Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 3 ψήφοι

TubePad, νέα εφαρμογή για να κατεβάζεις videos από το YouTube


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
60 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   Daywalker

Daywalker

    iPH newbie

  • 49 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 02/06/2012 - 10:06

Το protube κατα την γνώμη μου είναι το κορυφαίο, σου δίνει και την δυνατότητα να επιλεξεις ποιότητα.

εμενα θα μου απαντηση καποιος τι διαφορα στα διαφορα cydia sources που εχουν την ιδια εκδοση purchase i' free

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   maf

maf

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/06/2012 - 16:07

Με prepaid card που θέλω να αποκτήσω απο αγροτική τράπεζα θα μπορω να αγοράζω απο το app?

#33   Georgio

Georgio

    iPH Contributor

  • 1.106 μηνύματα
  • Twitter:@GeorgioDan
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:iGIORGIS

Δημοσίευση 02/06/2012 - 19:18

Με prepaid card που θέλω να αποκτήσω απο αγροτική τράπεζα θα μπορω να αγοράζω απο το app?


ναι φυσικα και μπορεις εφοσον θα υπαρχει καποιο ποσο μεσα στη καρτα. θα σου τραβαει το αντιστοιχο ποσο σε καθε αγορα σου.
Το ιδιο φυσικα ισχυει αν κανεις αγορες απο το cydia...φτιαχνεις account σε paypal (προτεινετε) ή amazon...δηλωνεις την καρτα και σε καθε συναλλαγη θα βαζεις το username και pass που εχεις φτιαξει κατα το ανοιγμα των account.

#34   Georgio

Georgio

    iPH Contributor

  • 1.106 μηνύματα
  • Twitter:@GeorgioDan
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:iGIORGIS

Δημοσίευση 02/06/2012 - 19:24

εμενα θα μου απαντηση καποιος τι διαφορα στα διαφορα cydia sources που εχουν την ιδια εκδοση purchase i' free


κοιτα...καποιες εφαρμογες που ειναι paid της εχουν και "free" σε καποια sources (σπασμενες κοινως)!...βεβαια απο την εμπειρια μου πανω στο θεμα αυτο ειναι οτι καποιες που τις βρισκεις "free" ενδεχεται να σου δημιουργησουν και προβλημα στη συσκευη αν δε γνωριζεις. Καποιες ομως δεν εχουν καμια διαφορα.

Παντα προτεινονται οι paid γιατι δε δημιουργουν προβλημα (αν ειναι για την συσκευη σου και το iOS σου) ωστε αν εχεις και καποιο προβληματακι θα μπορεις αμεσα να επικοινωνεις με τον δημιουργο της εφαρμογης για να σε βοηθησει (μεσω mail).

#35   Daywalker

Daywalker

    iPH newbie

  • 49 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 02/06/2012 - 20:32

κοιτα...καποιες εφαρμογες που ειναι paid της εχουν και "free" σε καποια sources (σπασμενες κοινως)!...βεβαια απο την εμπειρια μου πανω στο θεμα αυτο ειναι οτι καποιες που τις βρισκεις "free" ενδεχεται να σου δημιουργησουν και προβλημα στη συσκευη αν δε γνωριζεις. Καποιες ομως δεν εχουν καμια διαφορα.

Παντα προτεινονται οι paid γιατι δε δημιουργουν προβλημα (αν ειναι για την συσκευη σου και το iOS σου) ωστε αν εχεις και καποιο προβληματακι θα μπορεις αμεσα να επικοινωνεις με τον δημιουργο της εφαρμογης για να σε βοηθησει (μεσω mail).

οποτε το ιfile που υπαρχει σε 4ις διαφορετικες εκδοσεις και σε καμια δεν ανοιγουν τα settings ειναι αυτο το προβλημα?

Οταν λες αν δεν γνωριζεις? τι μπορεις να καταλαβεις απο τη εγκατασταση και μονο οτι υπαρχει προβλημα?

#36   Georgio

Georgio

    iPH Contributor

  • 1.106 μηνύματα
  • Twitter:@GeorgioDan
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:iGIORGIS

Δημοσίευση 02/06/2012 - 20:42

οποτε το ιfile που υπαρχει σε 4ις διαφορετικες εκδοσεις και σε καμια δεν ανοιγουν τα settings ειναι αυτο το προβλημα?

Οταν λες αν δεν γνωριζεις? τι μπορεις να καταλαβεις απο τη εγκατασταση και μονο οτι υπαρχει προβλημα?


η τελευταια εκδοση ειναι παντα αυτη που ειναι στην paid μορφη. Οπως ανεφερα πριν ομως καποιες σπασμενες εκδοσεις εχουν προβλημα γενικα (οχι παντα).
Σε καποια ρεπο ομως που την βρισκεις "free" ισως να μην εχουν περασει την τελευταια οποτε θα εχει μια πιο παλια εκδοση.

Εγω συγκεκριμενα οταν πρωτοανακαλυψα το ifile το ομολογω την ειχα σπασμενη αλλα οντως ειχα προβληματα. Αμεσως ομως καταλαβα οτι ειναι ενα πολλη σημαντικο εργαλειο για το iphone/ipad και το αγορασα.
απο τοτε ποτε δεν ειχα προβλημα και μια-δυο φορες που ειχα λυθηκε αμεσα με τον developer.

Σχετικα με το τελευταιο ερωτημα σου, εννοω οτι μπορει να βαλεις μια εφαρμογη σπασμενη που δε γνωριζεις τι επιπτωσεις μπορει να εχει στη συσκευη σου και να κανεις ζημια. εγω π.χ. που ψαχνομε πολυ με το θεμα tweak cydia κτλ. εχει τυχει πολλες φορες να βαλω εφαρμογες απο cydia και να κολλησει το κινητο μου και να κανω restore.

Καποιος ομως που ειναι newbe στο χωρο θα δυσκολευτει πολυ με ολα τα παραπανω.

Τελευταία επεξεργασία από: Georgio, 02/06/2012 - 20:44


#37   Voidioan

Voidioan

    iPH Addict

  • 727 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:voidioan

Δημοσίευση 02/06/2012 - 21:21

Hi,

Thank you for enjoy our app.

We already release a new version that fixed bug play video in the landscape mode. Please wait for a new update :)

Η απάντηση των παιδιών για τα landscape προβλήματα ....


Για να δούμε τι θα κάνουν

#38   donkarlos

donkarlos

    iPH newbie

  • 26 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/06/2012 - 00:00

Την αγορασα κι εγω. Ειναι μια χαρα. Θα ηθελα δυνατοτηα επιλογης ποιοτητας (οχι μονο sd & hd), καθως και να μπορεις να σβησεις ενα βιντεο που εχεις βαλει για download πριν κατεβει.

#39   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 18/06/2012 - 04:51

Ρε παιδια τα βίντεο πώς σβήνουν;;; Κατεβασα καποια.. Πατησα clear completed απο τα downloads.. Τα εσβησα και απο την playlist τελειως.. Αλλα εξακολουθουν να υπαρχουν οταν βλεπω απο τον χωρο που πιανει η εφαρμογη (5gb)

#40   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 19/06/2012 - 10:38

Αναβαθμιστηκε με δυνατοτητα προσθηκης του youtube account

#41   Levon

Levon

    iPH Enthousiast

  • 547 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:chaf1

Δημοσίευση 19/06/2012 - 10:57

Ρε παιδια τα βίντεο πώς σβήνουν;;; Κατεβασα καποια.. Πατησα clear completed απο τα downloads.. Τα εσβησα και απο την playlist τελειως.. Αλλα εξακολουθουν να υπαρχουν οταν βλεπω απο τον χωρο που πιανει η εφαρμογη (5gb)

Ουτε εμένα σβήνονται...Θα στείλω ενα μήνυμα στην εταιρεία.Κάνε το κι εσυ για να απαντησουν.

Μετα την αναβαθμιση σβηνεται

#42   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 19/06/2012 - 10:58

Ουτε εμένα σβήνονται...Θα στείλω ενα μήνυμα στην εταιρεία.Κάνε το κι εσυ για να απαντησουν.

Μετα την αναβαθμιση σβηνεται


Μα είναι δυνατόν να μην σβηνοταν? ΛΟλ περίεργο..
Σβήνεται μετά την αναβάθμιση το τσέκαρες??

#43   Levon

Levon

    iPH Enthousiast

  • 547 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:chaf1

Δημοσίευση 19/06/2012 - 11:01

Μα είναι δυνατόν να μην σβηνοταν? ΛΟλ περίεργο..
Σβήνεται μετά την αναβάθμιση το τσέκαρες??

Ναι...Λεει ομως οτι μπορεις να περασεις το βιντεο και στο camera roll...Ξερεις πως?

ΟΚ,το βρηκα

Τελευταία επεξεργασία από: Levon, 19/06/2012 - 11:02


#44   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 19/06/2012 - 11:02

Ναι...Λεει ομως οτι μπορεις να περασεις το βιντεο και στο camera roll...Ξερεις πως?

ΟΚ,το βρηκα


Πώς;; Αν γίνεται αυτό θα ναι πολύ καλό.. Αν και από ότι είδα έλεγαν πριν ότι κάτι τέτοιο δεν το απαγορεύει η apple?

#45   Levon

Levon

    iPH Enthousiast

  • 547 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:chaf1

Δημοσίευση 19/06/2012 - 11:04

Δεν ξερω...Παντως για να το κανεις,ενω παιζει το βιντεο που εχεις κατεβασει,εχει επιλογη "menu".Το πατας,και μετα "save"

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες