Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

3G ...οπως 3G[s] ?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
Θέμα χωρίς απαντήσεις

#1   .Username.

.Username.

    iPH Member

  • 340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/11/2009 - 18:55

Όπως όλοι θα έχετε καταλάβει δεν προκειτε ποτέ να σταματήσω να προσπαθώ κ να σας ενημερώνω για την πρόοδο την ενεργοποίησης των επιπλέον λειτπυργειων του 3Gs στο 3G...Έτσι απόφασης να ανοίξω το topic αυτό με σκοπό να postαρονται εδώ σχετικά νέα !
Φαίνεται λοιπόν ότι η ενεργοποίηση του official video-rec app είναι σχεδόν πραγματικότητα!Μετά το καλοκαίρι ήδη είχε κυκλοφορήσει ένας οδηγός κατα τον οποίο με μια γραμμή κώδικα «ενεργοποιουνταν» το switch της φωτογραφικής σε βιντεοκαμερα και απενεργοποιουνταν Ολα τα αλλα αφού το «σκοπευτρο» παραμένει κλειστό!Πριν αρκετό καιρό τα παιδιά του modmyi κατάφεραν να το κάνουν να ανοιξει αποκαλυπτωντας μια Μαυρίδου οθόνη!Σήμερα η μαύρη οθόνη ξεπεράστηκε αλλά το κουμπί rec μοιάζει να μην μπορεί να πατηθει!Τι ερχεται όμως αύριο;Μηπως αύριο όλα λειτουργούν τέλεια;

Ταυτόχρονα μια ομάδα Ιταλών έχουν ανοίξει μια ιστοσελίδα λέγοντας ότι θα διαθέσουν πολύ σύντομα το προγράμματα τους που θα ενεργοποιεί το vid-rec στο 3G!Επιπλεον έχουν postαρει screenshots!

Τέλος ο Geomazo υποστηρίζει ότι το προγράμματα που ονομάζει BlackRa1nbow (προτοτυπο όνομα!) και το οποίο θα ενεργοποιει voice control accesibility menu και vid-rec σε 2G κ 3G έχει φτάσει στα τελευταία στάδια της κατασκευής του!

Ελπίζω το επόμενο post μου να μιλά για το κινητό μου που θα τραβάει video σαν το 3Gs!Παρολο που προγράμματα που υποσχονται τόσα μοιάζουν fake εγώ θέλω να συνεχίσω να πιστεύω ότι μια μέρα θα τα πραγματοποιήσουν!

-Darkneslollol (Sorry για την κακή διατύπωση και για τα διάφορα λάθη!Γράφω από το iPhone!)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες