Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 2 ψήφοι

[ΟΔΗΓΟΣ] Πως να μάθεις εάν το κινητό σου είναι κλειδωμένο και σε πιο δίκτυο.


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
124 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#121   alxioaa

alxioaa

    iPH Enthousiast

  • 370 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ.!

Δημοσίευση 12/08/2012 - 10:29

καμια αλλη σελιδα για ιμει που να δουλευει σωστα..??

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#122   dr.j

dr.j

    iPH newbie

  • 4 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 19/08/2012 - 17:20

φίλε μου καλέ για μένα μόνο αυτή είναι νορμάλ σελίδα και έχω κάνει 4 δικά μου Iphone που ήταν κλειδωμένα από διαφορετικούς φορείς και τώρα δουλεύουν άψογα μπες εδώ και δεν θα χάσεις http://www.gsmunlocking.eu/

#123   cookmen

cookmen

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Twitter:@....
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 29/08/2012 - 06:01

καλημερα φιλε 'slay3rg1'. φιλε ακολουθησα την διαδρομη του link που ανεβασες και κολλησα στο 4 σταδιο
αμεσως μετα τα χαρακτηριστηκα του iphone μολις πατησα στο 'Check warranty & simlock' μου εβγαλε αυτο το μηνυμα :

( Payment details

Phone warranty & simlock check service will provide you most detailed description you can get! You're 1 step away from getting that information.
All you have to do is pay small fee via PayPal (if you don't have PayPal account there is option to pay via CC without registering).

Your "warranty & simlock check" order will be visible as soon as PayPal confirms your payment.

Price: 2.99 USD)

τι κανω στην περιπτωση αυτη? (το κινητο το εχω αγορασει απο κυπρο ειναι iphone 4, μεταχειρισμενο και κλειδωμενο αλλα του εκανα jailbreak). Σ'ευχαριστω εκ'τον προτερων.

#124   nikoz87

nikoz87

    iPH Intergalactic Leader

  • 21.572 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:TheNikoz

Δημοσίευση 29/08/2012 - 06:08

καλημερα φιλε 'slay3rg1'. φιλε ακολουθησα την διαδρομη του link που ανεβασες και κολλησα στο 4 σταδιο
αμεσως μετα τα χαρακτηριστηκα του iphone μολις πατησα στο 'Check warranty & simlock' μου εβγαλε αυτο το μηνυμα :

( Payment details

Phone warranty & simlock check service will provide you most detailed description you can get! You're 1 step away from getting that information.
All you have to do is pay small fee via PayPal (if you don't have PayPal account there is option to pay via CC without registering).

Your "warranty & simlock check" order will be visible as soon as PayPal confirms your payment.

Price: 2.99 USD)

τι κανω στην περιπτωση αυτη? (το κινητο το εχω αγορασει απο κυπρο ειναι iphone 4, μεταχειρισμενο και κλειδωμενο αλλα του εκανα jailbreak). Σ'ευχαριστω εκ'τον προτερων.


Καλημέρα, αν θες να μάθεις σε ποιο πάροχο είναι κλειδωμένο τότε πλήρωσε τα 2.99$

#125   miloc

miloc

    iPH newbie

  • 63 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/04/2013 - 17:01

υπαρχει ελευθερο σαιτ ωστε να δω ενα iphone 4 που πηρα απο γερμανια αν ειναι κλειδωμενο?




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες