Μετάβαση στο περιεχόμενο


Διαγωνισμός SmartApps - "Ωροσκόπιο" vs "iRadio GR"


  • Please log in to reply
50 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   Derizio

Derizio

    iPH Member

  • 240 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 03/06/2012 - 22:33

Θα ηθελα να ρωτησω ποτε σκοπευεται να αναβαθμισετε-ενημερωσετε την εφαρμογη του ραδιοφωνου και επισης γιατι πολυ σταθμοι δεν δουλευουν. Αν θελετε μπορω να σας αναφερω και συγκεκριμενους σταθμους.
Ευχαριστω!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47 Guest_bluradio_*

Guest_bluradio_*

Δημοσίευση 04/06/2012 - 00:14

Πριν λίγες ημέρες ανανεώθηκε η λίστα με τους Ελληνικούς σταθμούς στην εφαρμογή iRadio GR και συγχρόνως και στην εφαρμογή Ραδιόφωνο.
Διορθώθηκαν αρκετά links που δεν "έπαιζαν", διαγράφηκαν κάποια ραδιόφωνα που δεν υπάρχουν πια και προστέθηκαν περίπου 130 νέοι σταθμοί απο όλη την Ελλάδα.
Το μόνο που έχετε να κάνετε είναι να πατήσετε "Ανανέωση Βάσης¨ στην πρώτη σελίδα της εφαρμογής ή στη σελίδα ¨Ρυθμίσεις¨!
Θα σας παρακαλούσαμε αν βρείτε κάποιο link που δεν δουλεύει, θα ήταν μεγάλη μας χαρά, να το αναφέρετε για την άμεση επίλυσή του. Επίσης αν δεν υπάρχει κάποιο ραδιόφωνο που ακούτε, μπορείτε να το προτείνετε και θα προσπαθήσουμε να το προσθέσουμε.

Στο email info@iphoneradio.eu απαντάμε σε όλους.

Επίσης ένα πρόβλημα που υπάρχει σε κάποιους χρήστες με τη σελίδα "Αγαπημένα" και την πρόσθεση των αγαπημένων σταθμών, συμβαίνει γιατι η συσκευή έχει κρατήσει cache απο προηγούμενες εκδόσεις και λύνεται πάρα πολύ εύκολα διαγράφοντας κι εγκαθιστώντας ξανά την εφαρμογή (είναι δωρεάν).

Επίσης έχουμε να προσθέσουμε πως δεν εγκαταλείψαμε ποτέ τις εφαρμογές μας. Εργαζόμαστε καθημερινά και είμαστε κοντά σε μια αρκετά σημαντική αναβάθμιση και των δύο εφαρμογών για ραδιόφωνα αλλά και αυτής του Ωροσκοπίου.
Σας ευχαριστούμε για την υπομονή, την κατανόηση και την προτίμηση στις εφαρμογές μας (το iRadio GR έιναι πολύ συχνά στο no1 στην κατηγορία του και σχεδόν μόνιμα στο Top 25 του Ελληνικού App Store).

Στη συνέχεια χαρίζουμε σε 5 χρήστες του iPhoneHellas απο ένα promo code της εφαρμογής iRadio GR.

Σας ευχαριστούμε


Promo Codes:

A7NHNEPJ3RT3
PAF4EK3YP4MW
E33ANMRJTY36
AKH4RWHKMA33
NWP4ETXNXXMN

#48   Apollon89

Apollon89

    iPH Member

  • 312 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:Apollon89

Δημοσίευση 04/06/2012 - 00:44

Τσίμπησα τον E33ANMRJTY36!Ευχαριστώ !!! :)

#49   sasoulini007

sasoulini007

    iPH Contributor

  • 1,127 μηνύματα
  • Twitter:@sasoulini007
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 6
  • GameCenter:sasoulini007

Δημοσίευση 04/06/2012 - 00:45

A7NHNEPJ3RT3 ευχαριστω! κανενα προβλημα ως τωρα δουλευει μια χαρα ! μπραβο παιδια!

#50   djmanosv

djmanosv

    iPH Addict

  • 615 μηνύματα
  • Twitter:@m_vogiatzis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G
  • GameCenter:djmanosv

Δημοσίευση 04/06/2012 - 00:50

πρόλαβα το AKH4RWHKMA33... θα μου χρειαστει εδώ στα ξένα... Ευχαριστώ !

#51   Derizio

Derizio

    iPH Member

  • 240 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 04/06/2012 - 09:48

Έχω στείλει μυνημα στο info για τα προβλήματα που αντιμετωπιζω αλλα θα τα γράψω και εδω.
Να πω ότι έσβησα και ξανάπέρασα την εφαρμογη και πλέον όταν δεν παίζει ο σταθμος που έχω στα αγαπημένα και πάω να επιλέξω άλλο, κρασαρει και με πετάει έξω. Έχω επιλέξει να ακούσω freedom 88,9 που παίζει κανονικα, αλλα red 96,3 - rock 96,9 & pepper 96,6 ,που μέσα αναφέρεται σαν διφωνο, δεν παίζουν. Μπορει να δοκιμάσει και κάποιος άλλος να μου πει αν συμβαίνει το ίδιο και σε αυτόν;
Ευχαριστω!

Τελευταία επεξεργασία από: Derizio, 04/06/2012 - 09:52.





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες