Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iTunes and Windows 7


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
3 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   vlasjo

vlasjo

    iPH newbie

  • 30 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 01/11/2009 - 09:50

Θέλω να βάλω τα win7 μήπως ξέρει κάποιος να μου πει τί πρέπει να κάνω για να μην χάσω ότι έχω τώρα στο iTunes με winVista

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/11/2009 - 11:28

Θέλω να βάλω τα win7 μήπως ξέρει κάποιος να μου πει τί πρέπει να κάνω για να μην χάσω ότι έχω τώρα στο iTunes με winVista

θα πρεπει να κανεις ενα back up στη library του itunes ...(file - library - back up to disk) ετσι ωστε να μην χασεις τιποτα :)

Τελευταία επεξεργασία από: DINFUN, 01/11/2009 - 11:29


#3   morpheusgr

morpheusgr

    iPH Honoured Member

  • 1.427 μηνύματα
  • Twitter:@morpheusgr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 01/11/2009 - 13:15

επεισης αν χρησιμοποιεις το outlook για τις επαφες, σημειωσεις κτλ, μεσα απο το outlook κανε εξαγωγη σε αρχειο αυτα τα στοιχεια ετσι ωστε στο νεο λειτουργικο στο outlook να τα ξανακανεις εισαγωγη απο το αρχειο για να μην τα χασεις

Just like underwear, passwords should be changed often...


#4   ktzaf

ktzaf

    iPH Honored Elite member

  • 1.283 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 01/11/2009 - 14:13

Σχετικά με το outlook έχω να προσθέσω ένα γενικό σχόλιο που δεν αφορά μόνο το iphone αλλά όλα τα κινητά που γίνονται sync με outlook. Καθώς πολύς κόσμος δεν είναι και ιδιαίτερα προσεκτικός με τα settings του sync και πολλές φορές βρίσκεται στην δυσσάρεστη θέση να "σβηνει" τις επαφές του καλό είναι το backup που αναφέρει ο morpheusgr πιο πάνω να το κάνουμε σε τακτά χρονικά διαστήματα. Δεν είναι τίποτα σπουδαίο, ένα "select all" τις επαφές copy και paste σε ένα φάκελο και τέρμα. Προσωπικά καθώς έχω και τις επαφές της δουλειάς κάνω ένα τέτοιο backup τουλάχιστον μία φορά την εβδομάδα σε ένα εξωτερικό σκληρό.




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες