Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 7 ψήφοι

Θήκες για το νέο iPad 3ης γενιάς [Προτάσεις]


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
255 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#106   Iakovos80

Iakovos80

    iPH Member

  • 329 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/05/2012 - 09:06

Εγω ψηφίζω της Griffin που ειναι book style η θηκη

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#107   silence0021

silence0021

    iPH Member

  • 317 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:Silence0024

Δημοσίευση 03/05/2012 - 17:57

θα ήθελα να αγοράσω αυτή τη θήκη της melkco για το ipad. Μήπως ξέρει να μου πει κάποιος πόσο μπορεί να είναι το τελωνείο που θα πληρώσω για αυτή την αγορά? http://www.melkco.co...3BKLC-NIPA.html

#108   junk1994

junk1994

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 03/05/2012 - 18:42

Πιστεύετε οτι αυτη εδω: http://www.ebay.co.u...=item19d07bed89
αξιζει;
Γιατι μου φερανε μαζι με το iPad και ενα fake Smart Cover απο Αγγλια και δεν κουμπώνει καν:P

#109   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 06/05/2012 - 23:42

Μία ακόμη πρόταση την οποία δοκιμάσαμε και μας άρεσε: BodyGuardz Universal Tablet Sleeve

Αναρτημένη εικόνα


Behind the Scenes...

#110   Simos

Simos

    iPH newbie

  • 9 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/05/2012 - 10:44

^^^ αφού άρεσε στο iphonehellas, την παρήγγειλα με κλειστά μάτια. άραγε πόσο καιρό θα κάνει να έρθει?

#111   magaiver86

magaiver86

    iPH newbie

  • 47 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 08/05/2012 - 00:57

Ενδιαφερομαι να αγορασω ενα smart cover για το νεο ipad απο το ebay. Μηπως γνωριζει κανεις καποιο πωλητη που να πουλαει γνησια σε καλυτερη τιμη απο τα ελληνικα μαγαζια τουλαχιστον? Ευχαριστω.

#112   JohnHasio

JohnHasio

    iPH Contributor

  • 1.268 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 08/05/2012 - 02:36

^^^ αφού άρεσε στο iphonehellas, την παρήγγειλα με κλειστά μάτια. άραγε πόσο καιρό θα κάνει να έρθει?


Απλά είναι μια θήκη μεταφοράς και όχι κάποια που θα σου προστατεύει συνέχεια το Ipad!
Τα πιο πολλά ατυχήματα/χτυπήματα γίνονται στην καθημερινή χρήση !!
Καλή και όμορφη δεν λέω, αλλά βγάζοντας το iPad από εκεί το έχεις γυμνό προς κάθε γκαντεμιά που παραμονεύει! :P
Θα σου έρθει σε καμιά 10αριά μέρες αν ήταν διαθέσιμο όταν το έκανες παραγγελία!
Άντε, καλοφόρετο ... :-)

Τελευταία επεξεργασία από: JohnHasio, 08/05/2012 - 02:36


#113   xmembs

xmembs

    iPH Enthousiast

  • 438 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 08/05/2012 - 06:47

Παιδια, εγω προχθες πηγα στα Golden-i τα οποια φερνουν, σαν αντιπροσωποι απ οτι καταλαβα, το παρακατω σετ μπρος-πισω μεμβρανων, το οποιο ειναι απλα εκπληκτικο. Τους εδωσα να μου το περασουν αυτοι, διοτι 40ευρω μεμβρανες, δεν ρισκαρα να τις περασω εγω και το αποτελεσμα ειναι οτι ωραιοτερο.

Βεβαια, αμεσως μολις την περασεις, η οθονη γεμιζει τρελες θολουρες, ειναι λεει απο το υγρο που εχει μεσα (και οταν το πρωτοπηρα στα χερια μου φρικαρα λιγο), αλλα μεσα σε 48 ωρες εξαφανιζονται ολα και μενει η διαφανη μεμβρανη, με σχετικα ωραια αισθηση αφης. Το λινκ ειναι παρακατω, αξιζει να το δοκιμασει κανεις που τον ενδιαφερει να καταργησει το Back Cover(εγω γι αυτο το εκανα, γιατι γινονταν πολυ χοντρο το iPad με εκεινο).

http://www.golden-i....(3rd-generation)/1245-bodyguardz-ultratough-clear-full-body-wet-apply-for-ipad.html

Τελευταία επεξεργασία από: pakritidis, 08/05/2012 - 06:50


#114   AlG

AlG

    iPH Contributor

  • 1.292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/05/2012 - 08:06

Παιδια, εγω προχθες πηγα στα Golden-i τα οποια φερνουν, σαν αντιπροσωποι απ οτι καταλαβα, το παρακατω σετ μπρος-πισω μεμβρανων, το οποιο ειναι απλα εκπληκτικο. Τους εδωσα να μου το περασουν αυτοι, διοτι 40ευρω μεμβρανες, δεν ρισκαρα να τις περασω εγω και το αποτελεσμα ειναι οτι ωραιοτερο.

Βεβαια, αμεσως μολις την περασεις, η οθονη γεμιζει τρελες θολουρες, ειναι λεει απο το υγρο που εχει μεσα (και οταν το πρωτοπηρα στα χερια μου φρικαρα λιγο), αλλα μεσα σε 48 ωρες εξαφανιζονται ολα και μενει η διαφανη μεμβρανη, με σχετικα ωραια αισθηση αφης. Το λινκ ειναι παρακατω, αξιζει να το δοκιμασει κανεις που τον ενδιαφερει να καταργησει το Back Cover(εγω γι αυτο το εκανα, γιατι γινονταν πολυ χοντρο το iPad με εκεινο).

http://www.golden-i....(3rd-generation)/1245-bodyguardz-ultratough-clear-full-body-wet-apply-for-ipad.html

Όταν λες σχετικά ωραία αίσθηση τι εννοείς? Φαίνεται πολύ ότι έχεις μεμβράνη? επηρεάζει τη φωτεινότητα της οθόνης?

#115   xmembs

xmembs

    iPH Enthousiast

  • 438 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 08/05/2012 - 11:29

Όταν λες σχετικά ωραία αίσθηση τι εννοείς? Φαίνεται πολύ ότι έχεις μεμβράνη? επηρεάζει τη φωτεινότητα της οθόνης?

Εμφανισιακα δεν μπορεις να δεις οτι υπαρχει μεμβρανη, εκτος κι αν το παρατηρησεις προσεκτικα.
Εχει μια διαφορετικη αισθηση απο τις κλασσικες, η τουλαχιστον αυτες που εχω χρησιμοποιησει σε iPad-iPhoe ως τωρα εγω προσωπικα. Ειναι πολυ πιο ωραια αυτη, σαν λιγο πιο μαλακη την νιωθεις αν πχ την πιεσεις λιγο με το νυχι.
Σχετικα με την φωτεινοτητα της οθονης δεν παρατηρησα καμια διαφορα, ειναι εξισου δυνατη.

#116   JamesHolden

JamesHolden

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 08/05/2012 - 15:59

Παιδιά η πιο χαμηλή τιμή που έχει βρει κάποιος την Canvas της Switcheasy σε ελληνικό κατάστημα; Ευχαριστώ

#117   HocusPocus

HocusPocus

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 10/05/2012 - 13:50

Αυτή εδώ πιστεύω πως είναι η καλύτερη που κυκλοφορεί ... (αν και η μαύρη είναι out of stock)
http://www.youtube.com/watch?v=sMXehOJHb14

Γύρω στα 40 ευρώ (μαζί με έξοδα απ.) θα σου βγει αν την κάνεις παραγγελία από το site!
Εδώ , ΑΝ την βρεις, να υπολογίζεις γύρω στο 50αρικο+!!


Στο site της switcheasy για παραγγελίες από Ευρώπη σου αλλάζει region και η τιμή είναι 49,99 ευρώ + εξοδα αποστολης. http://www.switcheas...NVAS_ThenewiPad
Κάνω λάθος;

Χωρίς να θέλω να κάνω διαφήμιση η ίδια θήκη από Ελλάδα είναι στα 50 ευρώ με τα έξοδα αποστολής.

#118   timos26

timos26

    iPH Enthousiast

  • 462 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/05/2012 - 17:42

Μια παρατήρηση παιδιά για την Switcheasy γιατι την αγορασα.Οταν κλείνεται το κάλυμμα επειδή δεν εφάπτεται πάντα τέλεια δίνει εντολή lock/unlock συνεχόμενα με συνέπεια να εξαντλεί την μπαταρία.Δυο φορες την πατησα έτσι και νόμιζα ότι έχει πρόβλημα το iPad. Γι'αυτο προσοχή προς μελλοντικούς αγοραστές!!

#119   eytyxhs

eytyxhs

    iPH Addict

  • 688 μηνύματα
  • Twitter:@Eytyxhs
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • GameCenter:eytyxhs

Δημοσίευση 10/05/2012 - 18:19

Αυτη φαίνεται καλη και πολυ λεπτη
http://www.ebay.com/...#ht_1832wt_1396

#120   HocusPocus

HocusPocus

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 11/05/2012 - 15:47

Πως σας φαίνεται η Trig της SwitchEasy?

Photos 1 2

Τελευταία επεξεργασία από: HocusPocus, 11/05/2012 - 15:49


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες