Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

H Blizzard δεν εγκαταλείπει τα σχέδια για WoW στο iPhone


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
19 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 20/03/2012 - 23:57

Συγκρίνεις τα expansion με το classic aka vanilla? γιατι θα τρελαθούμε τελείως! Αν έπαιζες απο beta θα ήξερες τι σημαίνει δύσκολο game! Χωρίς thottbot και wowhead ! Μονο εσύ και ένα quest που σου έλεγε περίπου τι να κανείς! Με μηδέν addons! Που για να πας 60 έκανες μήνες και οχι τωρα που απο 80- 85 γινόταν σε δυόμισι μέρες και λιγότερο! Που άξιζε κάθε λεπτό και κάθε level του παιχνιδιού! Και εγω ημουν ένας λάτρης της vanilla.. έπαιξα πολυ σε όλα τα expansion έφαγαν στα μούτρα την γελοιότητα με το Wrath of the lich king που πήγαινε pug στο icc και το έβγαζε με κλειστά ματιά! Και φυσικά η εξιλεωση δεν ήρθε με το cataclysm ... Σε ένα MoP ελπίζουμε εμεις οι καμενοι να αναβιωσουμε τις παλιές καλες εποχές ΑΝ και καθόλου πιθανό!


Ακόμη δεν έχει καταλάβει οτι το παιχνιδι έχει γίνει πλεον μηχανημα με τσιχλοφουσκές και δεν θέλει να το καταλάβει AlexK o φίλος πιο πάνω.
Δεν εχει νιωσει το τρέξιμο που ρίχναμε για 1 αντικειμενό η για να γίνουμε 60.To game εχει γινει απλα τρις άθλιο με τα expansions και ο πιο ασχετος ντυνεται maximum σε 2 εβδομαδες με το guild του.αλλώστε οι περισσοτεροι παιχτες vanilla την εχουν κάνει.εγω κρατάω πλεον το account μου καθαρα για PVP και τίποτα άλλο.Καλό το Dragon Soul το τελειωσαμε και σε heroic αλλα για kung fu panda δεν ειμαι πάντος.
Απο τον καιρό που η Activision αγοράσε την blizzard έχει γίνει εταιρια "χέσε μέσα πολυχρόνη" και το χαντάκωσε το παιχνίδι.Πέρνα και μια απο www.mmo-champion.com ψάξε λίγο το φόρουμ και θα καταλάβεις γιατί πλεόν ντύνονται ευκολα με την μία.

Τελευταία επεξεργασία από: dream21, 20/03/2012 - 23:59


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   Querd

Querd

    iPH User

  • 147 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/03/2012 - 04:30

@dream21 γυρίστε το στο lineage II, είναι free και σπαστικό μέχρι αηδίας στο ντύσιμο :P καλά το offtopic πάει σύννεφο αλλα μου αρέσει αυτή η συζήτηση :D

#18   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 21/03/2012 - 08:31

Είχα δοκιμάσει παλιότερα το lineage και δεν με τράβηξε να σου πω την αλήθεια.παιχνιδια τα οποία είχα κολλήσει άγρια ήταν το ultima on line αργότερα το dark age of Camelot και λίγο το warhammer on line.αλλά το wow είναι best of.
Τώρα περιμένω να δω το guilds war 2 αλλά να σου πω την αλήθεια δεν περιμένω και πολλά αλλα όπως είπα θα το δοκιμάσω 2 μήνες και βλέπουμε.

#19   mikelev

mikelev

    iPH Enthousiast

  • 543 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 24/03/2012 - 04:32

να δίνουν και μια μπαταρια αυτοκινητου δωρο με ανταπτορακι για iphone ή κανα φωτοβολταικο γιατι η μπαταρια θα δεχτει gangbang απο ολες τις φυλες του wow.

#20   techplastic

techplastic

    iPH Member

  • 294 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 25/03/2012 - 11:14

να δίνουν και μια μπαταρια αυτοκινητου δωρο με ανταπτορακι για iphone ή κανα φωτοβολταικο γιατι η μπαταρια θα δεχτει gangbang απο ολες τις φυλες του wow.

:lol: :lol: :lol:




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες