Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Από που θα παραλάβετε αύριο το νέο iPad σας;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
52 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   sakis007

sakis007

    iPH Contributor

  • 1.899 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:sakis007

Δημοσίευση 22/03/2012 - 15:20

Εσύ γιατί να πας να το πάρεις?????

Περίμενε λίγο και μπορεί να βρεις κανένα!!!

Ελπίζω να σηκώνεις πλάκα...



χα χα χα χα σωστα τα λες

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   techplastic

techplastic

    iPH Member

  • 294 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 22/03/2012 - 17:38

ο κόσμος καίγεται και το μ@@νί χτενίζεται...

:lol:

#33   Folemac

Folemac

    iPH Enthousiast

  • 414 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/03/2012 - 17:46

Eγω θα το παραλάβω απο μουλτιράμα Πειραιά, αλλα θα πάω μια βολτα στο Πασαλιμάνι και θα τραβήξω φωτό έξω απο το Public ;)

αχχ θελω και εγω ενααααα ! αλλα που να ερθει εδω κατω .. :( :(

#34   andreas37d

andreas37d

    iPH Enthousiast

  • 484 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 22/03/2012 - 17:46

Θα μου το φερει ο αγιος βασιλης τα χριστουγεννα.


Sent from my iPhone using Tapatalk


ειναι βαρια αρωστος ο αι΄ βασιλης και δεν θα επισκεπτεται την ελλαδα για τα επομενα 20 χρονια. :lol:

#35   techplastic

techplastic

    iPH Member

  • 294 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 22/03/2012 - 20:56

Όσοι το πάρουν δεν σημαίνει ότι είναι λεφτάδες... Οι περισσότεροι είναι καμένοι Gadgetάκηδες που έχουν κάνει οικονομίες και έχουν στερηθεί πολλές κρεπάλες για να το πάρουν...

Κοίτα αυτοί που μπορούν καλά κάνουν,ιδικά αν κάποιος δεν είχε ούτε το 1 ούτε το 2 και έχει τα φράγκα και δεν θα τα λυπηθεί τότε είναι καλή αγορά.Τώρα απο το 2 να πάω στο 3 δεν βρίσκω σοβαρούς λόγους πραγματικά,εγώ έχω το 1 και με καλύπτει απόλυτα(πού νάχα και το 2 δηλαδή! :lol:).
Τώρα να μπώ στην διαδικασία που λές να στερηθώ πράγματα απο την ζωή μου μου ακούγεται λίγο τραγικό,αντιλαμβανόμενος βέβαια και την οικονομική κατάσταση που έχουμε τότε ναι είναι λεφτά για πέταμα για ήδη κατόχους του ipad.Gadgetάκηδες είμαστε όλοι μας λίγο-πολύ αλλά υπάρχουν και τα όρια,σαν αυτούς που την στήνουν απ έξω για 24 ώρες για να το πάρουν ναι είναι και αυτό τραγικό.Σε κάποιους φυσικά τους αρέσει να έχουν το τελευταίο μοντέλο και να το χαίρονται,δε λέω αφου μπορούν καλά κάνουν,εγώ δεν τρελένομαι να το κάνω αυτό,πολλοί τρέξανε να αλλάξουν το 4 για το 4s.....ο λόγος?Εμένα το 4 με υπερκαλύπτει και το 5 να βγεί και το 6 αν δεν βρώ σοβαρό λόγο να το αλλάξω δεν το κάνω,είναι τι ζητάει ο καθένας τελικά.
Εκεί που θέλω να καταλήξω είναι τι προτεραιότητες έχει ο καθένας και μιλάω για βασικές προτεραιότητες αν σήμερα μπορείς και πληρώνεις νοίκι-ΔΕΗ-ΕΥΔΑΠ-τηλέφωνο-ίντερνετ-ψώνια σούπερ μάρκετ-κοινόχρηστα-βενζίνες + άλλα βασικά έξοδα στο τέλος βλέπεις ότι δεν μένουν και πολλά ποιό ipad 3 μου λές μετά!Όλα τα κάνουν τα φράγκα φίλε μου ότι και να λέμε και όπως είπα εγώ δεν έχω για πέταμα. 8)

#36   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 22/03/2012 - 21:05

Ενα κομματι απο document ,1 απο πλαισιο mall και 1 απο golden-i

#37   ReaLity

ReaLity

    iPH Member

  • 284 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/03/2012 - 21:13

εγω λεω να παω να στηθω απο τις 5:00 για να πουλησω το νουμερο 1 απο τα νουμερα που θα βγαλουνε κ μετα να παω να αγορασω το macbook air!!!! εχω το 2 δεν μου χρειαζεται το 3!

#38   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/03/2012 - 21:23

Κοίτα αυτοί που μπορούν καλά κάνουν,ιδικά αν κάποιος δεν είχε ούτε το 1 ούτε το 2 και έχει τα φράγκα και δεν θα τα λυπηθεί τότε είναι καλή αγορά.Τώρα απο το 2 να πάω στο 3 δεν βρίσκω σοβαρούς λόγους πραγματικά,εγώ έχω το 1 και με καλύπτει απόλυτα(πού νάχα και το 2 δηλαδή! :lol:).
Τώρα να μπώ στην διαδικασία που λές να στερηθώ πράγματα απο την ζωή μου μου ακούγεται λίγο τραγικό,αντιλαμβανόμενος βέβαια και την οικονομική κατάσταση που έχουμε τότε ναι είναι λεφτά για πέταμα για ήδη κατόχους του ipad.Gadgetάκηδες είμαστε όλοι μας λίγο-πολύ αλλά υπάρχουν και τα όρια,σαν αυτούς που την στήνουν απ έξω για 24 ώρες για να το πάρουν ναι είναι και αυτό τραγικό.Σε κάποιους φυσικά τους αρέσει να έχουν το τελευταίο μοντέλο και να το χαίρονται,δε λέω αφου μπορούν καλά κάνουν,εγώ δεν τρελένομαι να το κάνω αυτό,πολλοί τρέξανε να αλλάξουν το 4 για το 4s.....ο λόγος?Εμένα το 4 με υπερκαλύπτει και το 5 να βγεί και το 6 αν δεν βρώ σοβαρό λόγο να το αλλάξω δεν το κάνω,είναι τι ζητάει ο καθένας τελικά.
Εκεί που θέλω να καταλήξω είναι τι προτεραιότητες έχει ο καθένας και μιλάω για βασικές προτεραιότητες αν σήμερα μπορείς και πληρώνεις νοίκι-ΔΕΗ-ΕΥΔΑΠ-τηλέφωνο-ίντερνετ-ψώνια σούπερ μάρκετ-κοινόχρηστα-βενζίνες + άλλα βασικά έξοδα στο τέλος βλέπεις ότι δεν μένουν και πολλά ποιό ipad 3 μου λές μετά!Όλα τα κάνουν τα φράγκα φίλε μου ότι και να λέμε και όπως είπα εγώ δεν έχω για πέταμα. 8)


πού να χες και το 3

#39   jig

jig

    iPH Elite Poster

  • 2.009 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/03/2012 - 21:27

Δυο απο Document και ενα απο iStorm

ⓜⓘⓚⓔ   ✈︎  Everything you can imagine is real [P²]


#40   kalotina

kalotina

    iPH Enthousiast

  • 447 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus

Δημοσίευση 22/03/2012 - 21:30

Εγωβαφτισα το ipad 1 σαν the new ipad και ετσι εμαι χαρουμενος <_<

#41   jackc

jackc

    iPH Member

  • 294 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/03/2012 - 21:39

Το έχω παραγγείλει στο Πλαίσιο και θα μου το φέρουν αύριο στο γραφείο.

Ας είναι καλά κάτι εταιρικές επιδοτήσεις Vodafone (συν η πώληση του υπάρχοντος iPad 2...) διότι αλλιώς δεν θα έδινα τόσα λεφτά. Είπαμε, είμαστε τρελοί γκατζετάκηδες, αλλά κάπου πρέπει να θυμόμαστε και σε τι οικονομικές συνθήκες ζούμε αυτήν την εποχή... Πάντως δεν με χαλάει καθόλου που θα το πάρω! ::)

Και αφού με το καλό παραλάβω την ιερή ταμπλέτα, μια εκκρεμότητα θα μου μείνει: Το jailbreak! Ας ελπίσουμε ότι τα τζιμάνια δεν θα αργήσουν να κάνουν το θαύμα τους... B)

#42   rally170hp

rally170hp

    iPH Addict

  • 1.174 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:Rally170hp

Δημοσίευση 22/03/2012 - 21:39

εγω θα ξπνησω αυριο κατα τις 6 το πρωι θα φτιαξω καφε,κανα τοστακι,ενα τσιγαρακι κ κατα τις εφτα θα παω........ ;) για δουλεια να βγαλουμε το μεροκαμα!!!!!

#43   techplastic

techplastic

    iPH Member

  • 294 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 22/03/2012 - 21:46

πού να χες και το 3

Το έχεις εσύ για πές τι χάνω....??

Τελευταία επεξεργασία από: techplastic, 22/03/2012 - 21:47


#44   giorgarasGRE

giorgarasGRE

    iPH Addict

  • 629 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/03/2012 - 21:55

Κοίτα αυτοί που μπορούν καλά κάνουν,ιδικά αν κάποιος δεν είχε ούτε το 1 ούτε το 2 και έχει τα φράγκα και δεν θα τα λυπηθεί τότε είναι καλή αγορά.Τώρα απο το 2 να πάω στο 3 δεν βρίσκω σοβαρούς λόγους πραγματικά,εγώ έχω το 1 και με καλύπτει απόλυτα(πού νάχα και το 2 δηλαδή! :lol:).
Τώρα να μπώ στην διαδικασία που λές να στερηθώ πράγματα απο την ζωή μου μου ακούγεται λίγο τραγικό,αντιλαμβανόμενος βέβαια και την οικονομική κατάσταση που έχουμε τότε ναι είναι λεφτά για πέταμα για ήδη κατόχους του ipad.Gadgetάκηδες είμαστε όλοι μας λίγο-πολύ αλλά υπάρχουν και τα όρια,σαν αυτούς που την στήνουν απ έξω για 24 ώρες για να το πάρουν ναι είναι και αυτό τραγικό.Σε κάποιους φυσικά τους αρέσει να έχουν το τελευταίο μοντέλο και να το χαίρονται,δε λέω αφου μπορούν καλά κάνουν,εγώ δεν τρελένομαι να το κάνω αυτό,πολλοί τρέξανε να αλλάξουν το 4 για το 4s.....ο λόγος?Εμένα το 4 με υπερκαλύπτει και το 5 να βγεί και το 6 αν δεν βρώ σοβαρό λόγο να το αλλάξω δεν το κάνω,είναι τι ζητάει ο καθένας τελικά.
Εκεί που θέλω να καταλήξω είναι τι προτεραιότητες έχει ο καθένας και μιλάω για βασικές προτεραιότητες αν σήμερα μπορείς και πληρώνεις νοίκι-ΔΕΗ-ΕΥΔΑΠ-τηλέφωνο-ίντερνετ-ψώνια σούπερ μάρκετ-κοινόχρηστα-βενζίνες + άλλα βασικά έξοδα στο τέλος βλέπεις ότι δεν μένουν και πολλά ποιό ipad 3 μου λές μετά!Όλα τα κάνουν τα φράγκα φίλε μου ότι και να λέμε και όπως είπα εγώ δεν έχω για πέταμα. 8)

Είναι ακριβώς αυτό!Εγώ προσωπικά στο σημείο που βρισκόμαστε δεν θεωρώ πως υπάρχει λόγος να αναβαθμίσει κανείς σε ipad 3 ή ακόμα και iphone 5(όταν με το καλό βγει).
Εμένα και το 3 με υπερκαλύπτει σαν κινητό όπως και το ipad 1 που είχα δοκιμάσει απο φίλο.Εφόσον κάνει την δουλειά του και σε έναν Α χρόνο που να μην καταντά κουραστικό τότε μου κάνει και δεν έχω λόγω να πάω σε καλύτερο.Ακόμα και αν τα έχω...
Είναι σαν να βάλω κεραμικά φρένα σε polo.
Και τα μαμά κάνουν την δουλειά τους....τόσο σπάταλο μου ακούγετε! :)

Τελευταία επεξεργασία από: giorgarasGRE, 22/03/2012 - 21:56


#45   techplastic

techplastic

    iPH Member

  • 294 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 22/03/2012 - 21:59

Είναι σαν να βάλω κεραμικά φρένα σε polo.
Και τα μαμά κάνουν την δουλειά τους....τόσο σπάταλο μου ακούγετε! :)

Καλά τα λές......

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες