Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Ndrive για iphone


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
60 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   hector

hector

    iPH Contributor

  • 936 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/10/2009 - 23:41

χαχ οκ καλος :D

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   Bonewarrior

Bonewarrior

    iPH Member

  • 209 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/10/2009 - 01:27

ευχαριστουμε παιδες δουλευει αψογα
:D

#33   djmike

djmike

    iPH newbie

  • 74 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 27/10/2009 - 02:11

λίγο που το δοκιμασα σε 3g μια χαρα φαινεται σε σχεση με το navigon που αργει να με βρει σε ανοιχτο περιβαλλον αυτο με βρισκει και σπιτι μου... πολυ καλυτερο gps

#34   mkokkinas

mkokkinas

    iPH Member

  • 305 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/10/2009 - 15:11

Το κατεβάζεις στο PC, όχι στο κινητό.
Ανοίγεις το .rar , περνάς το .ipa στο κινητό μέσω iTunes και διαβάζεις τις οδηγίες για τα υπόλοιπα.


Καλησπέρα ,

επειδη ειμαι νεος στο χωρο πως κανεις το "περνάς το .ipa στο κινητό μέσω iTunes "
ευχαριστω εκ των προτερων για την βοηθεια σου !!!!!!!!

#35   MAN0

MAN0

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 27/10/2009 - 16:34

Καλησπέρα ,

επειδη ειμαι νεος στο χωρο πως κανεις το "περνάς το .ipa στο κινητό μέσω iTunes "
ευχαριστω εκ των προτερων για την βοηθεια σου !!!!!!!!


Συνδέεις το iphone με το pc, ανοίγεις το itunes, σέρνεις το αρχείο .ipa στα application, ανοίγεις πιο κάτω την καρτέλα του iphone σου και πατάς sync.

#36   mikrovioslive

mikrovioslive

    iPH Addict

  • 739 μηνύματα
  • Twitter:@mikrovioslive
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:mikrovioslive

Δημοσίευση 27/10/2009 - 16:59

λίγο που το δοκιμασα σε 3g μια χαρα φαινεται σε σχεση με το navigon που αργει να με βρει σε ανοιχτο περιβαλλον αυτο με βρισκει και σπιτι μου... πολυ καλυτερο gps

το navigon? εισαι τρελος? ειναι το απολυτο gps τι μας λες τωρα? για κανε μια συγρηση κ θα καταλαβεις.. εδω εχω φαει 2 μερες δοκιμαζω Ndrive ηρακλειο κρητης κ δεν 3ερει τη του γινεται, να φανταστης νο navigon βλεπει ακομα κ τη κυκληκη πορεια σου λεει σε πια ε3οδο να βγεις σε καθοδηγει συνεχεια... στο Ndrive δεν εχω βρει κατι καλο.. τα χρωματα ειδικα το βραδυ δεν σε βοηθανε καθολου.. συν το οτι χθες μου λεει οτι φτασατε στο προωρισμο σας εννω ηθελα ακομα 200m για να φτασω.. δεν 3ερω τι καλο κ 3εχωριστο του βρισκετε... να μου τα πειτε κ εμενα.... :blink:

#37   mikrovioslive

mikrovioslive

    iPH Addict

  • 739 μηνύματα
  • Twitter:@mikrovioslive
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:mikrovioslive

Δημοσίευση 27/10/2009 - 17:02

φαντασου τωρα το navogon εχει ακομα κ το μαγαζι που δουλευω.. κανω search κ με παει κετευθειαν... κ το πιο τρελο στο navigon αν το εχετε προσε3ει.. ακομα κ κατι δεντρακια χαμενα σε μια μικρη γειτονια τα εχει...

#38   gnoul

gnoul

    iPH newbie

  • 19 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/10/2009 - 22:11

Το προγραμματάκι (NDrive) όταν το χρησιμποιείς στον δρόμο είναι για κλάματα!
Σε βγάζει πολλά μέτρα λάθος (ακόμη και σε λάθος δρόμο) και κάνει συνεχώς επαναυπολογισμούς!
Αν φύγεις από την πορεία σου έχασες!
Ο χάρτης χάλια!
Μη δημιουργούμε λάθος εντυπώσεις και κάποιοι φουκαράδες το αγοράσουν!
Ίσως στο 3G τρέχει πιό εύκολα από άλλα και σου δίνει την εντύπωση ότι έχεις GPS αλλά δεν έχεις τελικά!

#39   iBrick

iBrick

    iPH newbie

  • 74 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/10/2009 - 23:29

Το προγραμματάκι (NDrive) όταν το χρησιμποιείς στον δρόμο είναι για κλάματα!
Σε βγάζει πολλά μέτρα λάθος (ακόμη και σε λάθος δρόμο) και κάνει συνεχώς επαναυπολογισμούς!
Αν φύγεις από την πορεία σου έχασες!
Ο χάρτης χάλια!
Μη δημιουργούμε λάθος εντυπώσεις και κάποιοι φουκαράδες το αγοράσουν!
Ίσως στο 3G τρέχει πιό εύκολα από άλλα και σου δίνει την εντύπωση ότι έχεις GPS αλλά δεν έχεις τελικά!

Και εγώ που το δοκίμασα σήμερα δεν μπορώ να πω ότι είναι καλό! (πχ στα φανάρια ενώ ήμουν στάσιμος έκανε συνέχεια επαναδρομολογηση :mellow: .... ότι να ναι δηλαδή)(3GS)

#40   Jimaaras

Jimaaras

    iPH Addict

  • 731 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/10/2009 - 00:30

όταν το χρησιμοποιείς χρειάζεται internet?

#41   iBrick

iBrick

    iPH newbie

  • 74 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/10/2009 - 00:51

όταν το χρησιμοποιείς χρειάζεται internet?

Οχί

#42   artsim0s

artsim0s

    iPH newbie

  • 38 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/10/2009 - 01:22

όταν το χρησιμοποιείς χρειάζεται internet?

κανενα gps οταν τα χρισιμοποιεις δεν χριαζοντε ιντερνετ για τιν λειτουργια τους.. μεσο δορυφορον πανε.. ;)

#43   silversaxo

silversaxo

    iPH newbie

  • 89 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 28/10/2009 - 02:02

το navigon? εισαι τρελος? ειναι το απολυτο gps τι μας λες τωρα? για κανε μια συγρηση κ θα καταλαβεις.. εδω εχω φαει 2 μερες δοκιμαζω Ndrive ηρακλειο κρητης κ δεν 3ερει τη του γινεται, να φανταστης νο navigon βλεπει ακομα κ τη κυκληκη πορεια σου λεει σε πια ε3οδο να βγεις σε καθοδηγει συνεχεια... στο Ndrive δεν εχω βρει κατι καλο.. τα χρωματα ειδικα το βραδυ δεν σε βοηθανε καθολου.. συν το οτι χθες μου λεει οτι φτασατε στο προωρισμο σας εννω ηθελα ακομα 200m για να φτασω.. δεν 3ερω τι καλο κ 3εχωριστο του βρισκετε... να μου τα πειτε κ εμενα.... :blink:


φιλε μου και εγω απο ηρακλειο ειμαι αλλα οσες φορες εχω βαλει το navigon παει συνεχεια να με βαλει σε μονοδρομους αναποδα οι οποιοι εχουν αλλαξει πολλα χρονια τωρα και ειναι και σχετικα κεντρικοι.τι να πω παντως οσο αφορα τους δορυφορους δεν εχω παραπανω σε σχεση με το ndrive το οποιο με χανει αρκετα συχνα ή με δειχνει πιο πισω απο οτι ειμαι.

#44   Jimaaras

Jimaaras

    iPH Addict

  • 731 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/10/2009 - 08:19

ευχαριστώ απλά κάποιοι μου είπαν ότι χρειάζεται αλλά λέω στο δρόμο wifi θα πιάνεις δεν γίνεται
Μήπως γίνεται να βάλω να δείχνει φανάρια ή ακόμα και κτίρια γιατί υπάρχει επιλογή 3D κτίρια

#45   morpheusgr

morpheusgr

    iPH Honoured Member

  • 1.427 μηνύματα
  • Twitter:@morpheusgr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 28/10/2009 - 12:11

Wifi δεν πιανεις αλλα αν εχεις data plan τοτε μπορει μεσω 3g να συνδεθει και να σε ενημερωσει για την κινηση στο δρομο.
Τα 3D κτηρια για ελλαδα που εχει ειναι ελαχιστα και δεν περιλαμβανουν φαναρια

Just like underwear, passwords should be changed often...


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες