Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iphone 4 4.11.08 unlock


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   palito

palito

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 01/06/2012 - 17:28

μετα απο πολυ καιρο διαβασματος του forum αναγκαστηκα να γραψω και εγω γιατι μεσα απο τοσα κομμεντσ δεν μπορεις να βγαλεις ακρη. Αγορασα πριν 2 μηνες ενα μηλοφωνο απο ΑΤΤ στην βλ 4.11.08. Μολισ ειδα οτι δεν ξεκλειδωνει απογοητευτικα,μη μπορωντας να πιστεψω οτι τα g33ks δεν το ειχαν σπασει ακομα.. Εστειλα μεχρι και email + τηλεφωνο στην ΑΤΤ μπας και το ξεκλειδωσουν αλλα και απο εκει τιποτα.. Περιμενα την Gevey η οποιαδηποτε αλλη καρτα αλλα τιποτα. Εχω iphone απο το πρωτο iphone απο αμερικη που για να το σπασεις ηθελε της παναγιας τα ματια (οι παλιοτεροι θα θυμουνται terminal etc) γιατι δεν υπηρχαν ultrasnow etc αλλα παρ ολα αυτα μετα απο λιγο καιρο το τηλ επεζε..

Εχω φτασει σε κατασταση απελπισιας και μετα απο ολο αυτο το μονολογο ζηταω ενα μονο πραγμα απο τους γνωστες του forum και του iphone γενικα..

Πως μπορω να το κανω unlock ακομα και με αμοιβη!! με τον γρηγοροτερο και ευκολοτερο τροπο!!

ΠΣ1. σε 1 εβδομαδα θα ειμαι επαγγελματικο ταξιδι αμερικη. Αν το παρω μαζι μου και το παω σε μαγαζι της ΑΤΤ θα βοηθησει αυτο η ειναι δωρο αδωρον?

Ευχαριστω ολους για το χρονο σας !

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   nikoz87

nikoz87

    iPH Intergalactic Leader

  • 21.572 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:TheNikoz

Δημοσίευση 01/06/2012 - 17:33

Βρες κάποιον που να είναι πελάτης της ΑΤ&Τ και να αιτηθεί αυτός το ξεκλείδωμα. Έτσι θα στο ξεκλειδώσουν(εφ'όσον βέβαια έχει λήξει και το συμβόλαιο που συνόδευε το iPhone).

Ίσως βρεις άτομα και στο ebay.

Τελευταία επεξεργασία από: nikoz87, 01/06/2012 - 17:34


#3   palito

palito

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 01/06/2012 - 17:38

Click "respond" to reply through Messages, or go to your email to reply Αναρτημένη εικόνα Αναρτημένη εικόνα




Dear phoneslanger,

Dear .............,

i have purchased an iphone from you but it is locked in at&t and i cant use it until now. i have waited for a gevey sim or an unlock but nothing seems to come. I have read on the internet that you can unlock your iphone through at&t and the prerequisites they ask is to have your contract ended and to provide information that show that the phone is eligible. I was wondering if you can give me some infos in order to help me unlock the iphone and finally use it after so many days of waiting and waiting :)

Please answer me even if you have a negative feedback


Dear .........,

The phones were purchased for resale. They were not linked to an AT&T acct so I would not have access to the info theyre requested. If I were u I would call them directly and explain details. The gevey sim should b another option, just order from credible source.





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες