Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

itunes


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
4 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   fortuloco

fortuloco

    iPH User

  • 105 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/10/2009 - 17:10

Λοιπον..Όλα καλα και οραια πηγαιναν με το iphone μ μεχρι που εκανα format στο pc μ κ ξαναεγκατεστησα το itunes
Έπειτα απο την εγκατασταση μολις το συνδεω με το pc κ κανω sync τιποτα δεν μεταφερεται απο το iphone στο pc ουτε το αναποδο..Διχνει για περιπου 2 δευτερολεπτα οτι γινεται sync κ μετα τελειωνει κ τπτ δν μεταφερεται...Τι θα κανω?? help me!!Δοκιμασα πολλες φορες reinstall αλλα τπτ !!! help pls...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   morpheusgr

morpheusgr

    iPH Honoured Member

  • 1.427 μηνύματα
  • Twitter:@morpheusgr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 22/10/2009 - 20:54

Πρεπει να κανεις authorize το νεο itunes και να μεταφερεις την library απο το παλιο itunes στο νεο

Just like underwear, passwords should be changed often...


#3   nickliki1

nickliki1

    iPH Enthousiast

  • 515 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:nickliki

Δημοσίευση 23/10/2009 - 21:50

Λοιπον..Όλα καλα και οραια πηγαιναν με το iphone μ μεχρι που εκανα format στο pc μ κ ξαναεγκατεστησα το itunes
Έπειτα απο την εγκατασταση μολις το συνδεω με το pc κ κανω sync τιποτα δεν μεταφερεται απο το iphone στο pc ουτε το αναποδο..Διχνει για περιπου 2 δευτερολεπτα οτι γινεται sync κ μετα τελειωνει κ τπτ δν μεταφερεται...Τι θα κανω?? help me!!Δοκιμασα πολλες φορες reinstall αλλα τπτ !!! help pls...



Παιδια ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ βοηθηστε με και εμενα γιατι εχω ακριβως το ιδιο προβλημα.Εκανα format στο pc εβαλα τα win 7 και τωρα που το συνδεω κανω και authorize pc αλλα τζιφος.Τι κανω παιδια πειτε μου γιατι εχω δωσει σχεδον 150 ευρω(μονο το igo κανει 90)στις εφαρμογες.Α οταν το εκανα authorize μου εγραψε οτι εχω αλλα 3 φορες να κανω authorize.δηλαδη με βλεπει σαν καινουριο χρηστη.
Παρακαλω πολυ βοηθηστε

#4   leymar

leymar

    iPH newbie

  • 99 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/10/2009 - 22:07

μακαρι να μπορουσα να βοηθησω αλλα εχω mac.
γι'αυτο δε γουσταρω τα windows με τα format. απο leopard σε snow leopard με ενα κλικ και τιποτα δε χανεται.

#5   nickliki1

nickliki1

    iPH Enthousiast

  • 515 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:nickliki

Δημοσίευση 24/10/2009 - 20:06

μακαρι να μπορουσα να βοηθησω αλλα εχω mac.
γι'αυτο δε γουσταρω τα windows με τα format. απο leopard σε snow leopard με ενα κλικ και τιποτα δε χανεται.

Παιδιά σας παρακαλώ ξανά κάποιος άλλος να μας δώσει κάποια βοήθεια;;;;;;;;




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες