Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

ΠάμεCinema app για iPhone/iPod Touch


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
64 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 17/03/2012 - 00:05

Δεν παμε καλα... Για μενα το πολυ 1,59 θα πρεπε να χει.. Ποσο μαλλον η κανονικη τιμη 5 ευρω

(το ξερω οτι ο καθε developer κοστολογει οπως θελει τη συσκευη του , απλα με την εμπειρια μου ως πελατης του app store αυτο πιστευω)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   appnoesis

appnoesis

    iPH newbie

  • 33 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 18/03/2012 - 14:25

Την έχω κανά-δυο χρόνια -από τότε που κυκλοφόρησε, δεν θυμάμαι πότε ακριβώς κ νομίζω ότι την είχα αγοράσει την πουλάγανε??? δεν θυμάμαι- κ πραγματικά αξίζει. Με χαλάει λίγο η μπάρα με τις διαφημίσεις αλλά είναι οκ εφόσον έτσι διατίθεται δωρεάν. Στα χνάρια του flixster κ πραγματικά μπράβο στους δημιουργούς.


Ευχαριστούμε για τα καλά λόγια! Ειλικρινά!

Αναγνωρίζω την ανάγκη ύπαρξης των διαφημίσεων, αλλά όπως έγραψα και στο review της τελευταίας έκδοσης, θα προτιμούσα να υπήρχε μια αναφορά σε αυτές στο νέο update.
Επίσης πιάνουν σημαντικό μέρος της οθόνης.
Κατά τ' άλλα, η εφαρμογή είναι μια χαρά.


Δε θεωρήσαμε ότι υπήρχε λόγος να αναφέρουμε για τις διαφημίσεις μια και διαφημίσεις υπήρχαν και στην προηγούμενη έκδοση, μάλιστα έπιαναν ~ 30% περισσότερο χώρο.. Απλά άλλαξε το είδος τους!

Δεν παμε καλα... Για μενα το πολυ 1,59 θα πρεπε να χει.. Ποσο μαλλον η κανονικη τιμη 5 ευρω

(το ξερω οτι ο καθε developer κοστολογει οπως θελει τη συσκευη του , απλα με την εμπειρια μου ως πελατης του app store αυτο πιστευω)


Μα η εφαρμογή είναι δωρεάν εδώ και αρκετούς μήνες! :rolleyes:

#63   kostas13patra

kostas13patra

    iPH Member

  • 204 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/03/2012 - 16:04

Πολυ καλη εφαρμογη παιδια μπραβο.
Εξαιρετικη δουλεια.
Ισως στο επομενο update μπορεσει να προστεθει και εβδομαδιαιο προγραμμα για τους κινηματογραφους,εαν ειναι εφικτο.
Οπως και να εχει μπραβο!


Sent from my iPhone using Tapatalk

#64   appnoesis

appnoesis

    iPH newbie

  • 33 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 19/03/2012 - 15:53

Πολυ καλη εφαρμογη παιδια μπραβο.
Εξαιρετικη δουλεια.
Ισως στο επομενο update μπορεσει να προστεθει και εβδομαδιαιο προγραμμα για τους κινηματογραφους,εαν ειναι εφικτο.
Οπως και να εχει μπραβο!


Sent from my iPhone using Tapatalk


Ήδη ανανεώνουμε το back-end της εφαρμογής ώστε να είναι εφικτή και η υποστήριξη περισσότερων ημερών! Οπότε εκτός απροόπτου, η επόμενη έκδοση θα προσφέρει το πρόγραμμα όλης της κινηματογραφικής εβδομάδας! B)

#65   kostas13patra

kostas13patra

    iPH Member

  • 204 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/03/2012 - 19:06

^^Nice!!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες