Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

New iPAD 16gb wifi: Bleeding Οθονης


  • Please log in to reply
32 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   omg

omg

    iPH Member

  • 230 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 29/05/2012 - 13:19

η αριστερη πλευρα και η κατω
σε σκοταδι με φουλ την φωτεινοτητα


παντως εχεις δικιο μονο η δεξια πλευρα ειναι καθαρη οπως φαινεται.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   Georgio

Georgio

    iPH Contributor

  • 1,106 μηνύματα
  • Twitter:@GeorgioDan
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:iGIORGIS

Δημοσίευση 29/05/2012 - 13:20

παντως εχεις δικιο μονο η δεξια πλευρα ειναι καθαρη οπως φαινεται.

η δεξια και η πανω ειναι καθαρες. λεω να παω να δω τι θα μου πουν απλα...δε μενω χωρις ipad!

#18   omg

omg

    iPH Member

  • 230 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 29/05/2012 - 13:21

λοιπον? τι κανω?


Ειναι θεμα δικο σου...το αντεχεις ετσι;εισαι ικανοποιημενος οταν το λειτουργεις κανονικα;παντως αν ειναι πρεπει να το επιστεψεις συντομα να μην χασεις το doa για να παρεις καινουργιο...

#19   apaes

apaes

    iPH newbie

  • 61 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/05/2012 - 13:22

Παιδια μην τρελαινεστε τοσο πολυ με το bleeding, πολλες συσκευες με τετοιες οθονες μπορει να παρουσιασουν κατι τετοιο. Αυτο που βλεπω στη φωτογραφια δεν ειναι τοσο ενοχλητικο, εγω δεν θα το πηγαινα εκτος και αν ειχαν ετοιμοπαραδοτο το οποιο θα ελεγχα εκεινη την ωρα οτι δεν παρουσιαζει κανενα προβλημα.

#20   omg

omg

    iPH Member

  • 230 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 29/05/2012 - 13:23

η δεξια και η πανω ειναι καθαρες. λεω να παω να δω τι θα μου πουν απλα...δε μενω χωρις ipad!


Δεν ξερω μηπως αυτο το προβλημα με τον χρονο μεγαλωσει.Ξερεις κανεις να μας πει;ή μενει για παντα ετσι;

#21   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5,082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 29/05/2012 - 13:23

http://www.iphonehel...__fromsearch__1

το εχω ανοιξει το τοπικ ενα μηνα πισω!!κοιτα φωτο το δικο μου στην πρωτη σελιδα!
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#22   Georgio

Georgio

    iPH Contributor

  • 1,106 μηνύματα
  • Twitter:@GeorgioDan
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:iGIORGIS

Δημοσίευση 29/05/2012 - 13:23

Ειναι θεμα δικο σου...το αντεχεις ετσι;εισαι ικανοποιημενος οταν το λειτουργεις κανονικα;παντως αν ειναι πρεπει να το επιστεψεις συντομα να μην χασεις το doa για να παρεις καινουργιο...


βρε σε νορμαλ συνθηκες δωματιου δε φαινετε κατι. λεω να το κανω ενα restore (φτουυυ) και να το παω μια να το δουν απλα...δε τους το αφηνω...

#23   omg

omg

    iPH Member

  • 230 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 29/05/2012 - 13:24

η δεξια και η πανω ειναι καθαρες. λεω να παω να δω τι θα μου πουν απλα...δε μενω χωρις ipad!


Παντως αν το πας μην το πας με jb γιατι μπορει να πατησουν εκει και να σου πουν οτι δεν το δεχομασται πισω και μπουρδες...

#24   Georgio

Georgio

    iPH Contributor

  • 1,106 μηνύματα
  • Twitter:@GeorgioDan
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:iGIORGIS

Δημοσίευση 29/05/2012 - 13:24

Παιδια μην τρελαινεστε τοσο πολυ με το bleeding, πολλες συσκευες με τετοιες οθονες μπορει να παρουσιασουν κατι τετοιο. Αυτο που βλεπω στη φωτογραφια δεν ειναι τοσο ενοχλητικο, εγω δεν θα το πηγαινα εκτος και αν ειχαν ετοιμοπαραδοτο το οποιο θα ελεγχα εκεινη την ωρα οτι δεν παρουσιαζει κανενα προβλημα.


ετοιμοπαραδοτο εχουν..κι εγω μονο σε αυτη τη περιπτωση θα το αλλαξω

#25   omg

omg

    iPH Member

  • 230 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 29/05/2012 - 13:26

βρε σε νορμαλ συνθηκες δωματιου δε φαινετε κατι. λεω να το κανω ενα restore (φτουυυ) και να το παω μια να το δουν απλα...δε τους το αφηνω...


χαχαχαχα!ναι ρε πηγαινε το και μην κολωσεις...Να ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ καινουργιο μην τους δειξεις οτι θες να το σηζητησεις γιατι το εχασες το παιχνιδι.Πουλα τους και τρελα στο κατω κατω!

#26   Georgio

Georgio

    iPH Contributor

  • 1,106 μηνύματα
  • Twitter:@GeorgioDan
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:iGIORGIS

Δημοσίευση 29/05/2012 - 13:29

http://www.iphonehel...__fromsearch__1

το εχω ανοιξει το τοπικ ενα μηνα πισω!!κοιτα φωτο το δικο μου στην πρωτη σελιδα!


ναι το ειδα...ππφφφ... εχω στεναχωρηθει ρε γμτ! θα κανω μια αποπειρα να δω τι θα μου πουν....το restore βαριεμε απλα...

#27   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5,082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 29/05/2012 - 13:35

φιλε τσαμπα παιδευεσαιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!μην το κανεις!αστο οπως ειναι ακουσε με!!!!ρωτας κατι για να καταληξεις να το πας πισω??δλδ τι να πω!σου λεμε δεν ειναι προβλημα!!
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#28   omg

omg

    iPH Member

  • 230 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 29/05/2012 - 14:09

φιλε τσαμπα παιδευεσαιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!μην το κανεις!αστο οπως ειναι ακουσε με!!!!ρωτας κατι για να καταληξεις να το πας πισω??δλδ τι να πω!σου λεμε δεν ειναι προβλημα!!


Οπως το βλεπει κανεις εχεις δικιο παντως δεν ειναι τοσο λειτουργικο οσο αισθητικο το προβλημα.Παραπανω λεει ο georgio οτι στενοχωριθηκε και εχει δικιο γιατι εδωσε 1 μηνιατικο για να παρει κατι αψεγαδιαστο κ τελειο σε ολα τα σημεια του.Γιατι να μην ειναι οπως πρεπει;

#29   Georgio

Georgio

    iPH Contributor

  • 1,106 μηνύματα
  • Twitter:@GeorgioDan
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:iGIORGIS

Δημοσίευση 29/05/2012 - 15:06

λοιπον... εχουμε και λεμε... ηρθα στην kinitomania με το ζορι μου κανανε αλλαγη με νεο διοτι επεσα σε "τυφλο" τεχνικο. φωναξε τον υπευθυνο και μου λεει εμεις τα πουλαμε συσκευασμενα και δε ξερουμε πως ειναι μεσα αν εχει προβλημα και τα σχετικα! μου ειπαν επισης οτι αλλη αλλαγη δε θα μου κανει αν ειχε ξανα προβλημα και οτι αν θελω να μου δωσει τα χρηματα μου πισω να παω στο πλαισιο να το παρω (τραγικο αυτο) τελος παντων. μου λεει αν εχει προβλημα να παω στην istorm να το αλλαξουν.
anyway η νεα συσκευη ειναι κααααπως καλυτερη οσο μπορεσα να δω αν και δε με βαζανε σε σκοτεινο μερος. παντως bleeding free χλωμο να υπαρχει! και ενα αλλο που μου εδειξε ενος υπαλληλου ειχε δυο τρια σημεια με bleeding!

κριμα για μια τετοια εταιρια να πουλαει προιοντα με τετοια θεματα...

#30   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5,082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 29/05/2012 - 15:11

δεν με ακουγες φιλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!στο ειπα ουτε καν μπαινεις στην διαδικασια να το αλλαξεις!!κρατησε το και ειναι μια χαρα!!οι οθονες αυτες εχουν διαχειση φωτος ξερω μουφα αλλα ετσι ειναι.δεν ειναι amoled!!ολες οι tft lcd αν τις κοιταξες οπως το ipad θα φρικαρεις!!θα πεις το πηγα πισω για το τιποτα??
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες