Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

γιατι εχετε/θελετε mac ?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1 μήνυμα σε αυτό το θέμα

#1   vidalis

vidalis

    iPH Member

  • 314 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:vidalis

Δημοσίευση 22/04/2012 - 14:19

καλησπερα η καλημερα (δεν ειμαι σιγουρος)

εχω καιρο να ποσταρω και ειμαι χαρουμενος που το κανω μετα απο τοσο καιρο ! στο ψητο τωρα !
ποιος ειναι ο λογος που θελετε να παρετε η εχετε mac ? για φιγουρα ? για μουσικη ? για φωτογραφιες και βιντεο ? για παραγωγη εφαρμογων ? θα ηθελα να δω ποιος ειναι ο λογος που προτιθεστε η ηδη εχετε επενδυσει σε mac !


κανω την αρχη λεγοντας οτι τον imac που εχω τον πηρα για επεξεργασια βιντεο και φωτογραφιας καθως με σχετικα λιγα λεφτα θα επαιρνα προγραμματα τα οποια θα με βοηθουσαν σε αυτο που κανω ! επισης το εκανα για την σταθεροτητα (ομολογω οτι βρεθηκα ξεκρεμαστος αρκετες φορες) και γιατι επρεπε να παρω εναν υπολογιστη που θα μπορουσε να δουλεψει ευκολα fHD . αλλωστε επαιξαν ρολο και οι συγκυριες ;) τωρα τον εχω με 16gb ραμ και ειναι ο 21.5 το βασικα μοντελο στα 2.5 με 6750μ ! αυτα !

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   NiKlaus

NiKlaus

    iPH Contributor

  • 1.406 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 22/04/2012 - 14:38

χμμμ....
θα ηθελα να παρω τον νεο imac που θα ανακοινωθει σε λιγο καιρο..
ο λογος:
πηρα ενα iphone και εχω μεινει πολυ ικανοποιημενος, και γενικα πιστευω οτι ειναι μια αξιοπιστη εταιρεια η apple που προσεχει τα αντικειμενα της.
ετσι επειδη πρεπει να κανω φετος αγορα σταθερου, σκεφτομαι για imac με την προυποθεση οτι θα ειναι ενα ''γερο μοντελο'' όπως και τα προηγουμενα εξάλλου που ειναι, και δινοντας ενα ποσο 1800 ευρω, να το εχω 4-5 χρονακια!




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες