Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Instagram 2.5, η πρώτη μεγάλη αναβάθμιση της εφαρμογής μετά την εξαγορά από τη Facebook


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
5 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   Moly

Moly

    News Team

  • 193 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • GameCenter:-moly-

Δημοσίευση 26/06/2012 - 11:04


Αναρτημένη εικόνα

Τον περασμένο Απρίλιο η Facebook προχώρησε στην εξαγορά της δημοφιλούς εφαρμογής διαμοιρασμού φωτογραφιών για iOS, Instagram, έναντι του αστρονομικού ποσού του $1 δις. Τώρα δύο μήνες μετά, έγινε αυτό που περιμέναμε με την εφαρμογή να δέχεται την πρώτη της μεγάλη αναβάθμιση.



Αναρτημένη εικόνα

Η νέα έκδοση Instagram 2.5 φέρνει ανανεωμένη εμφάνιση στo Profile tab, βελτιωμένο σύστημα αναζήτησης και σχολιασμού, λειτουργία auto-complete και φυσικά ενσωμάτωση του Facebook. Πέρα από τις αισθητικές αλλαγές και την αυξημένη ευχρηστία, η εφαρμογή γίνεται πλέον και ταχύτερη προσφέροντας ακόμα καλύτερη εμπειρία πλοήγησης και διαμοιρασμού στους χρήστες.



Αναρτημένη εικόνα

Όσοι δεν έχετε κατεβάσει ακόμη το Instagram μπορείτε να το κάνετε εντελώς δωρεάν για iPhone και iPad από το App Store. [iTunes link]



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   bakis

bakis

    iPH Addict

  • 626 μηνύματα
  • Twitter:@vbakis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:bakis

Δημοσίευση 26/06/2012 - 11:16

Στο Facebook Options έχει και άλλη μια επιλογή που δεν την έχω πολυ καταλάβει... "Share to Timeline" τα Likes

Συνημμένα αρχεία


Τελευταία επεξεργασία από: bakis, 26/06/2012 - 11:17


#3   ze2007

ze2007

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/06/2012 - 14:59

like!

#4   firmas

firmas

    iPH Enthousiast

  • 432 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 01/07/2012 - 15:24

Ρε παιδιά παίζει κανα πρόβλημα με το instagram? Το είχα πριν κανα 2μηνο και το είχα βγάλει. Τώρα το ξανακατέβασα, κάνω login αλλά μου βγάζει ξανά το welcome screen. 5-6 φορές τα ίδια. Προσπαθώ να κάνω άλλο account και μου λέει οτι δεν μπορεί επειδή δεν έχω σύνδεση στο internet, ενώ είμαι κανονικά συνδεδεμένος και μπένω παντού. Το έχει κανένας άλλος το πρόβλημα;

#5   gkok

gkok

    iPH Enthousiast

  • 563 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 02/07/2012 - 08:16

Ρε παιδιά παίζει κανα πρόβλημα με το instagram? Το είχα πριν κανα 2μηνο και το είχα βγάλει. Τώρα το ξανακατέβασα, κάνω login αλλά μου βγάζει ξανά το welcome screen. 5-6 φορές τα ίδια. Προσπαθώ να κάνω άλλο account και μου λέει οτι δεν μπορεί επειδή δεν έχω σύνδεση στο internet, ενώ είμαι κανονικά συνδεδεμένος και μπένω παντού. Το έχει κανένας άλλος το πρόβλημα;

Το έκανε και σε μένα,τελικά έφτιαξε μόνο του μετά από 2 μέρες.Νομίζω το έκανε και σε άλλους.

#6   kotsaridis

kotsaridis

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 02/07/2012 - 16:16

τέλειο




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες