Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Προστασία Macbook pro


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
7 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   thachri

thachri

    iPH User

  • 164 μηνύματα
  • Twitter:@ThanosChristou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 27/03/2012 - 22:56

Παιδια καλησπερα, αφου googleαρα νομιζω αρκετα δεν καταφερα να βρω καποιο τροπο για να προστατεψω το κατω μερος του macbook pro 13" που εχω. Δεν θελω να βαλω πλαστικι θηκη μιας και θα μεγαλωσει αρκετα ετσι το μονο που καταφερα να βρω ειναι ενα φιλμ της zagg το οποιο ομως εχει και 54 ευρω (τωρα θα μου πειτε εδωσες τοσα για τον υπολογιστη τα 54 για να τον προστατεψεισ σε πειραξαν? εεε τελος παντων). Αν μπορει καποιος ας βοηθησει..!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   Vgkantis

Vgkantis

    iPH Member

  • 334 μηνύματα
  • Twitter:@Vgkantis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 27/03/2012 - 22:59

Παιδια καλησπερα, αφου googleαρα νομιζω αρκετα δεν καταφερα να βρω καποιο τροπο για να προστατεψω το κατω μερος του macbook pro 13" που εχω. Δεν θελω να βαλω πλαστικι θηκη μιας και θα μεγαλωσει αρκετα ετσι το μονο που καταφερα να βρω ειναι ενα φιλμ της zagg το οποιο ομως εχει και 54 ευρω (τωρα θα μου πειτε εδωσες τοσα για τον υπολογιστη τα 54 για να τον προστατεψεισ σε πειραξαν? εεε τελος παντων). Αν μπορει καποιος ας βοηθησει..!!

Θέλεις να μου πείς τον λόγο που θες να βάλεις τέτοιου είδους προστασία;
Έχω macbook pro και ποτέ δεν του έβαλα προστασία και είναι σαν την πρώτη μέρα. Το μόνο που θέλει είναι μια τσάντα μεταφορά (εκεί πάρε μια καλή) και να προσέχεις που το αφήνεις.
Κατα τα άλλα δεν νομίζω να χρειάζεται να φοβάσαι μιας και δεν είναι κινητό που μπαίνει στην τσέπη..

Φιλικά.

Τελευταία επεξεργασία από: Vgkantis, 27/03/2012 - 23:00


#3   thachri

thachri

    iPH User

  • 164 μηνύματα
  • Twitter:@ThanosChristou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 27/03/2012 - 23:05

κι'ομως εχοντας το μονο μερικεσ μερεσ διαπιστωσα πως στο κατω μερος του ειχα κανει καποια γρατζουνια απο πιθανο συρσιμο που καταλαθος εγινε

#4   Vgkantis

Vgkantis

    iPH Member

  • 334 μηνύματα
  • Twitter:@Vgkantis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 27/03/2012 - 23:10

κι'ομως εχοντας το μονο μερικεσ μερεσ διαπιστωσα πως στο κατω μερος του ειχα κανει καποια γρατζουνια απο πιθανο συρσιμο που καταλαθος εγινε

Κοίτα δεν νομίζω να βρείς κάτι εκτός απο την κλασσική πλαστικούρα που τα κάνει χάλια, αλλα θεωρώ πολλά τα λεφτά για μια ζελατίνα..

#5   h8breed

h8breed

    iPH Addict

  • 660 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 27/03/2012 - 23:16

Μπορεις να βαλεις 4 μαξιλαρακια σιλικονης τα οποια μπαινουν πανω σε αυτα που ηδη εχει απο κατω τα μαυρα και το κανουν να μην ακουμπαει ολη η επιφανεια.

#6   tsak4

tsak4

    iPH Member

  • 332 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:tsak4

Δημοσίευση 27/03/2012 - 23:34

Κοίταξε κανένα από αυτά
ή αυτά

#7   larryf13

larryf13

    iPH Member

  • 250 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:larryf13

Δημοσίευση 27/03/2012 - 23:39

Εγώ λέω να το αφήσεις έτσι. Εκτός και αν το σέρνεις? κακομεταχειρίζεσαι πολύ. Στο Air μου δεν έχω κάτι και μετά από ένα χρόνο δεν έχει καμια γρατοτσουνια (ή έστω κάποια τόσο τρανταχτη που να τη βλέπω εύκολα).

Η υφή του σασί βοηθά στο να μη φαίνεται παλιό το μηχανάκι μετά από καιρό. Π.χ. στα παλια άσπρα πλαστικά οι γρατσουνιές ήταν παντού.

#8   Nikos123

Nikos123

    iPH Addict

  • 691 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 27/03/2012 - 23:39

Έγω έχω αυτήν : http://www.golden-i....ok-pro-15q.html
Γενικότερα αυτης της εταιρίας να επιλέξεις για το 13αρι σου.
Είναι μαλακό πλαστικό και αξίζει κατ'εμέ. :)

Τελευταία επεξεργασία από: Nikos123, 27/03/2012 - 23:39





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες