Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

pc express!gia to iphone!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
21 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   nomik11

nomik11

    iPH newbie

  • 84 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 06/05/2012 - 12:58

ω..και θα δουμε!!τωρα εχουμε μεινει στο οτι το εχει στειλει αθηνα για να δουν οι ειδικοι τι εχει!τα ανταλλακτικα που του εδωσα να τα βαλει επανω δεν εχω αποδειξη οτι το εκανα..(γεγονος οτι ειναι γνωστος)!!τωρα θέλω να παω αυριο κ να του πω φερτο πισω(το εχει στειλει αθηνα) αλλα σιγουρα θα ζητησει λεφτα!κ τι λεφτα για κινητο που δεν εφιαξε;σιγουρα λοιπον θα γινει φασαρια απλα δεν ξερω κατα ποσο μπορω να διεκδικισω κ τι..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   GeorgeSohos

GeorgeSohos

    iPH Enthousiast

  • 497 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:lifeowner771

Δημοσίευση 06/05/2012 - 13:11

Εγω θα τους παρω αυριο το πρωι τηλεφωνο και θα τους πω οτι θα ερθω να το παρω το απογευμα...το καλο που τουσθελω να μην ζητισουν λεφτα οι απατεωνες

Τελευταία επεξεργασία από: GeorgeSohos, 06/05/2012 - 13:11


#18   tpal12

tpal12

    iPH Contributor

  • 1.289 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • GameCenter:tpal12

Δημοσίευση 06/05/2012 - 16:08

Τα ίδια λένε σε όλους τελικα. Έτσι και με τον συγγενή τον δικο μου. Δεν λειτουργούσε και του λέει "πω πω... Το ξαναστελνω"

#19   GeorgeSohos

GeorgeSohos

    iPH Enthousiast

  • 497 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:lifeowner771

Δημοσίευση 06/05/2012 - 16:53

μου φαινεται πρεπει να μαζευτουν 4-5 ατομα μαζι οταν θα εχει και κοσμο το μαγαζι να αρχισουν να κανουν παραπονα να το ακουσουν οι αλλοι πελατες να μην ξαναπατησουν σε αυτους τους απατεωνες

#20   silvestro

silvestro

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 08/10/2012 - 12:50

Καλημερα παιδια..οπως και το δικο μου iphone 4 επαθε μια ζημια και αποφασισα να το στειλω σε αυτο το δηθεν μαγαζι..(απατεωνες) το κινητο εκανε συνεχεια επανεκκινησεις και η διαγνωση που εκαναν ηταν οτι εχει καψει μητρικη..το ολο κουστουμι ηταν 160 Ευρω..Με πηραν τηλεφωνο οτι φτιαχτηκε πηγα εδωσα 160 Ευρω και μολις εφτασα σπιτι το κινητο ειχε ακριβως τα ιδια συμπτωματα.. Εχει περασει 1 μηνας και ακομα να το παρω στα χερια μου..εδωσα τα χρηματα και το κινητο ακομα να φτιαχτει..ολο λενε θα σας παρουμε τηλεφωνο και ποτε δεν παιρνουν..ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΤΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΑΣ ΕΚΕΙ....ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ ΚΑΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΕ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΑΚΙ...

#21   tpal12

tpal12

    iPH Contributor

  • 1.289 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • GameCenter:tpal12

Δημοσίευση 08/10/2012 - 13:23

Καλημερα παιδια..οπως και το δικο μου iphone 4 επαθε μια ζημια και αποφασισα να το στειλω σε αυτο το δηθεν μαγαζι..(απατεωνες) το κινητο εκανε συνεχεια επανεκκινησεις και η διαγνωση που εκαναν ηταν οτι εχει καψει μητρικη..το ολο κουστουμι ηταν 160 Ευρω..Με πηραν τηλεφωνο οτι φτιαχτηκε πηγα εδωσα 160 Ευρω και μολις εφτασα σπιτι το κινητο ειχε ακριβως τα ιδια συμπτωματα.. Εχει περασει 1 μηνας και ακομα να το παρω στα χερια μου..εδωσα τα χρηματα και το κινητο ακομα να φτιαχτει..ολο λενε θα σας παρουμε τηλεφωνο και ποτε δεν παιρνουν..ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΤΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΑΣ ΕΚΕΙ....ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ ΚΑΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΕ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΑΚΙ...

Πω ρε φίλε. Δεν είδες τι λένε εδω; Γιατι το έστειλες; Κοίτα μην σου πουν να αλλάξουν οθόνη και καπακια. Έχει γίνει και αυτο.
Νομίζουν ότι είναι οι μοναδικοί και λένε μόνο για μητρική αλλα μετα στα αλλάζουν όλα και κρατάνε τα original.

#22   IliasMimmis

IliasMimmis

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/10/2013 - 16:27

Καλησπέρα και απο εμένα.
Πριν μια εβδομάδα αντιμετώπισα και εγώ πρόβλημα με το
κουμπί on/of στο iPhone 4 που έχω. Απεγνωσμένα λοιπών ψάχνωντας
σε διάφορα μαγαζιά και side έψαχνα την λύση.
Σήμερα λοιπών πήγα στο Πλαίσιο Πάτρας να αγοράσω το iPhone 5 και τους
ρώτησα για το πρόβλημα μου. Αφού δεν ικανοποιήθηκα πήγα και στα Public.
Μίλησα με τον τεχνικό του καταστήματος ο οποίος με προέτρεψε να απευθυνθώ
σε γειτονικό τους κατάστημα ( iRepair Πάτρας ).
Του εξήγησα για τους ενδιασμούς μου και για όλα όσα έχω διαβάσει για το συγκεκριμένο
κατάστημα , του εξήγησα ακόμη ότι λόγο δουλειάς μπορώ να απευθυνθώ σε apple store στο Bari
(κάθε δεύτερη μέρα είμαι στην Ιταλία) , αφού μιλήσαμε για λίγο και πίστηκα , πέρασα τον δρόμο
και επισκεύτικα το εν λόγω μαγαζί.
Εξήγησα στον υπάλληλο του καταστήματος το πρόβλημά μου (που ήταν ο ιδιοκτήτης) και εξυπηρετήθηκα με κόστος 40€
Ειλικρινά έμεινα πολύ ευχαριστημένος. Πήρα το κινητο μου μέσα σε 20min. Η επισκευή έγινε μπροστά μου. Μου εξήγησε
το πρόβλημα διχνοντάς μου το νέο και παλαιό ανταλλακτικό. Ήταν πολύ ευγενικός και ευχάριστος τύπος.
Εύχομαι να μην χρειαστεί να ξαναπάω λόγο βλάβης.
Τελικά αγόρασα και το 5 !!!




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες