε αναμετάδοση το βράδυ) να περιμένει με κάποιους φίλους που έχουν την ίδια 'λόξα' για να πάρουν πρώτοι (και καλα) το προϊόν που τόσο περίμεναν!

Εννοείται ότι υπάρχουν χίλια δυο αλλα προβλήματα στον κόσμο, κρίση, φτώχεια πείνα, αλλα δεν νομίζω ότι είναι του παρόντος! Η ερώτηση του Poll ήταν απλή και κατανοητή! Και εννοείται αν έχω δουλειά εκείνη την μερα, δεν θα αφήσω την δουλεια για να πάω! (...αν και θα μπορούσα αφού το ξέρω από νωρίς να ζητήσω η να κάνω τράμπα το ρεπό μου με κάποιον άλλον) ;-)


Όσο για τον Vozniak, για όσους γνωρίζουν λίγο τον χαρακτήρα του, πέρα από την διαφήμιση, υπάρχει και και μια δόση ειλικρίνειας στην πράξη του! (... τρελάκιας από τους λίγους)



Mάτς τα ξημερώματα? :P
Whatsapp doc?

#25   kefalonitis7

kefalonitis7

    iPH User

  • 144 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/03/2012 - 14:00

η μονη ουρα που περιμενω ειναι της εφοριας δεης τραπεζας κλπ χαζοαμερικανιες θα κανουμε???
:lol:

#26   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5.344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 20/03/2012 - 14:00

Mάτς τα ξημερώματα? :P


Αν κοιτάς το U.S cup όλα γίνονται! ::) ;)

∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


#27   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5.344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 20/03/2012 - 14:02

η μονη ουρα που περιμενω ειναι της εφοριας δεης τραπεζας κλπ χαζοαμερικανιες θα κανουμε???
:lol:



Εμείς την γλιτώνουμε εκεί! Υπάρχει το ίντερνετ! Οπότε λεμε τον χρόνο που κερδίζουμε δεν τον χαραμίζουμε καπου αλλού!! ;-)

∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


#28   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 20/03/2012 - 14:04

Εμείς την γλιτώνουμε εκεί! Υπάρχει το ίντερνετ! Οπότε λεμε τον χρόνο που κερδίζουμε δεν τον χαραμίζουμε καπου αλλού!! ;-)


Καλά συγνώμη και μεις μια χαρά μπορούμε μέσω ίντερνετ να πληρώσουμε. Γι'αυτό δε μπορώ να τις καταλάβω τις ουρές (αν εξαιρέσεις όλους τους γέρους που πάνε και στήνονται)
Whatsapp doc?

#29   TEOKOS

TEOKOS

    iPH Member

  • 204 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/03/2012 - 14:05

Οχι δα.Αν και το έχω προπαραγγείλει σε ενα κατάστημα multirama που ξέρω τα παιδιά,αυτό με τις θερμοκρασίες μου έκοψε τα φτερά.(ειδικοί-προσωπικοί λόγοι).Θα περιμένω,διαβάσω εντυπώσεις πρώτα.

#30   GiannisTDM

GiannisTDM

    iPH newbie

  • 50 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/03/2012 - 14:12

Πάντως το golden-i, istorm και πλαίσιο (το τελευταίο είναι γκάου αλλα το αναφέρω) δεν έχουν λίστες αναμονής ούτε προπαραγγελίες ούτε προκρατήσεις.


ειδικα σε αυτα τα δυο υπαρχουν λιστες και το ξερω απο εργαζομενους στα συγκεκριμενα

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες