Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Δοκιμάζοντας το νέο iPad (3rd gen)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
70 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 26/03/2012 - 10:36

Μόνο ένα πράγμα. Η οθόνη απλά δεν υπάρχει.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 26/03/2012 - 10:38

Παιδια αν δεν το δεις απο κοντα δεν καταλαβαινεις. Εγω απο χθες που το πηρα, δεν εχω ξεκολλησει τη φατσα μου απο πανω του. Τι παιχνιδια επαιξα, τι ιντερνετ, τι μουσικη, η μπαταρια στο 60% επεσε ολο κι ολο. Ασε που πλεον δεν μπορω να κατσω ουτε 5 λεπτα στο Macbook air Μου, νιωθω οτι με πιανει πονοκεφαλος απο τη διαφορα στην αναλυση.

Νομιζω οτι ηταν η πιο πετυχημενη αγορα μου απο ολα τα apple products που περασαν απ τα χερια μου


Ετσι ακριβώς, και γω μέχρι που άνοιξα το κουτί και έκανα ενεργοποίηση αναρωτιόμουν αν έκανα καλά που έδωσα το 2, και μολις μπήκε στη homescreen έπαθα ένα κάτι χαχα
Whatsapp doc?

#48   engineer

engineer

    iPH newbie

  • 20 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/03/2012 - 18:20

Καλησπέρα σε όλους και από μένα και γω ψήνομαι πολύ να το πάρω το ipad3 . Επίσης δείτε ένα ωραίο συγκριτικό βίντεο με το iOS σε όλες τις συσκευές της Apple.





Τελευταία επεξεργασία από: engineer, 27/03/2012 - 18:26


#49   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 28/03/2012 - 17:55

Δεν μπορώ να το χορτάσω με τιποτα ρε παιδιά. Η είναι τόσο καλο ή είμαι τόσο κολλημένος. Δεν εξηγείται αλλιώς.

Φανταστείτε ότι δεν είναι δικό μου αλλα του κολλητου μου και δεν το έχω αφήσει απο τα χέρια μου.

#50   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 28/03/2012 - 17:59

Δεν μπορώ να το χορτάσω με τιποτα ρε παιδιά. Η είναι τόσο καλο ή είμαι τόσο κολλημένος. Δεν εξηγείται αλλιώς.

Φανταστείτε ότι δεν είναι δικό μου αλλα του κολλητου μου και δεν το έχω αφήσει απο τα χέρια μου.

αστα ειναι η οθονη......χτες μελεταγα πιανο και οι παρτιτουρες στο forscore (που το ειχα και στο 2) ειναι το κατι αλλο
Whatsapp doc?

#51   iFasMan

iFasMan

    iPH Elite Poster

  • 3.477 μηνύματα
  • Twitter:@iFasMan7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:iFasMan7

Δημοσίευση 28/03/2012 - 18:00

Δεν μπορώ να το χορτάσω με τιποτα ρε παιδιά. Η είναι τόσο καλο ή είμαι τόσο κολλημένος. Δεν εξηγείται αλλιώς.

Φανταστείτε ότι δεν είναι δικό μου αλλα του κολλητου μου και δεν το έχω αφήσει απο τα χέρια μου.

Αχ ρε Pari εδω ακομα το περιμενω,!! :( :(

#52   andreas37d

andreas37d

    iPH Enthousiast

  • 484 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 28/03/2012 - 18:11

Καλησπέρα σε όλους και από μένα και γω ψήνομαι πολύ να το πάρω το ipad3 . Επίσης δείτε ένα ωραίο συγκριτικό βίντεο με το iOS σε όλες τις συσκευές της Apple.






και τη ειδες απο το βιντεο? οτι το ipad2 ειναι ποιο γρηγορο και ψηνεσαι?

#53   spyipad

spyipad

    iPH Member

  • 229 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus

Δημοσίευση 28/03/2012 - 18:18

Και εγω έχω κολλήσει αλλα με το 2.ενα χρόνο το έχω ούτε μια μέρα δεν το χω αφήσει μόνο του :blush: .παμε του χρόνου για το 4

#54   andreasemal

andreasemal

    iPH newbie

  • 32 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/03/2012 - 18:45

Όντως είναι απίστευτο μηχανιμα!!!!! Και παρά πολύ καλή μπαταρία !!!!απιστευτη οθόνη !!!!!

#55   Yeorgios

Yeorgios

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/04/2012 - 17:18

Ρε παιδιά, το πρωί το έβγαλα από τη πρίζα και το έκλεισα (HOLD --> Απενεργοποίηση) και όταν το ξανάνοιξα το μεσημέρι η μπαταρία έδειχνε 81% !!!
Έχω την 4G έκδοση και δεν έχω βάλει κάρτα sim μέσα. Τι μπορεί να φταίει; Πραγματικά ανησυχώ γιατί όπως έγραψα και πριν το χα απενεργοποιημένο και όχι σε αναμονή. Αλλά και σε αναμονή να το είχα πως καταναλώθηκε 19% της ενέργειας;

Πως μπορώ να το κάνω reset έτσι ώστε να κλείνουν και όλα τα προγράμματα του παρασκηνίου αυτόματα;
Στο διαφημιστικό της apple θυμάμαι υπήρχε κάποια φωνητική λειτουργία... πχ. μπορούσες να προφέρεις "how is the weather?" και να σου εμφανίσει σχετικές πληροφορίες. Που είναι αυτό, γιατί δεν το βρήκα.

Thanks in advance

#56   gas

gas

    iPH Elite Poster

  • 2.750 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:Gasantony

Δημοσίευση 01/04/2012 - 17:48

Κι εγω το ίδιο έχω , δέν βλέπω καμία τρελή κατανάλωση , και δέν το κλείνω εντελώς ....

#57   Yeorgios

Yeorgios

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/04/2012 - 01:49

Κι εγω το ίδιο έχω , δέν βλέπω καμία τρελή κατανάλωση , και δέν το κλείνω εντελώς ....


Εγώ όμως βλέπω. Από το πρωί με μπαταρία 100% να το χρησιμοποίησα το πολύ 1 ώρα και τώρα που το κοίταξα βρίσκεται στο 20%.

#58   omilitis1987

omilitis1987

    iPH Hero

  • 4.524 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 02/04/2012 - 01:54

Εγώ όμως βλέπω. Από το πρωί με μπαταρία 100% να το χρησιμοποίησα το πολύ 1 ώρα και τώρα που το κοίταξα βρίσκεται στο 20%.

Κανε restore η πηγαινε για εγγυηση, δεν εχεις αλλες επιλογες

#59   spirospros

spirospros

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 10/04/2012 - 13:26

μετα απο την αγορα του ipad new 4g 64gb εχω να πω τα εξεις

η οθονη με απιστευτη ευκρινεια - φωτεινοτητα

αρκετα γρηγορο σε χρηση internet

απιστευτο σε ποιοτητα κατασκευης οπως το iphone

η καμερα αρκετα καλη

σε θεμα gaming απιστευτα παιχνιδια

δεν ξερω απο τα 2 προηγουμενα αλλα το νεο ipad ειναι πολυ καλο

σε θεμα μπαταριας η αληθεια ειναι οτι κραταει αρκετα μεσω ορο 10 ωρες στην πραξη σε βιντεο στο youtube

Τελευταία επεξεργασία από: spirospros, 10/04/2012 - 13:28


#60   psy2k

psy2k

    iPH newbie

  • 90 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 10/04/2012 - 13:49

Ρε παιδιά, το πρωί το έβγαλα από τη πρίζα και το έκλεισα (HOLD --> Απενεργοποίηση) και όταν το ξανάνοιξα το μεσημέρι η μπαταρία έδειχνε 81% !!!
Έχω την 4G έκδοση και δεν έχω βάλει κάρτα sim μέσα. Τι μπορεί να φταίει; Πραγματικά ανησυχώ γιατί όπως έγραψα και πριν το χα απενεργοποιημένο και όχι σε αναμονή. Αλλά και σε αναμονή να το είχα πως καταναλώθηκε 19% της ενέργειας;

Πως μπορώ να το κάνω reset έτσι ώστε να κλείνουν και όλα τα προγράμματα του παρασκηνίου αυτόματα;
Στο διαφημιστικό της apple θυμάμαι υπήρχε κάποια φωνητική λειτουργία... πχ. μπορούσες να προφέρεις "how is the weather?" και να σου εμφανίσει σχετικές πληροφορίες. Που είναι αυτό, γιατί δεν το βρήκα.

Thanks in advance


γιατί αυτό είναι το siri και το είδες σε διαφήμιση iphone 4s και οχι διαφήμιση ipad! στο ipad δεν υπάρχει, υπάρχει μόνο η φωνητική πληκτρολόγηση!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες