Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Free Dock Station for iPhone 3G!!!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   iliasv82

iliasv82

    iPH User

  • 113 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:iliasv82

Δημοσίευση 25/11/2008 - 00:26

Χαιρετώ την κοινότητα του "iPhone Hellas" είμαι νεος στο forum και θα ήθελα να συζητήσω κάτι μαζί σχετικά με που έπεσε αντίληψη μου, κάτι το οποίο στην Αμερική γίνετε εδώ και 2 μήνες.

Περιμένω το νέο μου iPhone 3G (8GB) από την Vodafone την τετάρτη και έχω μπει στο τριπάκι για να το ξεκλειδώσω και γενικά να βάλω μέσα αρκετά προγραμματάκια, Ελληνική γραφή και τα σχετικά που έχω είδη κατεβάσει και περιμένουν στον σκληρό μου δίσκο...

Λοιπόν, έχει παίχτη μια τρελή άκρη με την Apple και το νέο iPhone 3G και τι εννοώ με αυτό?...

Έχουν βρει μια άκρη στην Αμερική και τους δίνει η Apple τζάμπα Docks για τα iPhones τους... Και αυτό γιατί στο συμβόλαιο που υπάρχει μέσα στην συσκευασία του κινητού λέει σε κάποιο κομματι του ότι σε καμιά περίπτωση το νέο iPhone 3G δεν είναι υποδεέστερο από το παλαιότερο του αδελφάκι... Απλά λένε πως είναι ακόμα καλύτερο..

Και από τι καταλάβατε στο iPhone 1st gen συμπεριλαμβάνει το πακέτο Dock Station άλλα η νέα  δεν έχει.

Ένα παλικάρι έβαλε δικηγόρο και κατάφερε να πάρει for free και με ένα μόνο τηλεφώνημα στα κεντρικά στην California αυτό που ήθελε.. Και μετά το ανέβασε στο YouTube και στο site και σου λέει πως το έκανε στέλνοντας σου στο κιν. σου τι ακριβώς πρέπει να πεις στην Apple για να σου στείλουν το Dock Station όταν θα τους καλέσεις.

Παιδιά εγω χάζεψα με αυτο που έκανε και να κάτι για να δείτε αν δε το ξέρετε ηδη: link

Αλλά προσπαθώ να κάνω αυτά που λέει για να μου στείλει το sms άλλα μάλλον η Apple κατέβασε το site του γιατι αυτο που λέει στο video του δεν υπάρχει πια...

Ξέρει κανείς κάτι γ' αυτό;...
Γιατί είναι πολύ ενδιαφέρων κατά την προσωπική μου άποψη....
Αν ξέρει κάποιος κάτι παρα πάνω από μένα ή το έχει κάνει ήδη θα τον παρακαλούσα να μου δώσει τα φώτα του!!!

Ευχαριστώ πολύ!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   dpap

dpap

    iPH User

  • 156 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/11/2008 - 03:45


Μουφα.

Με ενα βιντεο ενος λεπτου και site μιας σελιδας ο τυπος θα εχει γινει ηδη πλουσιος απο τα κλικ που κανουν οι ανυποψίαστοι ;D. Dont click εκτος κιαν ενδιαφερεστε για dating services (τουλαχιστον αυτη την ωρα αυτο βγαζει - αυριο υποθετω θα βγαζει το επομενο διαφημιστικο στην ουρα).


#3   32KOFDATA

32KOFDATA

    iPH newbie

  • 77 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/11/2008 - 09:12

Εν ετη 2008 και ακομα πεφτετε θυματα τετοιων;




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες